Najbliższe odjazdy
Przystanek: Paderewskiego I - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 09:35 s
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:35s
| Paderewskiego I | 2 | 09:36s
| Paderewskiego II | 3 | 09:37s
| Paderewskiego III | 4 | 09:38s
| Piłsudskiego | 5 | 09:41s
| Kaliska Bank | 6 | 09:42s
| Gimnazjalna | 7 | 09:44s
| Plac Bankowy | 8 | 09:46s
| Sienkiewicza | 9 | 09:47s
| Wojska Polskiego | 10 | 09:49s
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 09:51s
| Poznańska Krotoszyńska | 12 | 09:52s
| Poznańska Lotnicza | 13 | 09:53s
| Radłowska Sporna | 14 | 09:54s
| Radłowska I | 15 | 09:55s
| Orzechowa | 16 | 09:56s
| Orzechowa I | 17 | 09:57s
| Bema cmentarz I | 18 | 09:58s
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 18 min o 09:45 s
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:45s
| Paderewskiego I | 2 | 09:46s
| Paderewskiego II | 3 | 09:47s
| Paderewskiego III | 4 | 09:48s
| Piłsudskiego | 5 | 09:51s
| Limanowskiego MiniMal | 6 | 09:52s
| Limanowskiego szpital | 7 | 09:53s
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 09:54s
| Reymonta | 9 | 09:55s
| M.Konopnickiej Sklejki | 10 | 09:57s
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 09:59s
| Wolności | 12 | 10:00s
| Partyzancka | 13 | 10:04s
| Centrum przesiadkowe | 14 | 10:06s
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 10:08s
| Odolanowska I | 16 | 10:09s
| Kwiatowa | 17 | 10:10s
| Okólna | 18 | 10:11s
| Kordeckiego I | 19 | 10:12s
| Kordeckiego szkoła | 20 | 10:13s
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 21 | 10:14s
| Chłapowskiego II | 22 | 10:15s
| Wybickiego | 23 | 10:17s
| Krotoszynska I | 24 | 10:18s
| Zacharzew |
|
|
|
za: 29 min o 09:56
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:56
| Paderewskiego I | 2 | 09:57
| Paderewskiego II | 3 | 09:58
| Śmigielskiego I | 4 | 09:59
| Śmigielskiego II | 5 | 10:01
| Witosa targowisko | 6 | 10:03
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 7 | 10:06
| Al. Słowackiego - Kaliska | 8 | 10:08
| Limanowskiego szpital | 9 | 10:09
| Limanowskiego cmentarz | 10 | 10:10
| Reymonta | 11 | 10:11
| M.Konopnickiej Sklejki | 12 | 10:13
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 10:15
| Wolności | 14 | 10:16
| Partyzancka | 15 | 10:17
| Sienkiewicza | 16 | 10:19
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 30 min o 09:57
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:57
| Paderewskiego I | 2 | 09:58
| Paderewskiego II | 3 | 09:59
| Śmigielskiego I | 4 | 10:00
| Śmigielskiego II | 5 | 10:01
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 6 | 10:04
| Kaliska Bank | 7 | 10:05
| Gimnazjalna | 8 | 10:07
| Plac Bankowy | 9 | 10:09
| Partyzancka | 10 | 10:11
| Plac 23 Stycznia I | 11 | 10:13
| Raszkowska kościół | 12 | 10:17
| Centrum przesiadkowe | 13 | 10:20
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 14 | 10:22
| Krotoszyńska Nullo | 15 | 10:23
| Krotoszyńska Bema | 16 | 10:25
| Krotoszynska I | 17 | 10:26
| Zacharzew |
|
|
|
za: 38 min o 10:05 s
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:05s
| Paderewskiego I | 2 | 10:06s
| Paderewskiego II | 3 | 10:07s
| Śmigielskiego I | 4 | 10:08s
| Śmigielskiego II | 5 | 10:09s
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 6 | 10:12s
| Limanowskiego MiniMal | 7 | 10:13s
| Limanowskiego szpital | 8 | 10:14s
| Limanowskiego cmentarz | 9 | 10:15s
| Reymonta | 10 | 10:16s
| M.Konopnickiej Sklejki | 11 | 10:18s
| M.Konopnickiej pawilon | 12 | 10:20s
| Raszkowska kościół | 13 | 10:24s
| Centrum przesiadkowe | 14 | 10:27s
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 15 | 10:29s
| Krotoszyńska Nullo | 16 | 10:30s
| Traugutta Czwartaków | 17 | 10:31s
| Traugutta Skorupki | 18 | 10:32s
| Traugutta Czarnieckiego | 19 | 10:33s
| Traugutta Kordeckiego | 20 | 10:34s
| Kordeckiego szkoła | 21 | 10:35s
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 22 | 10:36s
| Chłapowskiego I | 23 | 10:37s
| Rejtana Prefabet | 24 | 10:38s
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 53 min o 10:20
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:20
| Paderewskiego I | 2 | 10:21
| Paderewskiego II | 3 | 10:22
| Paderewskiego III | 4 | 10:23
| Piłsudskiego | 5 | 10:26
| Limanowskiego MiniMal | 6 | 10:27
| Limanowskiego szpital | 7 | 10:28
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 10:29
| Reymonta | 9 | 10:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 10 | 10:32
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 10:34
| Wolności | 12 | 10:35
| Partyzancka | 13 | 10:39
| Centrum przesiadkowe | 14 | 10:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 10:43
| Odolanowska I | 16 | 10:44
| Kwiatowa | 17 | 10:45
| Okólna | 18 | 10:46
| Kordeckiego I | 19 | 10:47
| Kordeckiego szkoła | 20 | 10:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 21 | 10:49
| Chłapowskiego II | 22 | 10:50
| Wybickiego | 23 | 10:52
| Krotoszynska I | 24 | 10:53
| Zacharzew |
|
Powrót | | Następne dojazdy |