Najbliższe odjazdy
Przystanek: MIODOWA - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 08:32
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:32
| MIODOWA | 2 | 08:33
| WIEJSKA OSIEDLE | 3 | 08:34
| WIEJSKA PRZEJAZD | 4 | 08:35
| STUDZIENIEC OF.GÓR MORZEWSKICH | 5 | 08:36
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 6 | 08:37
| OKRZEI | 7 | 08:38
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 08:39
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 9 | 08:40
| ZWYCIĘSTWA | 10 | 08:41
| REYMONTA | 11 | 08:42
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 12 | 08:44
| RYNEK | 13 | 08:45
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 02:03 godz : min o 10:32
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:32
| MIODOWA | 2 | 10:33
| WIEJSKA OSIEDLE | 3 | 10:34
| WIEJSKA PRZEJAZD | 4 | 10:35
| STUDZIENIEC OF.GÓR MORZEWSKICH | 5 | 10:36
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 6 | 10:37
| OKRZEI | 7 | 10:38
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 10:39
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 9 | 10:40
| ZWYCIĘSTWA | 10 | 10:41
| REYMONTA | 11 | 10:42
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 12 | 10:44
| RYNEK | 13 | 10:45
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 04:08 godz : min o 12:37
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:37
| MIODOWA | 2 | 12:38
| WIEJSKA OSIEDLE | 3 | 12:39
| WIEJSKA PRZEJAZD | 4 | 12:40
| STUDZIENIEC OF.GÓR MORZEWSKICH | 5 | 12:41
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 6 | 12:42
| OKRZEI | 7 | 12:43
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 12:44
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 9 | 12:45
| ZWYCIĘSTWA | 10 | 12:46
| REYMONTA | 11 | 12:48
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 12 | 12:49
| RYNEK | 13 | 12:50
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 14 | 12:51
| DWORCOWA DWORZEC | 15 | 12:52
| DWORCOWA PRZEJAZD | 16 | 12:53
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 17 | 12:54
| |
|
|
|
za: 05:03 godz : min o 13:32
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:32
| MIODOWA | 2 | 13:33
| WIEJSKA OSIEDLE | 3 | 13:34
| WIEJSKA PRZEJAZD | 4 | 13:35
| STUDZIENIEC OF.GÓR MORZEWSKICH | 5 | 13:36
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 6 | 13:37
| OKRZEI | 7 | 13:38
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 13:39
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 9 | 13:40
| ZWYCIĘSTWA | 10 | 13:41
| REYMONTA | 11 | 13:43
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 12 | 13:44
| RYNEK | 13 | 13:45
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 14 | 13:46
| DWORCOWA DWORZEC | 15 | 13:47
| DWORCOWA PRZEJAZD | 16 | 13:48
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 17 | 13:49
| |
|
|
|
za: 05:58 godz : min o 14:27
SIEJAKA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:27
| MIODOWA | 2 | 14:28
| WIEJSKA OSIEDLE | 3 | 14:29
| WIEJSKA PRZEJAZD | 4 | 14:30
| STUDZIENIEC OF.GÓR MORZEWSKICH | 5 | 14:31
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 6 | 14:32
| OKRZEI | 7 | 14:33
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 14:34
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 9 | 14:35
| ZWYCIĘSTWA | 10 | 14:37
| REYMONTA | 11 | 14:38
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 12 | 14:39
| RYNEK | 13 | 14:40
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 14 | 14:41
| DWORCOWA DWORZEC | 15 | 14:42
| DWORCOWA PRZEJAZD | 16 | 14:43
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 17 | 14:44
| KOCHANOWSKIEGO SZKOŁA | 18 | 14:45
| KOCHANOWSKIEGO MWiK | 19 | 14:46
| KOCHANOWSKIEGO SKŁAD DREWNA | 20 | 14:48
| KOCHANOWSKIEGO JEZIORO | 21 | 14:49
| SIEJAKA SZKOŁA | 22 | 14:50
| SIEJAKA PĘTLA |
|
Powrót | | Następne dojazdy |