Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dąbrowskiego - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 44 min o 05:19
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:19
| Dąbrowskiego | 2 | 05:21
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 3 | 05:23
| Marcinkowskiego liceum | 4 | 05:25
| Krasińskiego | 5 | 05:28
| Dworzec kolejowy | 6 | 05:30
| Święciechowska AKWAWIT | 7 | 05:31
| Św. Franciszka z Asyżu | 8 | 05:32
| Spółdzielcza III-na żądanie | 9 | 05:33
| Spółdzielcza II-na żądanie | 10 | 05:34
| Spółdzielcza I-na żądanie | 11 | 05:35
| Spółdzielcza MPEC | 12 | 05:37
| Wilkowicka-na żądanie | 13 | 05:39
| Wilkowice ASTROMAL | 14 | 05:40
| Wilkowice III-na żądanie | 15 | 05:42
| Wilkowice PROFILOPLAST | 16 | 05:44
| Wilkowice I-na żądanie | 17 | 05:45
| |
|
|
|
za: 01:44 godz : min o 06:19
Wilkowice Święciechowska
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:19
| Dąbrowskiego | 2 | 06:21
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 3 | 06:23
| Marcinkowskiego liceum | 4 | 06:25
| Krasińskiego | 5 | 06:28
| Dworzec kolejowy | 6 | 06:30
| Święciechowska AKWAWIT | 7 | 06:31
| Św. Franciszka z Asyżu | 8 | 06:32
| Spółdzielcza III-na żądanie | 9 | 06:33
| Spółdzielcza II-na żądanie | 10 | 06:34
| Spółdzielcza I-na żądanie | 11 | 06:35
| Spółdzielcza MPEC | 12 | 06:37
| Wilkowicka-na żądanie | 13 | 06:39
| Wilkowice ASTROMAL | 14 | 06:40
| Wilkowice III-na żądanie | 15 | 06:42
| Wilkowice PROFILOPLAST | 16 | 06:44
| Wilkowice I-na żądanie | 17 | 06:45
| Wilkowice Dom Strażaka | 18 | 06:47
| Wilkowice sklep-na żądanie | 19 | 06:49
| Wilkowice Święciechowska |
|
|
|
za: 01:45 godz : min o 06:20
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:20
| Dąbrowskiego | 2 | 06:22
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 3 | 06:24
| Narutowicza Teatr Miejski | 4 | 06:25
| Kościuszki | 5 | 06:27
| Marcinkowskiego liceum | 6 | 06:29
| Klonowicza | 7 | 06:31
| Towarowa PKS | 8 | 06:32
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 02:05 godz : min o 06:40
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:40
| Dąbrowskiego | 2 | 06:42
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 3 | 06:44
| Narutowicza Teatr Miejski | 4 | 06:45
| Kościuszki | 5 | 06:47
| Marcinkowskiego liceum | 6 | 06:49
| Klonowicza | 7 | 06:51
| Towarowa PKS | 8 | 06:52
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 02:08 godz : min o 06:43
Gronówko
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:43
| Dąbrowskiego | 2 | 06:45
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 3 | 06:48
| Narutowicza szkoła-na żądanie | 4 | 06:49
| Wilkońskiego-na żądanie | 5 | 06:50
| Fabryczna LOB | 6 | 06:53
| Gronowska MEIBES-na żądanie | 7 | 06:54
| Gronowska market-na żądanie | 8 | 06:55
| Gronowska remiza-na żądanie | 9 | 06:56
| Myśliwska | 10 | 06:59
| Gronówko bloki | 11 | 07:00
| Gronówko |
|
|
|
za: 02:35 godz : min o 07:10
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:10
| Dąbrowskiego | 2 | 07:12
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 3 | 07:14
| Narutowicza Teatr Miejski | 4 | 07:15
| Kościuszki | 5 | 07:17
| Marcinkowskiego liceum | 6 | 07:19
| Klonowicza | 7 | 07:21
| Towarowa PKS | 8 | 07:22
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |