Najbliższe odjazdy
Przystanek: Paderewskiego I - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15:56 godz : min o 06:25
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:25
| Paderewskiego I | 2 | 06:26
| Paderewskiego II | 3 | 06:27
| Paderewskiego III | 4 | 06:28
| Piłsudskiego | 5 | 06:31
| Kaliska Bank | 6 | 06:32
| Gimnazjalna | 7 | 06:34
| Plac Bankowy | 8 | 06:36
| Sienkiewicza | 9 | 06:37
| Wojska Polskiego | 10 | 06:39
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 06:40
| Poznańska Krotoszyńska | 12 | 06:42
| Poznańska Lotnicza | 13 | 06:43
| Radłowska Sporna | 14 | 06:44
| Radłowska I | 15 | 06:45
| Orzechowa | 16 | 06:46
| Orzechowa I | 17 | 06:47
| Bema cmentarz I | 18 | 06:48
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 15:56 godz : min o 06:25
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:25
| Paderewskiego I | 2 | 06:26
| Paderewskiego II | 3 | 06:27
| Paderewskiego III | 4 | 06:28
| Piłsudskiego | 5 | 06:31
| Limanowskiego MiniMal | 6 | 06:32
| Limanowskiego szpital | 7 | 06:33
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 06:34
| Reymonta | 9 | 06:35
| M.Konopnickiej Sklejki | 10 | 06:37
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 06:39
| Wolności | 12 | 06:40
| Partyzancka | 13 | 06:44
| Centrum przesiadkowe | 14 | 06:46
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 06:48
| Odolanowska I | 16 | 06:49
| Kwiatowa | 17 | 06:50
| Okólna | 18 | 06:51
| Kordeckiego I | 19 | 06:52
| Kordeckiego szkoła | 20 | 06:53
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 21 | 06:54
| Chłapowskiego II | 22 | 06:55
| Wybickiego | 23 | 06:57
| Krotoszynska I | 24 | 06:58
| Zacharzew |
|
|
|
za: 15:57 godz : min o 06:26
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:26
| Paderewskiego I | 2 | 06:27
| Paderewskiego II | 3 | 06:28
| Śmigielskiego I | 4 | 06:29
| Śmigielskiego II | 5 | 06:31
| Witosa targowisko | 6 | 06:33
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 7 | 06:36
| Al. Słowackiego - Kaliska | 8 | 06:38
| Limanowskiego szpital | 9 | 06:39
| Limanowskiego cmentarz | 10 | 06:40
| Reymonta | 11 | 06:41
| M.Konopnickiej Sklejki | 12 | 06:43
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 06:45
| Wolności | 14 | 06:46
| Partyzancka | 15 | 06:47
| Sienkiewicza | 16 | 06:49
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 16:16 godz : min o 06:45
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:45
| Paderewskiego I | 2 | 06:46
| Paderewskiego II | 3 | 06:47
| Śmigielskiego I | 4 | 06:48
| Śmigielskiego II | 5 | 06:49
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 6 | 06:52
| Limanowskiego MiniMal | 7 | 06:53
| Limanowskiego szpital | 8 | 06:54
| Limanowskiego cmentarz | 9 | 06:55
| Reymonta | 10 | 06:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 11 | 06:58
| M.Konopnickiej pawilon | 12 | 07:00
| Raszkowska kościół | 13 | 07:04
| Centrum przesiadkowe | 14 | 07:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 15 | 07:09
| Krotoszyńska Nullo | 16 | 07:10
| Traugutta Czwartaków | 17 | 07:11
| Traugutta Skorupki | 18 | 07:12
| Traugutta Czarnieckiego | 19 | 07:13
| Traugutta Kordeckiego | 20 | 07:14
| Kordeckiego szkoła | 21 | 07:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 22 | 07:16
| Chłapowskiego I | 23 | 07:17
| Rejtana Prefabet | 24 | 07:18
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 16:26 godz : min o 06:55
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:55
| Paderewskiego I | 2 | 06:56
| Paderewskiego II | 3 | 06:57
| Paderewskiego III | 4 | 06:58
| Piłsudskiego | 5 | 07:01
| Kaliska Bank | 6 | 07:02
| Gimnazjalna | 7 | 07:04
| Plac Bankowy | 8 | 07:06
| Sienkiewicza | 9 | 07:07
| Wojska Polskiego | 10 | 07:09
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 07:11
| Poznańska Krotoszyńska | 12 | 07:12
| Poznańska Lotnicza | 13 | 07:13
| Radłowska Sporna | 14 | 07:14
| Radłowska I | 15 | 07:15
| Orzechowa | 16 | 07:16
| Orzechowa I | 17 | 07:17
| Bema cmentarz I | 18 | 07:18
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 16:51 godz : min o 07:20
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:20
| Paderewskiego I | 2 | 07:21
| Paderewskiego II | 3 | 07:22
| Paderewskiego III | 4 | 07:23
| Piłsudskiego | 5 | 07:26
| Limanowskiego MiniMal | 6 | 07:27
| Limanowskiego szpital | 7 | 07:28
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 07:29
| Reymonta | 9 | 07:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 10 | 07:32
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 07:34
| Wolności | 12 | 07:35
| Partyzancka | 13 | 07:39
| Centrum przesiadkowe | 14 | 07:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 07:43
| Odolanowska I | 16 | 07:44
| Kwiatowa | 17 | 07:45
| Okólna | 18 | 07:46
| Kordeckiego I | 19 | 07:47
| Kordeckiego szkoła | 20 | 07:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 21 | 07:49
| Chłapowskiego II | 22 | 07:50
| Wybickiego | 23 | 07:52
| Krotoszynska I | 24 | 07:53
| Zacharzew |
|
Powrót | | Następne dojazdy |