Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka ENEA - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 27 min o 06:43
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:43
| Grunwaldzka ENEA | 2 | 06:45
| Grunwaldzka | 3 | 06:47
| 17 Stycznia stadion | 4 | 06:48
| 17 Stycznia park | 5 | 06:49
| Okrężna | 6 | 06:50
| Leśna zajezdnia MZK | 7 | 06:51
| 1 Maja szkoła-na żądanie | 8 | 06:52
| Lipowa MPWiK | 9 | 06:53
| Lipowa market | 10 | 06:57
| Jana Pawła II HONDA | 11 | 07:00
| Towarowa PKS | 12 | 07:01
| Towarowa dworzec kolejowy | 13 | 07:06
| Kochanowskiego-na żądanie | 14 | 07:07
| Reja-na żądanie | 15 | 07:08
| Dożynkowa | 16 | 07:09
| Szybowników | 17 | 07:10
| Strzyżewice II-na żądanie | 18 | 07:11
| Strzyżewice I-na żądanie | 19 | 07:12
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 57 min o 07:13
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:13
| Grunwaldzka ENEA | 2 | 07:15
| Jana Pawła II pływalnia | 3 | 07:17
| Dąbrowskiego | 4 | 07:19
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 5 | 07:21
| Narutowicza Teatr Miejski | 6 | 07:22
| Kościuszki | 7 | 07:24
| Marcinkowskiego liceum | 8 | 07:26
| Krasińskiego | 9 | 07:29
| Dworzec kolejowy | 10 | 07:31
| Święciechowska AKWAWIT | 11 | 07:32
| Św. Franciszka z Asyżu | 12 | 07:33
| Spółdzielcza III-na żądanie | 13 | 07:34
| Spółdzielcza II-na żądanie | 14 | 07:35
| Spółdzielcza I-na żądanie | 15 | 07:36
| Grottgera II-na żądanie | 16 | 07:37
| Grottgera I-na żądanie | 17 | 07:38
| Okrzei | 18 | 07:39
| Szczepanowskiego | 19 | 07:40
| Łużycka-na żądanie | 20 | 07:41
| Obronców Warszawy-na żądanie | 21 | 07:42
| Wolińska | 22 | 07:45
| Kochanowskiego-na żądanie | 23 | 07:46
| Reja-na żądanie | 24 | 07:47
| Dożynkowa | 25 | 07:48
| Szybowników | 26 | 07:49
| Strzyżewice II-na żądanie | 27 | 07:50
| Strzyżewice I-na żądanie | 28 | 07:51
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 07:18
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:18
| Grunwaldzka ENEA | 2 | 07:20
| Grunwaldzka | 3 | 07:22
| 17 Stycznia stadion | 4 | 07:23
| 17 Stycznia park | 5 | 07:24
| Okrężna | 6 | 07:25
| |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 07:20
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:20
| Grunwaldzka ENEA | 2 | 07:22
| Jana Pawła II pływalnia | 3 | 07:24
| Dąbrowskiego | 4 | 07:26
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 5 | 07:28
| Marcinkowskiego liceum | 6 | 07:30
| Krasińskiego | 7 | 07:33
| Dworzec kolejowy | 8 | 07:35
| Święciechowska AKWAWIT | 9 | 07:36
| Św. Franciszka z Asyżu | 10 | 07:37
| Spółdzielcza III-na żądanie | 11 | 07:38
| Spółdzielcza II-na żądanie | 12 | 07:39
| Spółdzielcza I-na żądanie | 13 | 07:40
| Spółdzielcza MPEC | 14 | 07:42
| Wilkowicka-na żądanie | 15 | 07:44
| Wilkowice ASTROMAL | 16 | 07:45
| Wilkowice III-na żądanie | 17 | 07:47
| Wilkowice PROFILOPLAST | 18 | 07:49
| Wilkowice I-na żądanie | 19 | 07:50
| |
|
|
|
za: 01:29 godz : min o 07:45
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:45
| Grunwaldzka ENEA | 2 | 07:47
| Jana Pawła II pływalnia | 3 | 07:49
| Dąbrowskiego | 4 | 07:51
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 5 | 07:53
| Marcinkowskiego liceum | 6 | 07:55
| Krasińskiego | 7 | 07:58
| Dworzec kolejowy | 8 | 08:00
| Święciechowska AKWAWIT | 9 | 08:01
| Św. Franciszka z Asyżu | 10 | 08:02
| Spółdzielcza III-na żądanie | 11 | 08:03
| Spółdzielcza II-na żądanie | 12 | 08:04
| Spółdzielcza I-na żądanie | 13 | 08:05
| Spółdzielcza MPEC | 14 | 08:07
| Wilkowicka-na żądanie | 15 | 08:09
| Wilkowice ASTROMAL | 16 | 08:10
| Wilkowice III-na żądanie | 17 | 08:12
| Wilkowice PROFILOPLAST | 18 | 08:14
| Wilkowice I-na żądanie | 19 | 08:15
| |
|
|
|
za: 01:57 godz : min o 08:13
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:13
| Grunwaldzka ENEA | 2 | 08:15
| Jana Pawła II pływalnia | 3 | 08:17
| Dąbrowskiego | 4 | 08:19
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 5 | 08:21
| Narutowicza Teatr Miejski | 6 | 08:22
| Kościuszki | 7 | 08:24
| Marcinkowskiego liceum | 8 | 08:26
| Krasińskiego | 9 | 08:29
| Dworzec kolejowy | 10 | 08:31
| Święciechowska AKWAWIT | 11 | 08:32
| Św. Franciszka z Asyżu | 12 | 08:33
| Spółdzielcza III-na żądanie | 13 | 08:34
| Spółdzielcza II-na żądanie | 14 | 08:35
| Spółdzielcza I-na żądanie | 15 | 08:36
| Grottgera II-na żądanie | 16 | 08:37
| Grottgera I-na żądanie | 17 | 08:38
| Okrzei | 18 | 08:39
| Szczepanowskiego | 19 | 08:40
| Łużycka-na żądanie | 20 | 08:41
| Obronców Warszawy-na żądanie | 21 | 08:42
| Wolińska | 22 | 08:45
| Kochanowskiego-na żądanie | 23 | 08:46
| Reja-na żądanie | 24 | 08:47
| Dożynkowa | 25 | 08:48
| Szybowników | 26 | 08:49
| Strzyżewice II-na żądanie | 27 | 08:50
| Strzyżewice I-na żądanie | 28 | 08:51
| Strzyżewice |
|
Powrót | | Następne dojazdy |