Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłowska Sporna - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 34 min o 14:04
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:04
| Radłowska Sporna | 2 | 14:05
| Poznańska Lotnicza | 3 | 14:07
| Krotoszyńska ZAP | 4 | 14:11
| Centrum przesiadkowe | 5 | 14:13
| Raszkowska kościół | 6 | 14:15
| Plac 23 Stycznia II | 7 | 14:17
| Partyzancka | 8 | 14:19
| Głogowska | 9 | 14:21
| Al. Powstańców Wlkp. | 10 | 14:22
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 11 | 14:24
| Piłsudskiego | 12 | 14:25
| Paderewskiego II | 13 | 14:26
| Paderewskiego I | 14 | 14:27
| Komuny Paryskiej | 15 | 14:28
| Komuny Paryskiej III | 16 | 14:29
| Komuny Paryskiej II | 17 | 14:30
| Komuny Paryskiej I | 18 | 14:31
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 53 min o 14:23 T
Topola Wielka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:23T
| Radłowska Sporna | 2 | 14:24T
| Poznańska Lotnicza | 3 | 14:26T
| Krotoszyńska ZAP | 4 | 14:30T
| Centrum przesiadkowe | 5 | 14:32T
| Raszkowska kościół | 6 | 14:34T
| Plac 23 Stycznia II | 7 | 14:36T
| Partyzancka | 8 | 14:38T
| Głogowska | 9 | 14:40T
| Kościuszki Armii Krajowej | 10 | 14:42T
| Mylna I | 11 | 14:43T
| Mylna II | 12 | 14:44T
| Zębcowska I | 13 | 14:45T
| Zębcowska II | 14 | 14:46T
| Siewna II | 15 | 14:47T
| Siewna I | 16 | 14:48T
| Staroprzygodzka szkoła | 17 | 14:50T
| Staroprzygodzka dyskoteka | 18 | 14:51T
| Staroprzygodzka - sortownia | 19 | 14:52T
| Sosnowa II | 20 | 14:53T
| Sosnowa I | 21 | 14:54T
| Sosnowa | 22 | 14:55T
| Janków Dw.PKP | 23 | 14:56T
| Janków Przyg. Sp. Chem. II | 24 | 14:57T
| Janków Przygodzki Sp. Chem. | 25 | 14:58T
| Janków Przygodzki cmentarz | 26 | 14:59T
| Janków Przygodzki kościół | 27 | 15:00T
| Janków Przygodzki wieś | 28 | 15:01T
| Topola Wielka wieś IV | 29 | 15:02T
| Topola Wielka wieś III | 30 | 15:03T
| Topola Wielka wieś II n.ż. | 31 | 15:04T
| Topola Wielka I | 32 | 15:05T
| Topola Wielka skrzyżowanie | 33 | 15:06T
| Topola Wielka |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 14:46 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:46
| Radłowska Sporna | 2 | 14:47
| Poznańska Lotnicza | 3 | 14:49
| Krotoszyńska ZAP | 4 | 14:53
| Centrum przesiadkowe | 5 | 14:55
| Raszkowska kościół | 6 | 14:56
| Wolności | 7 | 14:57
| Partyzancka | 8 | 14:59
| Głogowska | 9 | 15:01
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 01:39 godz : min o 15:09
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:09
| Radłowska Sporna | 2 | 15:10
| Poznańska Lotnicza | 3 | 15:12
| Krotoszyńska ZAP | 4 | 15:16
| Centrum przesiadkowe | 5 | 15:18
| Raszkowska kościół | 6 | 15:20
| Plac 23 Stycznia II | 7 | 15:22
| Partyzancka | 8 | 15:24
| Głogowska | 9 | 15:26
| Al. Powstańców Wlkp. | 10 | 15:27
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 11 | 15:29
| Piłsudskiego | 12 | 15:30
| Paderewskiego II | 13 | 15:31
| Paderewskiego I | 14 | 15:32
| Komuny Paryskiej | 15 | 15:33
| Komuny Paryskiej III | 16 | 15:34
| Komuny Paryskiej II | 17 | 15:35
| Komuny Paryskiej I | 18 | 15:36
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:53 godz : min o 15:23 T
Topola Wielka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:23T
| Radłowska Sporna | 2 | 15:24T
| Poznańska Lotnicza | 3 | 15:26T
| Krotoszyńska ZAP | 4 | 15:30T
| Centrum przesiadkowe | 5 | 15:32T
| Raszkowska kościół | 6 | 15:34T
| Plac 23 Stycznia II | 7 | 15:36T
| Partyzancka | 8 | 15:38T
| Głogowska | 9 | 15:40T
| Kościuszki Armii Krajowej | 10 | 15:42T
| Mylna I | 11 | 15:43T
| Mylna II | 12 | 15:44T
| Zębcowska I | 13 | 15:45T
| Zębcowska II | 14 | 15:46T
| Siewna II | 15 | 15:47T
| Siewna I | 16 | 15:48T
| Staroprzygodzka szkoła | 17 | 15:50T
| Staroprzygodzka dyskoteka | 18 | 15:51T
| Staroprzygodzka - sortownia | 19 | 15:52T
| Sosnowa II | 20 | 15:53T
| Sosnowa I | 21 | 15:54T
| Sosnowa | 22 | 15:55T
| Janków Dw.PKP | 23 | 15:56T
| Janków Przyg. Sp. Chem. II | 24 | 15:57T
| Janków Przygodzki Sp. Chem. | 25 | 15:58T
| Janków Przygodzki cmentarz | 26 | 15:59T
| Janków Przygodzki kościół | 27 | 16:00T
| Janków Przygodzki wieś | 28 | 16:00T
| Topola Wielka wieś IV | 29 | 16:02T
| Topola Wielka wieś III | 30 | 16:03T
| Topola Wielka wieś II n.ż. | 31 | 16:04T
| Topola Wielka I | 32 | 16:04T
| Topola Wielka skrzyżowanie | 33 | 16:06T
| Topola Wielka |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 15:24 CRs
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:24CRs
| Radłowska Sporna | 2 | 15:25CRs
| Poznańska Lotnicza | 3 | 15:27CR
| Krotoszyńska ZAP | 4 | 15:31CR
| Centrum przesiadkowe | 5 | 15:33CR
| Raszkowska kościół | 6 | 15:34CR
| Wolności | 7 | 15:35CR
| Partyzancka | 8 | 15:37CR
| Głogowska | 9 | 15:39CR
| Al. Powstańców Wlkp. | 10 | 15:40CR
| Kaliska Bank | 11 | 15:41CR
| Kaliska Biedronka | 12 | 15:42CR
| Grabowska szkoła | 13 | 15:43CR
| Grabowska Witosa | 14 | 15:44CR
| Grabowska Piaskowa | 15 | 15:45CR
| Grabowska Pruślińska | 16 | 15:46CR
| Grabowska - Jastrzębia | 17 | 15:47CR
| Grabowska Pruślin I | 18 | 15:48CR
| Pruślin | 19 | 15:50CR
| Wtórek PKS | 20 | 15:51C
| | 21 | 15:52C
| | 22 | 15:53C
| | 23 | 15:54C
| | 24 | 15:55C
| | 25 | 15:57C
| Wtórek Sadowie | 26 | 15:58C
| Sadowie n/ż | 27 | 15:59C
| Sadowie Klasztor | 28 | 16:00C
| Sadowie |
|
Powrót | | Następne dojazdy |