Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłów bar - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17 min o 08:27
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:27
| Radłów bar | 2 | 08:28
| Radłów | 3 | 08:29
| Radłów II n.ż. | 4 | 08:30
| Jaskółki PKS | 5 | 08:32
| Przybysławice I | 6 | 08:34
| Przybysławice bar | 7 | 08:35
| Raszków CPN | 8 | 08:36
| Raszków | 9 | 08:38
| Raszków I | 10 | 08:40
| Głogowa | 11 | 08:41
| Głogowa II | 12 | 08:42
| Korytnica | 13 | 08:43
| | 14 | 08:46
| Ligota | 15 | 08:48
| Koryta | 16 | 08:49
| Koryta II szkoła | 17 | 08:50
| |
|
|
|
za: 52 min o 09:02 ZR
Janków Zaleśny
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:02ZR
| Radłów bar | 2 | 09:03ZR
| Radłów | 3 | 09:04ZR
| Radłów II n.ż. | 4 | 09:05ZR
| Jaskółki PKS | 5 | 09:07ZR
| Przybysławice I | 6 | 09:09ZR
| Przybysławice bar | 7 | 09:10ZR
| Raszków CPN | 8 | 09:11Z
| Raszków | 9 | 09:12Z
| Raszków CPN | 10 | 09:13ZLR
| Przybysławice staw | 11 | 09:14ZLR
| Pogrzybów I | 12 | 09:15ZLR
| Pogrzybów II | 13 | 09:17ZLR
| Walentynów I | 14 | 09:18ZLR
| Walentynów | 15 | 09:20ZLR
| | 16 | 09:22ZLR
| Niemojewiec n.ż. | 17 | 09:23Z
| Niemojewiec I | 18 | 09:26Z
| Sulisław | 19 | 09:28Z
| Janków Zaleśny sklep | 20 | 09:29Z
| Janków Zaleśny |
|
|
|
za: 05:27 godz : min o 13:37 w
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:37w
| Radłów bar | 2 | 13:38w
| Radłów | 3 | 13:39w
| Radłów II n.ż. | 4 | 13:40w
| Jaskółki PKS | 5 | 13:42w
| Przybysławice I | 6 | 13:44w
| Przybysławice bar | 7 | 13:45w
| Raszków CPN | 8 | 13:46w
| Raszków | 9 | 13:48w
| Raszków I | 10 | 13:50w
| Głogowa | 11 | 13:52w
| Głogowa II | 12 | 13:53w
| Korytnica | 13 | 13:54w
| | 14 | 13:57w
| Ligota | 15 | 13:59w
| Koryta | 16 | 14:00w
| Koryta II szkoła | 17 | 14:01w
| |
|
|
|
za: 05:37 godz : min o 13:47 ZR
Janków Zaleśny
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:47ZR
| Radłów bar | 2 | 13:48ZR
| Radłów | 3 | 13:49ZR
| Radłów II n.ż. | 4 | 13:50ZR
| Jaskółki PKS | 5 | 13:52ZR
| Przybysławice I | 6 | 13:54ZR
| Przybysławice bar | 7 | 13:55ZR
| Raszków CPN | 8 | 13:56Z
| Raszków | 9 | 13:57Z
| Raszków CPN | 10 | 13:58ZLR
| Przybysławice staw | 11 | 13:59ZLR
| Pogrzybów I | 12 | 14:00ZLR
| Pogrzybów II | 13 | 14:02ZLR
| Walentynów I | 14 | 14:03ZLR
| Walentynów | 15 | 14:05ZLR
| | 16 | 14:07ZLR
| Niemojewiec n.ż. | 17 | 14:08Z
| Niemojewiec I | 18 | 14:11Z
| Sulisław | 19 | 14:13Z
| Janków Zaleśny sklep | 20 | 14:14Z
| Janków Zaleśny |
|
|
|
za: 05:42 godz : min o 13:52 s
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:52s
| Radłów bar | 2 | 13:53s
| Radłów | 3 | 13:54s
| Radłów II n.ż. | 4 | 13:55s
| Jaskółki PKS | 5 | 13:57s
| Przybysławice I | 6 | 13:59s
| Przybysławice bar | 7 | 14:00s
| Raszków CPN | 8 | 14:01s
| Raszków | 9 | 14:03s
| Raszków I | 10 | 14:05s
| Głogowa | 11 | 14:07s
| Głogowa II | 12 | 14:08s
| Korytnica | 13 | 14:09s
| | 14 | 14:12s
| Ligota | 15 | 14:14s
| Koryta | 16 | 14:15s
| Koryta II szkoła | 17 | 14:16s
| |
|
|
|
za: 06:47 godz : min o 14:57 s
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:57s
| Radłów bar | 2 | 14:58s
| Radłów | 3 | 14:59s
| Radłów II n.ż. | 4 | 15:00s
| Jaskółki PKS | 5 | 15:02s
| Przybysławice I | 6 | 15:04s
| Przybysławice bar | 7 | 15:05s
| Raszków CPN | 8 | 15:06s
| Raszków | 9 | 15:08s
| Raszków I | 10 | 15:10s
| Głogowa | 11 | 15:12s
| Głogowa II | 12 | 15:13s
| Korytnica | 13 | 15:14s
| | 14 | 15:17s
| Ligota | 15 | 15:19s
| Koryta | 16 | 15:20s
| Koryta II szkoła | 17 | 15:21s
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |