Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kolarska - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23 min o 14:05
Mieczkowskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:05
| Kolarska | 2 | 14:06
| Widnichowska | 3 | 14:08
| Ptasia Wileńska | 4 | 14:09
| Złotych Kłosów Ptasia | 5 | 14:10
| Północna Chabrowa | 6 | 14:11
| Wileńska Zachodnia | 7 | 14:12
| Wileńska Armii Krajowej | 8 | 14:13
| Kościuszki LO | 9 | 14:14
| Kościuszki LE | 10 | 14:15
| Piłata | 11 | 14:16
| Mieczkowskiego |
|
|
|
za: 38 min o 14:20
Mieczkowskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:20
| Kolarska | 2 | 14:21
| Widnichowska | 3 | 14:23
| Kościuszki LO | 4 | 14:25
| 3 Maja Staw | 5 | 14:27
| Brokowska Wydz. Kom | 6 | 14:28
| Staffa Makuszyńskiego | 7 | 14:29
| Leśna Iłakiewiczówny | 8 | 14:30
| Przeskok Słonimskiego | 9 | 14:31
| Warszawska Gałczyńskiego | 10 | 14:32
| Pasterska Dobra | 11 | 14:32
| Pasterska Dobra NA ŻĄDANIE | 12 | 14:33
| Pasterska Kościół | 13 | 14:34
| Rataja Różańska | 14 | 14:35
| Różańska ROLSTAL | 15 | 14:36
| Różańska Wiśniowa | 16 | 14:37
| Różańska KRAL | 17 | 14:38
| Różańska Różana | 18 | 14:39
| Różańska Rogóźnia | 19 | 14:40
| Legionowa 2 | 20 | 14:41
| Legionowa Poziomkowa | 21 | 14:42
| Legionowa NA ŻĄDANIE | 22 | 14:43
| Sikorskiego - Podchorążych | 23 | 14:45
| Stacyjna - Podchorążych | 24 | 14:46
| Stacyjna Łączna | 25 | 14:48
| Stacyjna ZURAD | 26 | 14:49
| Lubiejewska PKP | 27 | 14:50
| Lubiejewska PKS | 28 | 14:52
| Lubiejewska DŁUGPOL | 29 | 14:53
| Lubiejewska SP 2 | 30 | 14:55
| Kościuszki osiedle | 31 | 14:56
| Widnichowska | 32 | 14:57
| Kolarska | 33 | 14:58
| Sportowa 1 | 34 | 14:59
| Szkolna | 35 | 15:00
| Rubinkowskiego | 36 | 15:01
| Piłata | 37 | 15:02
| Mieczkowskiego |
|
|
|
za: 01:23 godz : min o 15:05
Mieczkowskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:05
| Kolarska | 2 | 15:06
| Widnichowska | 3 | 15:08
| Ptasia Wileńska | 4 | 15:09
| Złotych Kłosów Ptasia | 5 | 15:10
| Północna Chabrowa | 6 | 15:11
| Wileńska Zachodnia | 7 | 15:12
| Wileńska Armii Krajowej | 8 | 15:13
| Kościuszki LO | 9 | 15:14
| Kościuszki LE | 10 | 15:15
| Piłata | 11 | 15:16
| Mieczkowskiego |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 15:10
Mieczkowskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:10
| Kolarska | 2 | 15:11
| Widnichowska | 3 | 15:13
| Kościuszki LO | 4 | 15:15
| Lubiejewska SP 2 | 5 | 15:17
| Lubiejewska DŁUGPOL | 6 | 15:19
| Lubiejewska PKP | 7 | 15:20
| Stacyjna ZURAD | 8 | 15:21
| Stacyjna Łączna | 9 | 15:22
| Stacyjna - Podchorążych | 10 | 15:24
| Sikorskiego - Podchorążych | 11 | 15:25
| Legionowa NA ŻĄDANIE | 12 | 15:26
| Legionowa Poziomkowa | 13 | 15:27
| Legionowa 2 | 14 | 15:28
| Różańska Rogóźnia | 15 | 15:29
| Różańska Różana | 16 | 15:30
| Różańska KRAL | 17 | 15:31
| Różańska Wiśniowa | 18 | 15:32
| Różańska ROLSTAL | 19 | 15:33
| Rataja Różańska | 20 | 15:34
| Pasterska Kościół | 21 | 15:35
| Pasterska Dobra | 22 | 15:36
| Warszawska Gałczyńskiego | 23 | 15:37
| Przeskok Słonimskiego | 24 | 15:38
| Leśna Iłakiewiczówny | 25 | 15:39
| Staffa Makuszyńskiego | 26 | 15:40
| Brokowska Wydz. Kom | 27 | 15:42
| 3 Maja SP 1 | 28 | 15:43
| Batorego | 29 | 15:44
| Kościuszki LE | 30 | 15:46
| Kościuszki osiedle | 31 | 15:47
| Widnichowska | 32 | 15:48
| Kolarska | 33 | 15:49
| Sportowa 1 | 34 | 15:50
| Szkolna | 35 | 15:51
| Rubinkowskiego | 36 | 15:52
| Piłata | 37 | 15:53
| Mieczkowskiego |
|
|
|
za: 01:33 godz : min o 15:15
Komorowo Jed. Wojskowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15
| Kolarska | 2 | 15:16
| Widnichowska | 3 | 15:17
| Kościuszki LO | 4 | 15:18
| Sikorskiego UG | 5 | 15:19
| Sikorskiego SUW | 6 | 15:20
| NA ŻĄDANIE - OGRÓDKI | 7 | 15:22
| Sikorskiego Biała | 8 | 15:23
| Sikorskiego Bagińska | 9 | 15:25
| NA ŻĄDANIE-POCZTA | 10 | 15:25
| Sikorskiego - Łączna | 11 | 15:26
| Sikorskiego - Podchorążych | 12 | 15:28
| Stacyjna - Podchorążych | 13 | 15:30
| Komorowo POM | 14 | 15:31
| Komorowo Sklep WCH | 15 | 15:33
| Komorowo Jed. Wojskowa |
|
|
|
za: 02:13 godz : min o 15:55
Mieczkowskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Kolarska | 2 | 15:56
| Widnichowska | 3 | 15:58
| Ptasia Wileńska | 4 | 15:59
| Złotych Kłosów Ptasia | 5 | 16:00
| Północna Chabrowa | 6 | 16:00
| Wileńska Zachodnia | 7 | 16:02
| Wileńska Armii Krajowej | 8 | 16:03
| Kościuszki LO | 9 | 16:04
| Kościuszki LE | 10 | 16:04
| Piłata | 11 | 16:06
| Mieczkowskiego |
|
Powrót | | Następne dojazdy |