Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wiadukt Przemysła II - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 07:37 i
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:37i
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 07:38i
| 11 Listopada | 3 | 07:39i
| Targowisko Miejskie | 4 | 07:41i
| Rondo Solidarności | 5 | 07:42i
| Hala Rondo | 6 | 07:43i
| Aleje 1 Maja | 7 | 07:46i
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 56 min o 08:27
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:27
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 08:28
| 11 Listopada | 3 | 08:29
| Targowisko Miejskie | 4 | 08:31
| Rondo Solidarności | 5 | 08:32
| Hala Rondo | 6 | 08:33
| Aleje 1 Maja | 7 | 08:36
| Dworzec PKP | 8 | 08:39
| Dworcowa | 9 | 08:41
| Trasa Warszawska | 10 | 08:43
| Grunwaldzka | 11 | 08:44
| Wał Tarejwy | 12 | 08:45
| Żwirki i Wigury | 13 | 08:47
| Kolska | 14 | 08:49
| Józefa Bema | 15 | 08:50
| Rondo Kamińskiego | 16 | 08:51
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 08:43
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:43
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 08:44
| 11 Listopada | 3 | 08:45
| Targowisko Miejskie | 4 | 08:47
| Rondo Solidarności | 5 | 08:48
| Hala Rondo | 6 | 08:49
| Aleje 1 Maja | 7 | 08:52
| Dworzec PKP | 8 | 08:55
| Dworcowa | 9 | 08:57
| Trasa Warszawska | 10 | 08:59
| Grunwaldzka | 11 | 09:00
| Wał Tarejwy | 12 | 09:01
| Żwirki i Wigury | 13 | 09:03
| Kolska | 14 | 09:05
| Józefa Bema | 15 | 09:06
| Rondo Kamińskiego | 16 | 09:07
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:48 godz : min o 09:19
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:19
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 09:20
| 11 Listopada | 3 | 09:21
| Targowisko Miejskie | 4 | 09:23
| Rondo Solidarności | 5 | 09:24
| Hala Rondo | 6 | 09:25
| Aleje 1 Maja | 7 | 09:27
| Dworzec PKP | 8 | 09:30
| Dworcowa | 9 | 09:32
| Trasa Warszawska | 10 | 09:34
| Grunwaldzka | 11 | 09:35
| Wał Tarejwy | 12 | 09:36
| Żwirki i Wigury | 13 | 09:38
| Kolska | 14 | 09:40
| Józefa Bema | 15 | 09:41
| Rondo Kamińskiego | 16 | 09:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 03:03 godz : min o 10:34
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:34
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 10:35
| 11 Listopada | 3 | 10:36
| Targowisko Miejskie | 4 | 10:38
| Rondo Solidarności | 5 | 10:39
| Hala Rondo | 6 | 10:40
| Aleje 1 Maja | 7 | 10:42
| Dworzec PKP | 8 | 10:45
| Dworcowa | 9 | 10:47
| Trasa Warszawska | 10 | 10:49
| Grunwaldzka | 11 | 10:50
| Wał Tarejwy | 12 | 10:51
| Żwirki i Wigury | 13 | 10:53
| Kolska | 14 | 10:55
| Józefa Bema | 15 | 10:56
| Rondo Kamińskiego | 16 | 10:57
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 03:43 godz : min o 11:14
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:14
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 11:15
| 11 Listopada | 3 | 11:16
| Targowisko Miejskie | 4 | 11:18
| Rondo Solidarności | 5 | 11:19
| Hala Rondo | 6 | 11:20
| Aleje 1 Maja | 7 | 11:22
| Dworzec PKP | 8 | 11:25
| Dworcowa | 9 | 11:27
| Trasa Warszawska | 10 | 11:29
| Grunwaldzka | 11 | 11:30
| Wał Tarejwy | 12 | 11:31
| Żwirki i Wigury | 13 | 11:33
| Kolska | 14 | 11:35
| Józefa Bema | 15 | 11:36
| Rondo Kamińskiego | 16 | 11:37
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |