Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłów szkoła - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03:10 godz : min o 14:30 Qw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:30Qw
| Radłów szkoła | 2 | 14:31Qw
| Radłów I n/ż | 3 | 14:32Qw
| Radłowska II | 4 | 14:33Qw
| Orzechowa | 5 | 14:34Qw
| Orzechowa I | 6 | 14:35Qw
| Lotnicza Poznańska | 7 | 14:36Qw
| Poznańska Lotnicza | 8 | 14:38Qw
| Krotoszyńska ZAP | 9 | 14:42Qw
| Centrum przesiadkowe | 10 | 14:44Qw
| Raszkowska kościół | 11 | 14:46Qw
| M.Konopnickiej pawilon | 12 | 14:48Qw
| Al. Słowackiego MiniMal | 13 | 14:49Qw
| Al. Słowackiego - Kaliska | 14 | 14:50Qw
| |
|
|
|
za: 03:22 godz : min o 14:42 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:42
| Radłów szkoła | 2 | 14:43
| Radłów I n/ż | 3 | 14:44
| Radłowska II | 4 | 14:45
| Radłowska I | 5 | 14:46
| Radłowska Sporna | 6 | 14:47
| Poznańska Lotnicza | 7 | 14:49
| Krotoszyńska ZAP | 8 | 14:53
| Centrum przesiadkowe | 9 | 14:55
| Raszkowska kościół | 10 | 14:56
| Wolności | 11 | 14:57
| Partyzancka | 12 | 14:59
| Głogowska | 13 | 15:01
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 03:42 godz : min o 15:02 Qs
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:02Qs
| Radłów szkoła | 2 | 15:03Qs
| Radłów I n/ż | 3 | 15:04Qs
| Radłowska II | 4 | 15:05Qs
| Orzechowa | 5 | 15:06Qs
| Orzechowa I | 6 | 15:07Q
| Lotnicza Poznańska | 7 | 15:08Q
| Poznańska Lotnicza | 8 | 15:10Q
| Krotoszyńska ZAP | 9 | 15:14Q
| Centrum przesiadkowe | 10 | 15:16Q
| Raszkowska kościół | 11 | 15:18Q
| M.Konopnickiej pawilon | 12 | 15:20Q
| Al. Słowackiego MiniMal | 13 | 15:21Q
| Al. Słowackiego - Kaliska | 14 | 15:22Q
| |
|
|
|
za: 04:00 godz : min o 15:20 ts
Grabowska szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20ts
| Radłów szkoła | 2 | 15:21ts
| Radłów I n/ż | 3 | 15:22ts
| Radłowska II | 4 | 15:23ts
| Radłowska I | 5 | 15:24ts
| Radłowska Sporna | 6 | 15:25ts
| Poznańska Lotnicza | 7 | 15:27ts
| Krotoszyńska ZAP | 8 | 15:31ts
| Centrum przesiadkowe | 9 | 15:33ts
| Raszkowska kościół | 10 | 15:34ts
| Wolności | 11 | 15:35ts
| Partyzancka | 12 | 15:37ts
| Głogowska | 13 | 15:39ts
| Al. Powstańców Wlkp. | 14 | 15:40ts
| Kaliska Bank | 15 | 15:41ts
| Kaliska Biedronka | 16 | 15:42ts
| Grabowska szkoła |
|
|
|
za: 04:30 godz : min o 15:50 s
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:50s
| Radłów szkoła | 2 | 15:51s
| Radłów I n/ż | 3 | 15:52s
| Radłowska II | 4 | 15:53s
| Radłowska I | 5 | 15:54s
| Radłowska Sporna | 6 | 15:55s
| Poznańska Lotnicza | 7 | 15:57s
| Krotoszyńska ZAP | 8 | 16:00s
| Centrum przesiadkowe | 9 | 16:03s
| Raszkowska kościół | 10 | 16:04s
| Wolności | 11 | 16:04s
| Partyzancka | 12 | 16:07s
| Głogowska | 13 | 16:08s
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 05:15 godz : min o 16:35
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:35
| Radłów szkoła | 2 | 16:36
| Radłów I n/ż | 3 | 16:37
| Radłowska II | 4 | 16:38
| Radłowska I | 5 | 16:39
| Radłowska Sporna | 6 | 16:40
| Poznańska Lotnicza | 7 | 16:42
| Krotoszyńska ZAP | 8 | 16:46
| Centrum przesiadkowe | 9 | 16:48
| Raszkowska kościół | 10 | 16:49
| Wolności | 11 | 16:50
| Partyzancka | 12 | 16:52
| Głogowska | 13 | 16:54
| Aleja Powstańców |
|
Powrót | | Następne dojazdy |