Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krasińskiego - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 11:30
Tarnowa Łąka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:30
| Krasińskiego | 2 | 11:33
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 11:36
| 17 Stycznia market | 4 | 11:37
| 17 Stycznia stadion | 5 | 11:38
| 17 Stycznia park | 6 | 11:42
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 11:49
| Dąbcze osiedle | 8 | 11:50
| Dąbcze Kościół | 9 | 11:52
| Dąbcze | 10 | 11:53
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 11:54
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 11:56
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 11:57
| Rydzyna szkoła | 14 | 11:58
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 11:59
| Rydzyna Kowolka | 16 | 12:01
| Kłoda I-na żądanie | 17 | 12:02
| Kłoda II-na żądanie | 18 | 12:03
| Kłoda III-na żądanie | 19 | 12:04
| Kłoda stacja kolejowa | 20 | 12:08
| Tarnowa Łąka I-na żądanie | 21 | 12:09
| Tarnowa Łąka |
|
|
|
za: 12 min o 11:36
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:36
| Krasińskiego | 2 | 11:39
| Dworzec kolejowy | 3 | 11:41
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 11:42
| Św. Franciszka z Asyżu | 5 | 11:43
| Spółdzielcza III-na żądanie | 6 | 11:44
| Spółdzielcza II-na żądanie | 7 | 11:45
| Spółdzielcza I-na żądanie | 8 | 11:46
| Grottgera II-na żądanie | 9 | 11:47
| Grottgera I-na żądanie | 10 | 11:48
| Okrzei | 11 | 11:49
| Szczepanowskiego | 12 | 11:50
| Łużycka-na żądanie | 13 | 11:51
| Obronców Warszawy-na żądanie | 14 | 11:52
| Wolińska | 15 | 11:55
| Kochanowskiego-na żądanie | 16 | 11:56
| Reja-na żądanie | 17 | 11:57
| | 18 | 11:58
| Strzyżewice II-na żądanie | 19 | 11:59
| Strzyżewice I-na żądanie | 20 | 12:00
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 33 min o 11:57
Dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:57
| Krasińskiego | 2 | 12:00
| Dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 56 min o 12:20
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:20
| Krasińskiego | 2 | 12:23
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 12:26
| 17 Stycznia market | 4 | 12:27
| 17 Stycznia stadion | 5 | 12:28
| 17 Stycznia park | 6 | 12:32
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 12:39
| Dąbcze osiedle | 8 | 12:40
| Dąbcze Kościół | 9 | 12:42
| Dąbcze | 10 | 12:43
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 12:44
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 12:46
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 12:47
| Rydzyna szkoła | 14 | 12:48
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 12:49
| Rydzyna Kowolka | 16 | 12:51
| Kłoda I-na żądanie | 17 | 12:52
| Kłoda II-na żądanie | 18 | 12:53
| Kłoda III-na żądanie | 19 | 12:54
| |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 12:36
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:36
| Krasińskiego | 2 | 12:39
| Dworzec kolejowy | 3 | 12:41
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 12:42
| Św. Franciszka z Asyżu | 5 | 12:43
| Spółdzielcza III-na żądanie | 6 | 12:44
| Spółdzielcza II-na żądanie | 7 | 12:45
| Spółdzielcza I-na żądanie | 8 | 12:46
| Grottgera II-na żądanie | 9 | 12:47
| Grottgera I-na żądanie | 10 | 12:48
| Okrzei | 11 | 12:49
| Szczepanowskiego | 12 | 12:50
| Łużycka-na żądanie | 13 | 12:51
| Obronców Warszawy-na żądanie | 14 | 12:52
| Wolińska | 15 | 12:55
| Kochanowskiego-na żądanie | 16 | 12:56
| Reja-na żądanie | 17 | 12:57
| | 18 | 12:58
| Strzyżewice II-na żądanie | 19 | 12:59
| Strzyżewice I-na żądanie | 20 | 13:00
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 12:40
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:40
| Krasińskiego | 2 | 12:43
| Dworzec kolejowy | 3 | 12:45
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 12:46
| Św. Franciszka z Asyżu | 5 | 12:47
| Spółdzielcza III-na żądanie | 6 | 12:48
| Spółdzielcza II-na żądanie | 7 | 12:49
| Spółdzielcza I-na żądanie | 8 | 12:50
| Spółdzielcza MPEC | 9 | 12:52
| Wilkowicka-na żądanie | 10 | 12:54
| Wilkowice ASTROMAL | 11 | 12:55
| Wilkowice III-na żądanie | 12 | 12:57
| Wilkowice PROFILOPLAST | 13 | 12:59
| Wilkowice I-na żądanie | 14 | 13:00
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |