Najbliższe odjazdy
Przystanek: SŁONECZNA OSM - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:22 godz : min o 05:22
RYNEK
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:22
| SŁONECZNA OSM | 2 | 05:23
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 05:24
| SŁONECZNA UG | 4 | 05:25
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 05:27
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 05:28
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 05:29
| RYNEK |
|
|
|
za: 02:32 godz : min o 06:32 s
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:32s
| SŁONECZNA OSM | 2 | 06:33s
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 06:34s
| SŁONECZNA UG | 4 | 06:35s
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 06:37s
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 06:38s
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 06:39s
| RYNEK | 8 | 06:40s
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 9 | 06:41s
| DWORCOWA DWORZEC | 10 | 06:42s
| DWORCOWA PRZEJAZD | 11 | 06:43s
| UJSKA PRZEJAZD | 12 | 06:44s
| UJSKA CMENTARZ | 13 | 06:46
| 3 MAJA SZPITAL | 14 | 06:48
| 3 MAJA GÓRNA KAPLICA | 15 | 06:50
| |
|
|
|
za: 03:02 godz : min o 07:02
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:02
| SŁONECZNA OSM | 2 | 07:03
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 07:04
| SŁONECZNA UG | 4 | 07:05
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 07:07
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 07:08
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 07:09
| RYNEK | 8 | 07:10
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 04:08 godz : min o 08:08
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:08
| SŁONECZNA OSM | 2 | 08:08
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 08:09
| SŁONECZNA UG | 4 | 08:10
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 08:12
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 08:13
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 08:14
| RYNEK | 8 | 08:15
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 04:58 godz : min o 08:58
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:58
| SŁONECZNA OSM | 2 | 08:58
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 08:59
| SŁONECZNA UG | 4 | 09:00
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 09:02
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 09:03
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 09:04
| RYNEK | 8 | 09:05
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 07:08 godz : min o 11:08 s
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:08s
| SŁONECZNA OSM | 2 | 11:08s
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 11:09s
| SŁONECZNA UG | 4 | 11:10s
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 11:12s
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 11:13s
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 11:14s
| RYNEK | 8 | 11:15s
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 9 | 11:16s
| DWORCOWA DWORZEC | 10 | 11:17s
| DWORCOWA PRZEJAZD | 11 | 11:18s
| UJSKA PRZEJAZD | 12 | 11:19s
| UJSKA CMENTARZ | 13 | 11:21
| 3 MAJA SZPITAL | 14 | 11:23
| 3 MAJA GÓRNA KAPLICA | 15 | 11:25
| GAJOWA | 16 | 11:28
| OLEŚNICA ZAJAZ | 17 | 11:30
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
Powrót | | Następne dojazdy |