Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowa Krępa I - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:05 godz : min o 13:56
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:56
| Nowa Krępa I | 2 | 13:57
| Nowa Krępa II | 3 | 13:58
| Witosa targowisko | 4 | 13:59
| Grabowska Witosa | 5 | 14:00
| Grabowska szkoła | 6 | 14:01
| Kaliska Spomasz | 7 | 14:02
| Bracka III | 8 | 14:03
| Bracka II | 9 | 14:04
| Bracka I | 10 | 14:05
| Grunwaldzka II | 11 | 14:06
| Grunwaldzka I | 12 | 14:07
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 14:08
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 14:09
| Limanowskiego szpital | 15 | 14:10
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 14:12
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 14:13
| Plac 23 Stycznia II | 18 | 14:15
| Partyzancka | 19 | 14:19
| Centrum przesiadkowe | 20 | 14:21
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 21 | 14:23
| Odolanowska I | 22 | 14:24
| Gorzycka Odolanowska | 23 | 14:25
| Gorzycka piekarnia | 24 | 14:26
| Gorzycka | 25 | 14:27
| Gorzycka Długa | 26 | 14:28
| Gorzycka Swobodna | 27 | 14:29
| Gorzycka V | 28 | 14:30
| Gorzycka Topolowa | 29 | 14:31
| Gorzyce Wielkie I | 30 | 14:32
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 31 | 14:33
| Gorzyce Wielkie III | 32 | 14:34
| Gorzyce Wielkie kościół | 33 | 14:35
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 34 | 14:36
| Gorzyce Wielkie | 35 | 14:37
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 36 | 14:39
| Gorzyce Wielkie VI | 37 | 14:40
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 02:36 godz : min o 15:27 C
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27C
| Nowa Krępa I | 2 | 15:28C
| Nowa Krępa II | 3 | 15:29C
| Witosa targowisko | 4 | 15:30C
| Grabowska Witosa | 5 | 15:31C
| Grabowska szkoła | 6 | 15:32C
| Kaliska Spomasz | 7 | 15:33C
| Bracka III | 8 | 15:34C
| Bracka II | 9 | 15:35C
| Bracka I | 10 | 15:36C
| Grunwaldzka II | 11 | 15:37C
| Grunwaldzka I | 12 | 15:38C
| Limanowskiego Żeromskiego | 13 | 15:39C
| Limanowskiego cmentarz | 14 | 15:40C
| Limanowskiego szpital | 15 | 15:41C
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 16 | 15:43C
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 15:44C
| Plac 23 Stycznia II | 18 | 15:46C
| Partyzancka | 19 | 15:49C
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |