Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ks.Kar.Ledóchowskiego II - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 38 min o 13:05
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:05
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 2 | 13:08
| Limanowskiego MiniMal | 3 | 13:09
| Limanowskiego szpital | 4 | 13:10
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 13:11
| Reymonta | 6 | 13:12
| M.Konopnickiej Sklejki | 7 | 13:14
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 13:16
| Raszkowska kościół | 9 | 13:20
| Centrum przesiadkowe | 10 | 13:23
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 13:25
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 13:26
| Traugutta Czwartaków | 13 | 13:27
| Traugutta Skorupki | 14 | 13:28
| Traugutta Czarnieckiego | 15 | 13:29
| Traugutta Kordeckiego | 16 | 13:30
| Kordeckiego szkoła | 17 | 13:31
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 18 | 13:32
| Chłapowskiego I | 19 | 13:33
| Rejtana Prefabet | 20 | 13:34
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 13:49
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:49
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 2 | 13:52
| Limanowskiego MiniMal | 3 | 13:53
| Limanowskiego szpital | 4 | 13:54
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 13:55
| Reymonta | 6 | 13:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 7 | 13:58
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 14:00
| Raszkowska kościół | 9 | 14:04
| Centrum przesiadkowe | 10 | 14:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 14:09
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 14:10
| Traugutta Czwartaków | 13 | 14:11
| Traugutta Skorupki | 14 | 14:12
| Traugutta Czarnieckiego | 15 | 14:13
| Traugutta Kordeckiego | 16 | 14:14
| Kordeckiego szkoła | 17 | 14:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 18 | 14:16
| Chłapowskiego I | 19 | 14:17
| Rejtana Prefabet | 20 | 14:18
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 02:02 godz : min o 14:29 s
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:29s
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 2 | 14:32s
| Limanowskiego MiniMal | 3 | 14:33s
| Limanowskiego szpital | 4 | 14:34s
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 14:35s
| Reymonta | 6 | 14:36s
| M.Konopnickiej Sklejki | 7 | 14:38s
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 14:40s
| Raszkowska kościół | 9 | 14:44s
| Centrum przesiadkowe | 10 | 14:47s
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 14:49s
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 14:50s
| Traugutta Czwartaków | 13 | 14:51s
| Traugutta Skorupki | 14 | 14:52s
| Traugutta Czarnieckiego | 15 | 14:53s
| Traugutta Kordeckiego | 16 | 14:54s
| Kordeckiego szkoła | 17 | 14:55s
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 18 | 14:56s
| Chłapowskiego I | 19 | 14:57s
| Rejtana Prefabet | 20 | 14:58s
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 02:25 godz : min o 14:52
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:52
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 2 | 14:55
| Kaliska Bank | 3 | 14:56
| Gimnazjalna | 4 | 14:58
| Plac Bankowy | 5 | 15:00
| Partyzancka | 6 | 15:02
| Plac 23 Stycznia I | 7 | 15:04
| Raszkowska kościół | 8 | 15:08
| Centrum przesiadkowe | 9 | 15:11
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 10 | 15:13
| Krotoszyńska Nullo | 11 | 15:14
| Krotoszyńska Bema | 12 | 15:16
| Krotoszynska I | 13 | 15:17
| Zacharzew |
|
|
|
za: 02:42 godz : min o 15:09
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:09
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 2 | 15:12
| Limanowskiego MiniMal | 3 | 15:13
| Limanowskiego szpital | 4 | 15:14
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 15:15
| Reymonta | 6 | 15:16
| M.Konopnickiej Sklejki | 7 | 15:18
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 15:20
| Raszkowska kościół | 9 | 15:24
| Centrum przesiadkowe | 10 | 15:27
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 15:29
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 15:30
| Traugutta Czwartaków | 13 | 15:31
| Traugutta Skorupki | 14 | 15:32
| Traugutta Czarnieckiego | 15 | 15:33
| Traugutta Kordeckiego | 16 | 15:34
| Kordeckiego szkoła | 17 | 15:35
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 18 | 15:36
| Chłapowskiego I | 19 | 15:37
| Rejtana Prefabet | 20 | 15:38
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 03:07 godz : min o 15:34
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:34
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 2 | 15:37
| Kaliska Bank | 3 | 15:38
| Gimnazjalna | 4 | 15:40
| Plac Bankowy | 5 | 15:42
| Partyzancka | 6 | 15:44
| Plac 23 Stycznia I | 7 | 15:46
| Raszkowska kościół | 8 | 15:50
| Centrum przesiadkowe | 9 | 15:53
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 10 | 15:55
| Krotoszyńska Nullo | 11 | 15:56
| Krotoszyńska Bema | 12 | 15:58
| Krotoszynska I | 13 | 15:59
| Zacharzew |
|
Powrót | | Następne dojazdy |