Najbliższe odjazdy
Przystanek: Reymonta - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 14:12
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:12
| Reymonta | 2 | 14:13
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 14:14
| Limanowskiego szpital | 4 | 14:16
| Al. Słowackiego MiniMal | 5 | 14:17
| Al. Słowackiego - Kaliska | 6 | 14:20
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 7 | 14:22
| Witosa targowisko | 8 | 14:24
| Śmigielskiego II | 9 | 14:25
| Śmigielskiego I | 10 | 14:26
| Śmigielskiego | 11 | 14:27
| Paderewskiego I | 12 | 14:28
| Strzelecka II | 13 | 14:29
| Strzelecka I | 14 | 14:30
| Klasztorna I | 15 | 14:31
| Nowa Hala | 16 | 14:32
| Komuny Paryskiej | 17 | 14:33
| Komuny Paryskiej I | 18 | 14:34
| Komuny Paryskiej II | 19 | 14:35
| Paderewskiego III | 20 | 14:36
| Paderewskiego - stadion | 21 | 14:37
| Wysocka ZUS | 22 | 14:39
| Plac Bankowy | 23 | 14:41
| Sienkiewicza | 24 | 14:43
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 15 min o 14:16
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16
| Reymonta | 2 | 14:17
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 14:18
| Limanowskiego szpital | 4 | 14:21
| Kaliska Biedronka | 5 | 14:22
| Grabowska szkoła | 6 | 14:23
| Grabowska Witosa | 7 | 14:24
| Grabowska Piaskowa | 8 | 14:25
| Grabowska Pruślińska | 9 | 14:26
| Grabowska - Jastrzębia | 10 | 14:27
| Grabowska Pruślin I | 11 | 14:28
| Pruślin |
|
|
|
za: 33 min o 14:34
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:34
| Reymonta | 2 | 14:35
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 14:36
| Limanowskiego szpital | 4 | 14:38
| Kaliska Bank | 5 | 14:39
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 6 | 14:41
| Piłsudskiego | 7 | 14:42
| Paderewskiego II | 8 | 14:43
| Paderewskiego I | 9 | 14:44
| Komuny Paryskiej | 10 | 14:45
| Komuny Paryskiej III | 11 | 14:46
| Komuny Paryskiej II | 12 | 14:47
| Komuny Paryskiej I | 13 | 14:48
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 42 min o 14:43
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:43
| Reymonta | 2 | 14:44
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 14:45
| Limanowskiego szpital | 4 | 14:47
| Kaliska Bank | 5 | 14:48
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 6 | 14:50
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 7 | 14:51
| Śmigielskiego II | 8 | 14:52
| Śmigielskiego I | 9 | 14:53
| Śmigielskiego | 10 | 14:54
| Paderewskiego I | 11 | 14:55
| Komuny Paryskiej | 12 | 14:56
| Komuny Paryskiej III | 13 | 14:57
| Komuny Paryskiej II | 14 | 14:58
| Komuny Paryskiej I | 15 | 14:59
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 15:17
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:17
| Reymonta | 2 | 15:18
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 15:19
| Limanowskiego szpital | 4 | 15:21
| Al. Słowackiego MiniMal | 5 | 15:22
| Al. Słowackiego - Kaliska | 6 | 15:25
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 7 | 15:27
| Witosa targowisko | 8 | 15:29
| Śmigielskiego II | 9 | 15:30
| Śmigielskiego I | 10 | 15:31
| Śmigielskiego | 11 | 15:32
| Paderewskiego I | 12 | 15:33
| Strzelecka II | 13 | 15:34
| Strzelecka I | 14 | 15:35
| Klasztorna I | 15 | 15:36
| Nowa Hala | 16 | 15:37
| Komuny Paryskiej | 17 | 15:38
| Komuny Paryskiej I | 18 | 15:39
| Komuny Paryskiej II | 19 | 15:40
| Paderewskiego III | 20 | 15:41
| Paderewskiego - stadion | 21 | 15:42
| Wysocka ZUS | 22 | 15:44
| Plac Bankowy | 23 | 15:46
| Sienkiewicza | 24 | 15:48
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 15:26
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:26
| Reymonta | 2 | 15:27
| Limanowskiego cmentarz | 3 | 15:28
| Limanowskiego szpital | 4 | 15:30
| Kaliska Bank | 5 | 15:31
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 6 | 15:33
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 7 | 15:34
| Śmigielskiego II | 8 | 15:35
| Śmigielskiego I | 9 | 15:36
| Śmigielskiego | 10 | 15:37
| Paderewskiego I | 11 | 15:38
| Komuny Paryskiej | 12 | 15:39
| Komuny Paryskiej III | 13 | 15:40
| Komuny Paryskiej II | 14 | 15:41
| Komuny Paryskiej I | 15 | 15:42
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |