Najbliższe odjazdy
Przystanek: Limanowskiego szpital - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 13:23 FX
Kwiatków
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:23FX
| Limanowskiego szpital | 2 | 13:24FX
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 13:25FX
| Limanowskiego Żeromskiego | 4 | 13:26FX
| Limanowskiego Osadnicza | 5 | 13:27FX
| Limanowskiego Wenecja | 6 | 13:28FX
| Limanowskiego Piaski | 7 | 13:30FX
| Karski n.ż. | 8 | 13:31FX
| Karski | 9 | 13:32FX
| Kołątajew n.ż. | 10 | 13:33FX
| | 11 | 13:34F
| | 12 | 13:35F
| | 13 | 13:36F
| | 14 | 13:37F
| Lewków SKR | 15 | 13:38F
| Kwiatków II | 16 | 13:39F
| Kwiatków I szkoła | 17 | 13:40F
| Kwiatków |
|
|
|
za: 13 min o 13:25
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:25
| Limanowskiego szpital | 2 | 13:26
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 13:27
| Reymonta | 4 | 13:28
| M.Konopnickiej Sklejki | 5 | 13:30
| M.Konopnickiej pawilon | 6 | 13:32
| Raszkowska kościół | 7 | 13:36
| Centrum przesiadkowe | 8 | 13:39
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 13:41
| Batorego ZAP | 10 | 13:42
| Bema Cmentarz | 11 | 13:43
| Przymiejska II | 12 | 13:44
| Przymiejska I | 13 | 13:45
| Spacerowa II | 14 | 13:46
| Spacerowa I | 15 | 13:47
| Krotoszynska I | 16 | 13:48
| Zacharzew |
|
|
|
za: 15 min o 13:27
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:27
| Limanowskiego szpital | 2 | 13:28
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 13:29
| Reymonta | 4 | 13:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 5 | 13:32
| M.Konopnickiej pawilon | 6 | 13:34
| Wolności | 7 | 13:35
| Partyzancka | 8 | 13:39
| Centrum przesiadkowe | 9 | 13:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 10 | 13:43
| Odolanowska I | 11 | 13:44
| Kwiatowa | 12 | 13:45
| Okólna | 13 | 13:46
| Kordeckiego I | 14 | 13:47
| Kordeckiego szkoła | 15 | 13:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 16 | 13:49
| Chłapowskiego II | 17 | 13:50
| Wybickiego | 18 | 13:52
| Krotoszynska I | 19 | 13:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 16 min o 13:28
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:28
| Limanowskiego szpital | 2 | 13:29
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 13:30
| Reymonta | 4 | 13:31
| M.Konopnickiej Sklejki | 5 | 13:33
| M.Konopnickiej pawilon | 6 | 13:35
| Wolności | 7 | 13:36
| Partyzancka | 8 | 13:37
| Sienkiewicza | 9 | 13:39
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 31 min o 13:43 MC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:43MC
| Limanowskiego szpital | 2 | 13:44MC
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 13:45MC
| Limanowskiego Żeromskiego | 4 | 13:46MC
| Limanowskiego Osadnicza | 5 | 13:47MC
| Limanowskiego Wenecja | 6 | 13:48MC
| Limanowskiego Piaski | 7 | 13:50MC
| Karski n.ż. | 8 | 13:51MC
| Karski | 9 | 13:52MC
| | 10 | 13:53MC
| | 11 | 13:54MC
| | 12 | 13:55M
| | 13 | 13:56M
| | 14 | 13:57M
| Lewków cmentarz | 15 | 13:58M
| Lewków park | 16 | 14:00M
| | 17 | 14:01M
| | 18 | 14:02M
| | 19 | 14:03M
| | 20 | 14:04Ms
| | 21 | 14:05Ms
| | 22 | 14:07Ms
| |
|
|
|
za: 41 min o 13:53
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:53
| Limanowskiego szpital | 2 | 13:54
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 13:55
| Reymonta | 4 | 13:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 5 | 13:58
| M.Konopnickiej pawilon | 6 | 14:00
| Raszkowska kościół | 7 | 14:04
| Centrum przesiadkowe | 8 | 14:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 14:09
| Krotoszyńska Nullo | 10 | 14:10
| Traugutta Czwartaków | 11 | 14:11
| Traugutta Skorupki | 12 | 14:12
| Traugutta Czarnieckiego | 13 | 14:13
| Traugutta Kordeckiego | 14 | 14:14
| Kordeckiego szkoła | 15 | 14:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 16 | 14:16
| Chłapowskiego I | 17 | 14:17
| Rejtana Prefabet | 18 | 14:18
| Dwernickiego |
|
Powrót | | Następne dojazdy |