Najbliższe odjazdy
Przystanek: 11 Listopada - Biedronka - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 12:10
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:10
| 11 Listopada - Biedronka | 2 | 12:11
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 3 | 12:12
| Grunwaldzka/Wiejska | 4 | 12:14
| Orłowice-Krobica | 5 | 12:17
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 6 | 12:19
| Lwówecka Czarci Młyn | 7 | 12:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 12:23
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 12:25
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 12:27
| Ulicko- Graniczna | 11 | 12:29
| Długa - Granica | 12 | 12:32
| Długa | 13 | 12:34
| Ulicko Długa | 14 | 12:36
| Pobiedna Nowomiejska | 15 | 12:38
| Główna - Kościół | 16 | 12:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 12:42
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 12:44
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 12:46
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 20 | 12:47
| Lwówecka Czarci Młyn | 21 | 12:49
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 22 | 12:52
| Orłowice-Krobica | 23 | 12:54
| |
|
|
|
za: 02:27 godz : min o 14:26
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:26
| 11 Listopada - Biedronka | 2 | 14:27
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 3 | 14:28
| Grunwaldzka/Wiejska | 4 | 14:30
| Orłowice-Krobica | 5 | 14:32
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 6 | 14:34
| Lwówecka Czarci Młyn | 7 | 14:35
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 14:37
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 14:38
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 14:40
| Ulicko- Graniczna | 11 | 14:42
| Długa - Granica | 12 | 14:44
| Długa | 13 | 14:46
| Ulicko Długa | 14 | 14:48
| Pobiedna Nowomiejska | 15 | 14:50
| Główna - Kościół | 16 | 14:52
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 14:54
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 14:56
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 14:58
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 20 | 14:59
| Lwówecka Czarci Młyn | 21 | 15:01
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 22 | 15:04
| Orłowice-Krobica | 23 | 15:06w
| Grunwaldzka/Wiejska | 24 | 15:07w
| Sienkiewicza - Stadion | 25 | 15:08
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 03:46 godz : min o 15:45
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:45
| 11 Listopada - Biedronka | 2 | 15:46
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 3 | 15:47
| Grunwaldzka/Wiejska | 4 | 15:49
| Orłowice-Krobica | 5 | 15:52
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 6 | 15:54
| Lwówecka Czarci Młyn | 7 | 15:56
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 15:58
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 16:00
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 16:02
| Ulicko- Graniczna | 11 | 16:04
| Długa - Granica | 12 | 16:07
| Długa | 13 | 16:08
| Ulicko Długa | 14 | 16:11
| Pobiedna Nowomiejska | 15 | 16:13
| Główna - Kościół | 16 | 16:15
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 16:17
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 16:19
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 16:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 20 | 16:22
| Lwówecka Czarci Młyn | 21 | 16:24
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 22 | 16:27
| Orłowice-Krobica | 23 | 16:29
| |
|
|
|
za: 06:01 godz : min o 18:00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:00
| 11 Listopada - Biedronka | 2 | 18:00
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 3 | 18:02
| Grunwaldzka/Wiejska | 4 | 18:04
| Orłowice-Krobica | 5 | 18:07
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 6 | 18:08
| Lwówecka Czarci Młyn | 7 | 18:11
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 18:13
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 18:15
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 18:17
| Ulicko- Graniczna | 11 | 18:19
| Długa - Granica | 12 | 18:22
| Długa | 13 | 18:24
| Ulicko Długa | 14 | 18:26
| Pobiedna Nowomiejska | 15 | 18:28
| Główna - Kościół | 16 | 18:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 18:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 18:34
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 18:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 20 | 18:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 21 | 18:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 22 | 18:42
| Orłowice-Krobica | 23 | 18:44
| |
|
|
|
za: 08:01 godz : min o 20:00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:00
| 11 Listopada - Biedronka | 2 | 20:00
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 3 | 20:02
| Grunwaldzka/Wiejska | 4 | 20:04
| Orłowice-Krobica | 5 | 20:07
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 6 | 20:08
| Lwówecka Czarci Młyn | 7 | 20:11
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 8 | 20:13
| Spadzista Dom Zdrojowy | 9 | 20:15
| Izerska/Sanatoryjna | 10 | 20:17
| Ulicko- Graniczna | 11 | 20:19
| Długa - Granica | 12 | 20:22
| Długa | 13 | 20:24
| Ulicko Długa | 14 | 20:26
| Pobiedna Nowomiejska | 15 | 20:28
| Główna - Kościół | 16 | 20:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 20:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 20:34
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 20:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 20 | 20:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 21 | 20:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 22 | 20:42
| Orłowice-Krobica | 23 | 20:44
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |