Najbliższe odjazdy
Przystanek: Centrum przesiadkowe - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 17:57
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:57
| Centrum przesiadkowe | 2 | 18:00
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 18:02
| Krotoszyńska Nullo | 4 | 18:03
| Krotoszyńska Bema | 5 | 18:04
| Krotoszynska I | 6 | 18:06
| Zacharzew |
|
|
|
za: 15 min o 18:06
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:06
| Centrum przesiadkowe | 2 | 18:08
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 18:10
| Batorego ZAP | 4 | 18:11
| Bema Cmentarz | 5 | 18:12
| Przymiejska II | 6 | 18:13
| Przymiejska I | 7 | 18:14
| Spacerowa II | 8 | 18:15
| Spacerowa I | 9 | 18:16
| Krotoszynska I | 10 | 18:17
| Zacharzew |
|
|
|
za: 17 min o 18:08 L
Lotnicza - Poznańska
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:08L
| Centrum przesiadkowe | 2 | 18:12L
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 18:14L
| Poznańska Krotoszyńska | 4 | 18:15L
| Lotnicza - Poznańska |
|
|
|
za: 21 min o 18:12
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:12
| Centrum przesiadkowe | 2 | 18:15
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 3 | 18:17
| Poznańska Krotoszyńska | 4 | 18:18
| >>Lotnicza | 5 | 18:19
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 29 min o 18:20 db
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:20db
| Centrum przesiadkowe | 2 | 18:22db
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 3 | 18:24db
| Partyzancka | 4 | 18:26db
| Plac 23 Stycznia I | 5 | 18:28db
| Raszkowska kościół | 6 | 18:30db
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 7 | 18:32db
| Poznańska Krotoszyńska | 8 | 18:33db
| Poznańska Lotnicza | 9 | 18:34db
| Poznańska Młyńska | 10 | 18:35db
| Poznańska Lewkowiec | 11 | 18:36db
| Poznańska Stary Staw | 12 | 18:38db
| Franklinów I | 13 | 18:40db
| Franklinów | 14 | 18:42db
| Michałków n.ż. | 15 | 18:45db
| Szczury | 16 | 18:46db
| Szczury szkoła | 17 | 18:48db
| Szczurawice skrzyż. | 18 | 18:50d
| Biniew PKP | 19 | 18:51d
| Biniew n.ż. | 20 | 18:52d
| Biniew OSP | 21 | 18:54d
| Górzno Ośrodek Zdrowia | 22 | 18:55d
| Górzno I | 23 | 18:58d
| Górzno II | 24 | 19:00d
| Sobótka I | 25 | 19:02d
| Sobótka II | 26 | 19:06d
| | 27 | 19:08d
| |
|
|
|
za: 33 min o 18:24
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:24
| Centrum przesiadkowe | 2 | 18:26
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 3 | 18:28
| Odolanowska I | 4 | 18:29
| Kwiatowa | 5 | 18:30
| Okólna | 6 | 18:31
| Kordeckiego I | 7 | 18:32
| Kordeckiego szkoła | 8 | 18:33
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 9 | 18:34
| Chłapowskiego II | 10 | 18:35
| Wybickiego | 11 | 18:37
| Krotoszynska I | 12 | 18:38
| Zacharzew |
|
Powrót | | Następne dojazdy |