Najbliższe odjazdy
Przystanek: Komuny Paryskiej II
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 35 min o 17:27
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:27
| Komuny Paryskiej II | 2 | 17:28
| Komuny Paryskiej III | 3 | 17:29
| Strzelecka | 4 | 17:30
| Paderewskiego I | 5 | 17:31
| Paderewskiego II | 6 | 17:32
| Śmigielskiego I | 7 | 17:33
| Śmigielskiego II | 8 | 17:34
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 9 | 17:37
| Limanowskiego MiniMal | 10 | 17:38
| Limanowskiego szpital | 11 | 17:39
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 17:40
| Reymonta | 13 | 17:41
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 17:43
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 17:45
| Raszkowska kościół | 16 | 17:49
| Centrum przesiadkowe | 17 | 17:52
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 18 | 17:54
| Krotoszyńska Nullo | 19 | 17:55
| Traugutta Czwartaków | 20 | 17:56
| Traugutta Skorupki | 21 | 17:57
| Traugutta Czarnieckiego | 22 | 17:58
| Traugutta Kordeckiego | 23 | 17:59
| Kordeckiego szkoła | 24 | 18:00
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 25 | 18:00
| Chłapowskiego I | 26 | 18:02
| Rejtana Prefabet | 27 | 18:03
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 55 min o 17:47
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:47
| Komuny Paryskiej II | 2 | 17:48
| Komuny Paryskiej III | 3 | 17:49
| Strzelecka | 4 | 17:50
| Paderewskiego I | 5 | 17:51
| Paderewskiego II | 6 | 17:52
| Paderewskiego III | 7 | 17:53
| Piłsudskiego | 8 | 17:56
| Kaliska Bank | 9 | 17:57
| Gimnazjalna | 10 | 17:59
| Plac Bankowy | 11 | 18:00
| Sienkiewicza | 12 | 18:02
| Wojska Polskiego | 13 | 18:04
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 14 | 18:06
| Poznańska Krotoszyńska | 15 | 18:07
| Poznańska Lotnicza | 16 | 18:08
| Radłowska Sporna | 17 | 18:08
| Radłowska I | 18 | 18:10
| Orzechowa | 19 | 18:11
| Orzechowa I | 20 | 18:12
| Bema cmentarz I | 21 | 18:13
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 01:52 godz : min o 18:44
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:44
| Komuny Paryskiej II | 2 | 18:45
| Paderewskiego III | 3 | 18:46
| Paderewskiego - stadion | 4 | 18:47
| Wysocka ZUS | 5 | 18:49
| Plac Bankowy | 6 | 18:51
| Sienkiewicza | 7 | 18:53
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 02:10 godz : min o 19:02
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:02
| Komuny Paryskiej II | 2 | 19:03
| Komuny Paryskiej III | 3 | 19:04
| Strzelecka | 4 | 19:04
| Paderewskiego I | 5 | 19:06
| Paderewskiego II | 6 | 19:07
| Śmigielskiego I | 7 | 19:08
| Śmigielskiego II | 8 | 19:08
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 9 | 19:12
| Limanowskiego MiniMal | 10 | 19:13
| Limanowskiego szpital | 11 | 19:14
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 19:15
| Reymonta | 13 | 19:16
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 19:18
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 19:20
| Raszkowska kościół | 16 | 19:24
| Centrum przesiadkowe | 17 | 19:27
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 18 | 19:29
| Krotoszyńska Nullo | 19 | 19:30
| Traugutta Czwartaków | 20 | 19:31
| Traugutta Skorupki | 21 | 19:32
| Traugutta Czarnieckiego | 22 | 19:33
| Traugutta Kordeckiego | 23 | 19:34
| Kordeckiego szkoła | 24 | 19:35
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 25 | 19:36
| Chłapowskiego I | 26 | 19:37
| Rejtana Prefabet | 27 | 19:38
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 02:25 godz : min o 19:17
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:17
| Komuny Paryskiej II | 2 | 19:18
| Komuny Paryskiej III | 3 | 19:19
| Strzelecka | 4 | 19:20
| Paderewskiego I | 5 | 19:21
| Paderewskiego II | 6 | 19:22
| Paderewskiego III | 7 | 19:23
| Piłsudskiego | 8 | 19:26
| Kaliska Bank | 9 | 19:27
| Gimnazjalna | 10 | 19:29
| Plac Bankowy | 11 | 19:31
| Sienkiewicza | 12 | 19:32
| Wojska Polskiego | 13 | 19:34
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 14 | 19:36
| Poznańska Krotoszyńska | 15 | 19:37
| Poznańska Lotnicza | 16 | 19:38
| Radłowska Sporna | 17 | 19:39
| Radłowska I | 18 | 19:40
| Orzechowa | 19 | 19:41
| Orzechowa I | 20 | 19:42
| Bema cmentarz I | 21 | 19:43
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 03:50 godz : min o 20:42
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:42
| Komuny Paryskiej II | 2 | 20:43
| Komuny Paryskiej III | 3 | 20:44
| Strzelecka | 4 | 20:45
| Paderewskiego I | 5 | 20:46
| Paderewskiego II | 6 | 20:47
| Śmigielskiego I | 7 | 20:48
| Śmigielskiego II | 8 | 20:49
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 9 | 20:52
| Limanowskiego MiniMal | 10 | 20:53
| Limanowskiego szpital | 11 | 20:54
| Limanowskiego cmentarz | 12 | 20:55
| Reymonta | 13 | 20:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 20:58
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 21:00
| Raszkowska kościół | 16 | 21:04
| Centrum przesiadkowe | 17 | 21:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 18 | 21:08
| Krotoszyńska Nullo | 19 | 21:10
| Traugutta Czwartaków | 20 | 21:11
| Traugutta Skorupki | 21 | 21:12
| Traugutta Czarnieckiego | 22 | 21:13
| Traugutta Kordeckiego | 23 | 21:14
| Kordeckiego szkoła | 24 | 21:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 25 | 21:16
| Chłapowskiego I | 26 | 21:17
| Rejtana Prefabet | 27 | 21:18
| Dwernickiego |
|
Powrót | | Następne dojazdy |