Najbliższe odjazdy
Przystanek: Przybysławice I - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 32 min o 07:14 DJ
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:14DJ
| Przybysławice I | 2 | 07:15D
| | 3 | 07:16D
| | 4 | 07:18D
| Jaskółki PKS | 5 | 07:19D
| Radłów II n.ż. | 6 | 07:20D
| Radłów | 7 | 07:21D
| Radłów bar | 8 | 07:22D
| Radłów szkoła | 9 | 07:23D
| Radłów I n/ż | 10 | 07:24D
| Radłowska II | 11 | 07:25D
| Radłowska I | 12 | 07:26D
| Radłowska Sporna | 13 | 07:27D
| Poznańska Lotnicza | 14 | 07:29D
| Krotoszyńska ZAP | 15 | 07:33D
| Centrum przesiadkowe | 16 | 07:35D
| Raszkowska kościół | 17 | 07:36D
| Wolności | 18 | 07:37D
| Partyzancka | 19 | 07:39D
| |
|
|
|
za: 32 min o 07:14 gs
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:14gs
| Przybysławice I | 2 | 07:16gs
| Jaskółki PKS | 3 | 07:17gs
| Radłów II n.ż. | 4 | 07:18gs
| Radłów | 5 | 07:19gs
| Radłów bar | 6 | 07:20gs
| Radłów szkoła | 7 | 07:21gs
| Radłów I n/ż | 8 | 07:22gs
| Radłowska II | 9 | 07:23gs
| Radłowska I | 10 | 07:24gs
| Radłowska Sporna | 11 | 07:25gs
| Poznańska Lotnicza | 12 | 07:27gs
| Krotoszyńska ZAP | 13 | 07:29gs
| Raszkowska kościół | 14 | 07:30gs
| Wolności | 15 | 07:31gs
| Partyzancka | 16 | 07:33gs
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 33 min o 07:15
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:15
| Przybysławice I | 2 | 07:17
| Jaskółki PKS | 3 | 07:18
| Radłów II n.ż. | 4 | 07:19
| Radłów | 5 | 07:20
| Radłów bar | 6 | 07:21
| Radłów szkoła | 7 | 07:22
| Radłów I n/ż | 8 | 07:23
| Radłowska II | 9 | 07:24
| Radłowska I | 10 | 07:25
| Radłowska Sporna | 11 | 07:26
| Poznańska Lotnicza | 12 | 07:28
| Krotoszyńska ZAP | 13 | 07:32
| Centrum przesiadkowe | 14 | 07:34
| Raszkowska kościół | 15 | 07:35
| Wolności | 16 | 07:36
| Partyzancka | 17 | 07:38
| Głogowska | 18 | 07:40
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 01:33 godz : min o 08:15
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:15
| Przybysławice I | 2 | 08:17
| Jaskółki PKS | 3 | 08:18
| Radłów II n.ż. | 4 | 08:19
| Radłów | 5 | 08:20
| Radłów bar | 6 | 08:21
| Radłów szkoła | 7 | 08:22
| Radłów I n/ż | 8 | 08:23
| Radłowska II | 9 | 08:24
| Radłowska I | 10 | 08:25
| Radłowska Sporna | 11 | 08:26
| Poznańska Lotnicza | 12 | 08:28
| Krotoszyńska ZAP | 13 | 08:32
| Centrum przesiadkowe | 14 | 08:34
| Raszkowska kościół | 15 | 08:35
| Wolności | 16 | 08:36
| Partyzancka | 17 | 08:38
| Głogowska | 18 | 08:40
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 02:37 godz : min o 09:19
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:19
| Przybysławice I | 2 | 09:21
| Jaskółki PKS | 3 | 09:22
| Radłów II n.ż. | 4 | 09:23
| Radłów | 5 | 09:24
| Radłów bar | 6 | 09:25
| Radłów szkoła | 7 | 09:26
| Radłów I n/ż | 8 | 09:27
| Radłowska II | 9 | 09:28
| Radłowska I | 10 | 09:29
| Radłowska Sporna | 11 | 09:30
| Poznańska Lotnicza | 12 | 09:32
| Krotoszyńska ZAP | 13 | 09:36
| Centrum przesiadkowe | 14 | 09:38
| Raszkowska kościół | 15 | 09:39
| Wolności | 16 | 09:40
| Partyzancka | 17 | 09:42
| Głogowska | 18 | 09:44
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 03:14 godz : min o 09:56 ŁJ
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:56J
| Przybysławice I | 2 | 09:57
| | 3 | 09:58
| | 4 | 10:00
| Jaskółki PKS | 5 | 10:01
| Radłów II n.ż. | 6 | 10:02
| Radłów | 7 | 10:03
| Radłów bar | 8 | 10:04
| Radłów szkoła | 9 | 10:05
| Radłów I n/ż | 10 | 10:06
| Radłowska II | 11 | 10:07
| Radłowska I | 12 | 10:08
| Radłowska Sporna | 13 | 10:09
| Poznańska Lotnicza | 14 | 10:11
| Krotoszyńska ZAP | 15 | 10:15
| Centrum przesiadkowe | 16 | 10:17
| Raszkowska kościół | 17 | 10:18
| Wolności | 18 | 10:19
| Partyzancka | 19 | 10:21
| Głogowska | 20 | 10:23
| Aleja Powstańców |
|
Powrót | | Następne dojazdy |