Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłów szkoła - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 38 min o 08:26
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:26
| Radłów szkoła | 2 | 08:27
| Radłów bar | 3 | 08:28
| Radłów | 4 | 08:29
| Radłów II n.ż. | 5 | 08:30
| Jaskółki PKS | 6 | 08:32
| Przybysławice I | 7 | 08:34
| Przybysławice bar | 8 | 08:35
| Raszków CPN | 9 | 08:36
| Raszków | 10 | 08:38
| Raszków I | 11 | 08:40
| Głogowa | 12 | 08:41
| Głogowa II | 13 | 08:42
| Korytnica | 14 | 08:43
| | 15 | 08:46
| Ligota | 16 | 08:48
| Koryta | 17 | 08:49
| Koryta II szkoła | 18 | 08:50
| |
|
|
|
za: 01:13 godz : min o 09:01 ZR
Janków Zaleśny
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:01ZR
| Radłów szkoła | 2 | 09:02ZR
| Radłów bar | 3 | 09:03ZR
| Radłów | 4 | 09:04ZR
| Radłów II n.ż. | 5 | 09:05ZR
| Jaskółki PKS | 6 | 09:07ZR
| Przybysławice I | 7 | 09:09ZR
| Przybysławice bar | 8 | 09:10ZR
| Raszków CPN | 9 | 09:11Z
| Raszków | 10 | 09:12Z
| Raszków CPN | 11 | 09:13ZLR
| Przybysławice staw | 12 | 09:14ZLR
| Pogrzybów I | 13 | 09:15ZLR
| Pogrzybów II | 14 | 09:17ZLR
| Walentynów I | 15 | 09:18ZLR
| Walentynów | 16 | 09:20ZLR
| | 17 | 09:22ZLR
| Niemojewiec n.ż. | 18 | 09:23Z
| Niemojewiec I | 19 | 09:26Z
| Sulisław | 20 | 09:28Z
| Janków Zaleśny sklep | 21 | 09:29Z
| Janków Zaleśny |
|
|
|
za: 05:48 godz : min o 13:36 w
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:36w
| Radłów szkoła | 2 | 13:37w
| Radłów bar | 3 | 13:38w
| Radłów | 4 | 13:39w
| Radłów II n.ż. | 5 | 13:40w
| Jaskółki PKS | 6 | 13:42w
| Przybysławice I | 7 | 13:44w
| Przybysławice bar | 8 | 13:45w
| Raszków CPN | 9 | 13:46w
| Raszków | 10 | 13:48w
| Raszków I | 11 | 13:50w
| Głogowa | 12 | 13:52w
| Głogowa II | 13 | 13:53w
| Korytnica | 14 | 13:54w
| | 15 | 13:57w
| Ligota | 16 | 13:59w
| Koryta | 17 | 14:00w
| Koryta II szkoła | 18 | 14:01w
| |
|
|
|
za: 05:58 godz : min o 13:46 ZR
Janków Zaleśny
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:46ZR
| Radłów szkoła | 2 | 13:47ZR
| Radłów bar | 3 | 13:48ZR
| Radłów | 4 | 13:49ZR
| Radłów II n.ż. | 5 | 13:50ZR
| Jaskółki PKS | 6 | 13:52ZR
| Przybysławice I | 7 | 13:54ZR
| Przybysławice bar | 8 | 13:55ZR
| Raszków CPN | 9 | 13:56Z
| Raszków | 10 | 13:57Z
| Raszków CPN | 11 | 13:58ZLR
| Przybysławice staw | 12 | 13:59ZLR
| Pogrzybów I | 13 | 14:00ZLR
| Pogrzybów II | 14 | 14:02ZLR
| Walentynów I | 15 | 14:03ZLR
| Walentynów | 16 | 14:05ZLR
| | 17 | 14:07ZLR
| Niemojewiec n.ż. | 18 | 14:08Z
| Niemojewiec I | 19 | 14:11Z
| Sulisław | 20 | 14:13Z
| Janków Zaleśny sklep | 21 | 14:14Z
| Janków Zaleśny |
|
|
|
za: 06:03 godz : min o 13:51 s
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:51s
| Radłów szkoła | 2 | 13:52s
| Radłów bar | 3 | 13:53s
| Radłów | 4 | 13:54s
| Radłów II n.ż. | 5 | 13:55s
| Jaskółki PKS | 6 | 13:57s
| Przybysławice I | 7 | 13:59s
| Przybysławice bar | 8 | 14:00s
| Raszków CPN | 9 | 14:01s
| Raszków | 10 | 14:03s
| Raszków I | 11 | 14:05s
| Głogowa | 12 | 14:07s
| Głogowa II | 13 | 14:08s
| Korytnica | 14 | 14:09s
| | 15 | 14:12s
| Ligota | 16 | 14:14s
| Koryta | 17 | 14:15s
| Koryta II szkoła | 18 | 14:16s
| |
|
|
|
za: 06:38 godz : min o 14:26 iS
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:26iS
| Radłów szkoła | 2 | 14:27iS
| | 3 | 14:28iS
| | 4 | 14:30iS
| | 5 | 14:33iS
| | 6 | 14:35iS
| | 7 | 14:37iS
| | 8 | 14:39iS
| | 9 | 14:41iS
| | 10 | 14:42iS
| | 11 | 14:43iS
| | 12 | 14:44iS
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |