Najbliższe odjazdy
Przystanek: Raszkowska kościół - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 17:29 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:29G
| Raszkowska kościół | 2 | 17:31G
| M.Konopnickiej pawilon | 3 | 17:33G
| Limanowskiego szpital | 4 | 17:34G
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 17:35G
| Limanowskiego Żeromskiego | 6 | 17:36G
| Limanowskiego Osadnicza | 7 | 17:37G
| |
|
|
|
za: 16 min o 17:40 P
Przygodzice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:40P
| Raszkowska kościół | 2 | 17:42P
| Plac 23 Stycznia II | 3 | 17:44P
| Partyzancka | 4 | 17:46P
| Głogowska | 5 | 17:48P
| Armii Krajowej I | 6 | 17:49P
| Armii Krajowej II | 7 | 17:50P
| 3-go Maja - Żwirki | 8 | 17:51P
| Wrocławska Miła | 9 | 17:52P
| Wrocławska Kuźnia | 10 | 17:53P
| Wrocławska Południowa | 11 | 17:54P
| Wrocławska Osiedle | 12 | 17:56P
| Wrocławska Janków Dw.PKP | 13 | 17:57P
| Przygodzice cegielnia | 14 | 17:58P
| Przygodzice osiedle | 15 | 18:00P
| Przygodzice szkoła | 16 | 18:00P
| Przygodzice |
|
|
|
za: 53 min o 18:17
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:17
| Raszkowska kościół | 2 | 18:19
| M.Konopnickiej pawilon | 3 | 18:21
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 18:22
| Reymonta | 5 | 18:23
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 18:24
| Limanowskiego szpital | 7 | 18:26
| Al. Słowackiego MiniMal | 8 | 18:27
| Al. Słowackiego - Kaliska | 9 | 18:30
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 10 | 18:32
| Witosa targowisko | 11 | 18:34
| Śmigielskiego II | 12 | 18:35
| Śmigielskiego I | 13 | 18:36
| Śmigielskiego | 14 | 18:37
| Paderewskiego I | 15 | 18:38
| Strzelecka II | 16 | 18:39
| Strzelecka I | 17 | 18:40
| Klasztorna I | 18 | 18:41
| Nowa Hala | 19 | 18:42
| Komuny Paryskiej | 20 | 18:43
| Komuny Paryskiej I | 21 | 18:44
| Komuny Paryskiej II | 22 | 18:45
| Paderewskiego III | 23 | 18:46
| Paderewskiego - stadion | 24 | 18:47
| Wysocka ZUS | 25 | 18:49
| Plac Bankowy | 26 | 18:51
| Sienkiewicza | 27 | 18:53
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 57 min o 18:21
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:21
| Raszkowska kościół | 2 | 18:23
| M.Konopnickiej pawilon | 3 | 18:25
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 18:26
| Reymonta | 5 | 18:27
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 18:28
| Limanowskiego szpital | 7 | 18:30
| Kaliska Bank | 8 | 18:31
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 9 | 18:33
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 10 | 18:34
| Śmigielskiego II | 11 | 18:35
| Śmigielskiego I | 12 | 18:36
| Śmigielskiego | 13 | 18:37
| Paderewskiego I | 14 | 18:38
| Komuny Paryskiej | 15 | 18:39
| Komuny Paryskiej III | 16 | 18:40
| Komuny Paryskiej II | 17 | 18:41
| Komuny Paryskiej I | 18 | 18:42
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:19 godz : min o 18:43
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:43
| Raszkowska kościół | 2 | 18:45
| Plac 23 Stycznia II | 3 | 18:47
| Partyzancka | 4 | 18:49
| Głogowska | 5 | 18:51
| Al. Powstańców Wlkp. | 6 | 18:52
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 7 | 18:54
| Piłsudskiego | 8 | 18:55
| Paderewskiego II | 9 | 18:56
| Paderewskiego I | 10 | 18:57
| Komuny Paryskiej | 11 | 18:58
| Komuny Paryskiej III | 12 | 18:59
| Komuny Paryskiej II | 13 | 19:00
| Komuny Paryskiej I | 14 | 19:00
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:20 godz : min o 18:44 KX
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:44KX
| Raszkowska kościół | 2 | 18:46KX
| M.Konopnickiej pawilon | 3 | 18:48KX
| Limanowskiego szpital | 4 | 18:49KX
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 18:50KX
| Limanowskiego Żeromskiego | 6 | 18:51KX
| Limanowskiego Osadnicza | 7 | 18:52KX
| Limanowskiego Wenecja | 8 | 18:53KX
| Limanowskiego Piaski | 9 | 18:55KX
| Karski n.ż. | 10 | 18:56KX
| Karski | 11 | 18:57KX
| Kołątajew n.ż. | 12 | 18:58K
| | 13 | 18:59K
| | 14 | 19:00K
| | 15 | 19:00K
| | 16 | 19:02K
| Lewków cmentarz | 17 | 19:03K
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |