Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kaliska Biedronka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17 min o 12:44
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:44
| Kaliska Biedronka | 2 | 12:45
| Grabowska szkoła | 3 | 12:46
| Grabowska Witosa | 4 | 12:47
| Grabowska Piaskowa | 5 | 12:48
| Grabowska Pruślińska | 6 | 12:49
| Grabowska - Jastrzębia | 7 | 12:50
| Grabowska Pruślin I | 8 | 12:51
| Pruślin | 9 | 12:53
| Wtórek PKS | 10 | 12:55
| Wtórek Sadowie | 11 | 12:56
| Sadowie n/ż | 12 | 12:57
| Sadowie Klasztor | 13 | 12:58
| Sadowie |
|
|
|
za: 21 min o 12:48
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:48
| Kaliska Biedronka | 2 | 12:49
| Grabowska szkoła | 3 | 12:50
| Grabowska Witosa | 4 | 12:51
| Grabowska Piaskowa | 5 | 12:52
| Grabowska Pruślińska | 6 | 12:53
| Grabowska - Jastrzębia | 7 | 12:54
| Grabowska Pruślin I | 8 | 12:55
| Pruślin |
|
|
|
za: 49 min o 13:16
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:16
| Kaliska Biedronka | 2 | 13:17
| Grabowska szkoła | 3 | 13:18
| Grabowska Witosa | 4 | 13:19
| Grabowska Piaskowa | 5 | 13:20
| Grabowska Pruślińska | 6 | 13:21
| Grabowska - Jastrzębia | 7 | 13:22
| Grabowska Pruślin I | 8 | 13:23
| Pruślin |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 13:39
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:39
| Kaliska Biedronka | 2 | 13:40
| Grabowska szkoła | 3 | 13:41
| Grabowska Witosa | 4 | 13:42
| Grabowska Piaskowa | 5 | 13:43
| Grabowska Pruślińska | 6 | 13:44
| Grabowska - Jastrzębia | 7 | 13:45
| Grabowska Pruślin I | 8 | 13:46
| Pruślin | 9 | 13:48
| Wtórek PKS | 10 | 13:50
| Wtórek Sadowie | 11 | 13:51
| Sadowie n/ż | 12 | 13:52
| Sadowie Klasztor | 13 | 13:53
| Sadowie |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 13:55 R
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:55R
| Kaliska Biedronka | 2 | 13:56R
| Grabowska szkoła | 3 | 13:57R
| Grabowska Witosa | 4 | 13:58R
| Grabowska Piaskowa | 5 | 13:59R
| Grabowska Pruślińska | 6 | 14:00R
| Grabowska - Jastrzębia | 7 | 14:01R
| Grabowska Pruślin I | 8 | 14:02R
| Pruślin | 9 | 14:04R
| Wtórek PKS | 10 | 14:05
| | 11 | 14:06
| | 12 | 14:07
| | 13 | 14:08
| | 14 | 14:09
| | 15 | 14:11
| Wtórek Sadowie | 16 | 14:12
| Sadowie n/ż | 17 | 14:13
| Sadowie Klasztor | 18 | 14:14
| Sadowie |
|
|
|
za: 01:49 godz : min o 14:16 S
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16S
| Kaliska Biedronka | 2 | 14:17S
| Grabowska szkoła | 3 | 14:18S
| Grabowska Witosa | 4 | 14:19S
| Grabowska Piaskowa | 5 | 14:20S
| Grabowska Pruślińska | 6 | 14:21S
| Grabowska - Jastrzębia | 7 | 14:22S
| Grabowska Pruślin I | 8 | 14:23S
| Pruślin |
|
Powrót | | Następne dojazdy |