Najbliższe odjazdy
Przystanek: Jana Pawła II pływalnia - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20 min o 12:35
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:35
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 12:37
| Dąbrowskiego | 3 | 12:39
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 12:41
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 12:42
| Kościuszki | 6 | 12:44
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 12:46
| Krasińskiego | 8 | 12:49
| Dworzec kolejowy | 9 | 12:51
| Święciechowska AKWAWIT | 10 | 12:52
| Św. Franciszka z Asyżu | 11 | 12:53
| Spółdzielcza III-na żądanie | 12 | 12:54
| Spółdzielcza II-na żądanie | 13 | 12:55
| Spółdzielcza I-na żądanie | 14 | 12:56
| Grottgera II-na żądanie | 15 | 12:57
| Grottgera I-na żądanie | 16 | 12:58
| Okrzei | 17 | 12:59
| Szczepanowskiego | 18 | 13:00
| Łużycka-na żądanie | 19 | 13:01
| Obronców Warszawy-na żądanie | 20 | 13:02
| Wolińska | 21 | 13:05
| Kochanowskiego-na żądanie | 22 | 13:06
| Reja-na żądanie | 23 | 13:07
| Dożynkowa | 24 | 13:08
| Szybowników | 25 | 13:09
| Strzyżewice II-na żądanie | 26 | 13:10
| Strzyżewice I-na żądanie | 27 | 13:11
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 13:27
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:27
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 13:29
| Dąbrowskiego | 3 | 13:31
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 13:33
| Marcinkowskiego liceum | 5 | 13:35
| Krasińskiego | 6 | 13:38
| Dworzec kolejowy | 7 | 13:40
| Święciechowska AKWAWIT | 8 | 13:41
| Św. Franciszka z Asyżu | 9 | 13:42
| Spółdzielcza III-na żądanie | 10 | 13:43
| Spółdzielcza II-na żądanie | 11 | 13:44
| Spółdzielcza I-na żądanie | 12 | 13:45
| Spółdzielcza MPEC | 13 | 13:47
| Wilkowicka-na żądanie | 14 | 13:49
| Wilkowice ASTROMAL | 15 | 13:50
| Wilkowice III-na żądanie | 16 | 13:52
| Wilkowice PROFILOPLAST | 17 | 13:54
| Wilkowice I-na żądanie | 18 | 13:55
| |
|
|
|
za: 02:15 godz : min o 14:30
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:30
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 14:32
| Dąbrowskiego | 3 | 14:34
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 14:36
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 14:37
| Kościuszki | 6 | 14:39
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 14:41
| Krasińskiego | 8 | 14:44
| Dworzec kolejowy | 9 | 14:46
| Święciechowska AKWAWIT | 10 | 14:47
| Św. Franciszka z Asyżu | 11 | 14:48
| Spółdzielcza III-na żądanie | 12 | 14:49
| Spółdzielcza II-na żądanie | 13 | 14:50
| Spółdzielcza I-na żądanie | 14 | 14:51
| Grottgera II-na żądanie | 15 | 14:52
| Grottgera I-na żądanie | 16 | 14:53
| Okrzei | 17 | 14:54
| Szczepanowskiego | 18 | 14:55
| Łużycka-na żądanie | 19 | 14:56
| Obronców Warszawy-na żądanie | 20 | 14:57
| Wolińska | 21 | 15:00
| Kochanowskiego-na żądanie | 22 | 15:01
| Reja-na żądanie | 23 | 15:02
| Dożynkowa | 24 | 15:03
| Szybowników | 25 | 15:04
| Strzyżewice II-na żądanie | 26 | 15:05
| Strzyżewice I-na żądanie | 27 | 15:06
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 03:43 godz : min o 15:58
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:58
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 16:00
| Dąbrowskiego | 3 | 16:02
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 16:04
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 16:04
| Kościuszki | 6 | 16:07
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 16:08
| Klonowicza | 8 | 16:11
| Towarowa PKS | 9 | 16:12
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 04:15 godz : min o 16:30
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:30
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 16:32
| Dąbrowskiego | 3 | 16:34
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 16:36
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 16:37
| Kościuszki | 6 | 16:39
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 16:41
| Krasińskiego | 8 | 16:44
| Dworzec kolejowy | 9 | 16:46
| Święciechowska AKWAWIT | 10 | 16:47
| Św. Franciszka z Asyżu | 11 | 16:48
| Spółdzielcza III-na żądanie | 12 | 16:49
| Spółdzielcza II-na żądanie | 13 | 16:50
| Spółdzielcza I-na żądanie | 14 | 16:51
| Grottgera II-na żądanie | 15 | 16:52
| Grottgera I-na żądanie | 16 | 16:53
| Okrzei | 17 | 16:54
| Szczepanowskiego | 18 | 16:55
| Łużycka-na żądanie | 19 | 16:56
| Obronców Warszawy-na żądanie | 20 | 16:57
| Wolińska | 21 | 17:00
| Kochanowskiego-na żądanie | 22 | 17:00
| Reja-na żądanie | 23 | 17:02
| Dożynkowa | 24 | 17:03
| Szybowników | 25 | 17:04
| Strzyżewice II-na żądanie | 26 | 17:04
| Strzyżewice I-na żądanie | 27 | 17:06
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 05:03 godz : min o 17:18
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:18
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 17:20
| Dąbrowskiego | 3 | 17:22
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 17:24
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 17:25
| Kościuszki | 6 | 17:27
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 17:29
| Klonowicza | 8 | 17:31
| Towarowa PKS | 9 | 17:32
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |