Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gorzyce Wielkie kościół - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 14:27
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:27
| Gorzyce Wielkie kościół | 2 | 14:28
| Gorzyce Wielkie III | 3 | 14:29
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 4 | 14:30
| Gorzyce Wielkie I | 5 | 14:32
| Gorzycka Topolowa | 6 | 14:33
| Gorzycka V | 7 | 14:34
| Gorzycka Swobodna | 8 | 14:35
| Gorzycka Długa | 9 | 14:36
| Gorzycka | 10 | 14:37
| Gorzycka piekarnia | 11 | 14:38
| Gorzycka Odolanowska | 12 | 14:40
| Odolanowska I | 13 | 14:42
| Sienkiewicza | 14 | 14:43
| Wojska Polskiego | 15 | 14:44
| Raszkowska kościół | 16 | 14:46
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 14:48
| Limanowskiego szpital | 18 | 14:49
| Limanowskiego cmentarz | 19 | 14:50
| Limanowskiego Żeromskiego | 20 | 14:51
| Grunwaldzka I | 21 | 14:52
| Grunwaldzka II | 22 | 14:53
| Bracka I | 23 | 14:54
| Bracka II | 24 | 14:55
| Bracka III | 25 | 14:56
| Kaliska Spomasz | 26 | 14:57
| Grabowska szkoła | 27 | 14:58
| Witosa targowisko | 28 | 14:59
| Nowa Krępa II | 29 | 15:00
| Nowa Krępa I | 30 | 15:01
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 19 min o 14:44 S
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44S
| Gorzyce Wielkie kościół | 2 | 14:45S
| Gorzyce Wielkie III | 3 | 14:46S
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 4 | 14:47S
| Gorzyce Wielkie I | 5 | 14:48S
| Gorzycka Topolowa | 6 | 14:49S
| Topola Mała Gorzycka | 7 | 14:50S
| Topola Mała wieś II | 8 | 14:51S
| Topola Mała remiza | 9 | 14:52S
| Topola Mała wieś n.ż. | 10 | 14:53S
| Topola Mała III | 11 | 14:54S
| Topola Mała | 12 | 14:55S
| Topola Mała II | 13 | 14:56S
| Topola Mała I | 14 | 14:57S
| Odolanowska granica | 15 | 14:58S
| Odolanowska VI | 16 | 14:59S
| Odolanowska Długa | 17 | 15:00S
| Odolanowska IV | 18 | 15:01S
| Odolanowska Bratnia | 19 | 15:02S
| Odolanowska Komenda | 20 | 15:04S
| Odolanowska I | 21 | 15:06S
| Sienkiewicza | 22 | 15:08S
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 57 min o 15:22
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:22
| Gorzyce Wielkie kościół | 2 | 15:23
| Gorzyce Wielkie III | 3 | 15:24
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 4 | 15:25
| Gorzyce Wielkie I | 5 | 15:27
| Gorzycka Topolowa | 6 | 15:28
| Gorzycka V | 7 | 15:29
| Gorzycka Swobodna | 8 | 15:30
| Gorzycka Długa | 9 | 15:31
| Gorzycka | 10 | 15:32
| Gorzycka piekarnia | 11 | 15:33
| Gorzycka Odolanowska | 12 | 15:35
| Odolanowska I | 13 | 15:37
| Sienkiewicza | 14 | 15:38
| Wojska Polskiego | 15 | 15:39
| Raszkowska kościół | 16 | 15:41
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 15:43
| Limanowskiego szpital | 18 | 15:44
| Limanowskiego cmentarz | 19 | 15:45
| Limanowskiego Żeromskiego | 20 | 15:46
| Grunwaldzka I | 21 | 15:47
| Grunwaldzka II | 22 | 15:48
| Bracka I | 23 | 15:49
| Bracka II | 24 | 15:50
| Bracka III | 25 | 15:51
| Kaliska Spomasz | 26 | 15:52
| Grabowska szkoła | 27 | 15:53
| Witosa targowisko | 28 | 15:54
| Nowa Krępa II | 29 | 15:55
| Nowa Krępa I | 30 | 15:56
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 01:52 godz : min o 16:17
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:17
| Gorzyce Wielkie kościół | 2 | 16:18
| Gorzyce Wielkie III | 3 | 16:19
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 4 | 16:20
| Gorzyce Wielkie I | 5 | 16:22
| Gorzycka Topolowa | 6 | 16:23
| Gorzycka V | 7 | 16:24
| Gorzycka Swobodna | 8 | 16:25
| Gorzycka Długa | 9 | 16:26
| Gorzycka | 10 | 16:27
| Gorzycka piekarnia | 11 | 16:28
| Gorzycka Odolanowska | 12 | 16:30
| Odolanowska I | 13 | 16:32
| Sienkiewicza | 14 | 16:33
| Wojska Polskiego | 15 | 16:34
| Raszkowska kościół | 16 | 16:36
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 16:38
| Limanowskiego szpital | 18 | 16:39
| Limanowskiego cmentarz | 19 | 16:40
| Limanowskiego Żeromskiego | 20 | 16:41
| Grunwaldzka I | 21 | 16:42
| Grunwaldzka II | 22 | 16:43
| Bracka I | 23 | 16:44
| Bracka II | 24 | 16:45
| Bracka III | 25 | 16:46
| Kaliska Spomasz | 26 | 16:47
| Grabowska szkoła | 27 | 16:48
| Witosa targowisko | 28 | 16:49
| Nowa Krępa II | 29 | 16:50
| Nowa Krępa I | 30 | 16:51
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 03:32 godz : min o 17:57
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:57
| Gorzyce Wielkie kościół | 2 | 17:58
| Gorzyce Wielkie III | 3 | 17:59
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 4 | 18:00
| Gorzyce Wielkie I | 5 | 18:02
| Gorzycka Topolowa | 6 | 18:03
| Gorzycka V | 7 | 18:04
| Gorzycka Swobodna | 8 | 18:04
| Gorzycka Długa | 9 | 18:06
| Gorzycka | 10 | 18:07
| Gorzycka piekarnia | 11 | 18:08
| Gorzycka Odolanowska | 12 | 18:10
| Odolanowska I | 13 | 18:12
| Sienkiewicza | 14 | 18:13
| Wojska Polskiego | 15 | 18:14
| Raszkowska kościół | 16 | 18:16
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 18:18
| Limanowskiego szpital | 18 | 18:19
| Limanowskiego cmentarz | 19 | 18:20
| Limanowskiego Żeromskiego | 20 | 18:21
| Grunwaldzka I | 21 | 18:22
| Grunwaldzka II | 22 | 18:23
| Bracka I | 23 | 18:24
| Bracka II | 24 | 18:25
| Bracka III | 25 | 18:26
| Kaliska Spomasz | 26 | 18:27
| Grabowska szkoła | 27 | 18:28
| Witosa targowisko | 28 | 18:29
| Nowa Krępa II | 29 | 18:30
| Nowa Krępa I | 30 | 18:31
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 05:17 godz : min o 19:42
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:42
| Gorzyce Wielkie kościół | 2 | 19:43
| Gorzyce Wielkie III | 3 | 19:44
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 4 | 19:45
| Gorzyce Wielkie I | 5 | 19:47
| Gorzycka Topolowa | 6 | 19:48
| Gorzycka V | 7 | 19:49
| Gorzycka Swobodna | 8 | 19:50
| Gorzycka Długa | 9 | 19:51
| Gorzycka | 10 | 19:52
| Gorzycka piekarnia | 11 | 19:53
| Gorzycka Odolanowska | 12 | 19:55
| Odolanowska I | 13 | 19:57
| Sienkiewicza | 14 | 19:58
| Wojska Polskiego | 15 | 19:59
| Raszkowska kościół | 16 | 20:00
| M.Konopnickiej pawilon | 17 | 20:03
| Limanowskiego szpital | 18 | 20:04
| Limanowskiego cmentarz | 19 | 20:04
| Limanowskiego Żeromskiego | 20 | 20:06
| Grunwaldzka I | 21 | 20:07
| Grunwaldzka II | 22 | 20:08
| Bracka I | 23 | 20:08
| Bracka II | 24 | 20:10
| Bracka III | 25 | 20:11
| Kaliska Spomasz | 26 | 20:12
| Grabowska szkoła | 27 | 20:13
| Witosa targowisko | 28 | 20:14
| Nowa Krępa II | 29 | 20:15
| Nowa Krępa I | 30 | 20:16
| Nowa Krępa piekarnia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |