Najbliższe odjazdy
Przystanek: Śmigielskiego II - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 27 min o 12:38
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:38
| Śmigielskiego II | 2 | 12:39
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 12:42
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 12:43
| Limanowskiego szpital | 5 | 12:44
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 12:45
| Reymonta | 7 | 12:46
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 12:48
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 12:50
| Raszkowska kościół | 10 | 12:54
| Centrum przesiadkowe | 11 | 12:57
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 12 | 12:59
| Krotoszyńska Nullo | 13 | 13:00
| Traugutta Czwartaków | 14 | 13:01
| Traugutta Skorupki | 15 | 13:02
| Traugutta Czarnieckiego | 16 | 13:03
| Traugutta Kordeckiego | 17 | 13:04
| Kordeckiego szkoła | 18 | 13:05
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 13:06
| Chłapowskiego I | 20 | 13:07
| Rejtana Prefabet | 21 | 13:08
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 54 min o 13:05
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:05
| Śmigielskiego II | 2 | 13:06
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 13:09
| Kaliska Bank | 4 | 13:10
| Gimnazjalna | 5 | 13:12
| Plac Bankowy | 6 | 13:14
| Partyzancka | 7 | 13:16
| Plac 23 Stycznia I | 8 | 13:18
| Raszkowska kościół | 9 | 13:22
| Centrum przesiadkowe | 10 | 13:25
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 13:27
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 13:28
| Krotoszyńska Bema | 13 | 13:30
| Krotoszynska I | 14 | 13:31
| Zacharzew |
|
|
|
za: 01:23 godz : min o 13:34
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:34
| Śmigielskiego II | 2 | 13:36
| Witosa targowisko | 3 | 13:38
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 4 | 13:41
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 13:43
| Limanowskiego szpital | 6 | 13:44
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 13:45
| Reymonta | 8 | 13:46
| M.Konopnickiej Sklejki | 9 | 13:48
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 13:50
| Wolności | 11 | 13:51
| Partyzancka | 12 | 13:52
| Sienkiewicza | 13 | 13:54
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 14:18
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:18
| Śmigielskiego II | 2 | 14:19
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 14:22
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 14:23
| Limanowskiego szpital | 5 | 14:24
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 14:25
| Reymonta | 7 | 14:26
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 14:28
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 14:30
| Raszkowska kościół | 10 | 14:34
| Centrum przesiadkowe | 11 | 14:37
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 12 | 14:39
| Krotoszyńska Nullo | 13 | 14:40
| Traugutta Czwartaków | 14 | 14:41
| Traugutta Skorupki | 15 | 14:42
| Traugutta Czarnieckiego | 16 | 14:43
| Traugutta Kordeckiego | 17 | 14:44
| Kordeckiego szkoła | 18 | 14:45
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 14:46
| Chłapowskiego I | 20 | 14:47
| Rejtana Prefabet | 21 | 14:48
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 02:29 godz : min o 14:40
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:40
| Śmigielskiego II | 2 | 14:41
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 14:44
| Kaliska Bank | 4 | 14:45
| Gimnazjalna | 5 | 14:47
| Plac Bankowy | 6 | 14:49
| Partyzancka | 7 | 14:51
| Plac 23 Stycznia I | 8 | 14:53
| Raszkowska kościół | 9 | 14:57
| Centrum przesiadkowe | 10 | 15:00
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 15:02
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 15:03
| Krotoszyńska Bema | 13 | 15:05
| Krotoszynska I | 14 | 15:06
| Zacharzew |
|
|
|
za: 03:23 godz : min o 15:34
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:34
| Śmigielskiego II | 2 | 15:36
| Witosa targowisko | 3 | 15:38
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 4 | 15:41
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 15:43
| Limanowskiego szpital | 6 | 15:44
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 15:45
| Reymonta | 8 | 15:46
| M.Konopnickiej Sklejki | 9 | 15:48
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 15:50
| Wolności | 11 | 15:51
| Partyzancka | 12 | 15:52
| Sienkiewicza | 13 | 15:54
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |