Najbliższe odjazdy
Przystanek: 1 Maja / hala sportowa - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 09:57
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:57
| 1 Maja / hala sportowa | 2 | 09:58
| Staszica / 1 Maja | 3 | 09:59
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 4 | 10:00
| Plac Wolności | 5 | 10:01
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 6 | 10:02
| Sienkiewicza | 7 | 10:03
| Pabianicka / Starostwo | 8 | 10:04
| Mielczarskiego | 9 | 10:05
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 10:06
| Czapliniecka / LO | 11 | 10:08
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 48 min o 10:42
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:42
| 1 Maja / hala sportowa | 2 | 10:43
| Staszica / 1 Maja | 3 | 10:44
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 4 | 10:45
| Plac Wolności | 5 | 10:46
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 6 | 10:47
| Sienkiewicza | 7 | 10:48
| Pabianicka / Starostwo | 8 | 10:49
| Mielczarskiego | 9 | 10:50
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 10:51
| Czapliniecka / LO | 11 | 10:53
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 50 min o 10:44
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:44
| 1 Maja / hala sportowa | 2 | 10:46
| Staszica / os. Słoneczne | 3 | 10:48
| Budryka / szkoła | 4 | 10:50
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 01:24 godz : min o 11:18
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:18
| 1 Maja / hala sportowa | 2 | 11:20
| Staszica / os. Słoneczne | 3 | 11:21
| Staszica / rondo | 4 | 11:22
| Goetla | 5 | 11:24
| Piotrkowska / Zdzieszulice Górne | 6 | 11:26
| Piotrkowska / Zdzieszulice Dolne | 7 | 11:28
| Piotrkowska | 8 | 11:30
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:38 godz : min o 11:32
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:32
| 1 Maja / hala sportowa | 2 | 11:33
| Staszica / 1 Maja | 3 | 11:34
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 4 | 11:35
| Plac Wolności | 5 | 11:36
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 6 | 11:37
| Sienkiewicza | 7 | 11:38
| Pabianicka / Starostwo | 8 | 11:39
| Mielczarskiego | 9 | 11:40
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 11:41
| Czapliniecka / LO | 11 | 11:43
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 02:13 godz : min o 12:07
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:07
| 1 Maja / hala sportowa | 2 | 12:08
| Staszica / 1 Maja | 3 | 12:09
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 4 | 12:10
| Plac Wolności | 5 | 12:11
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 6 | 12:12
| Sienkiewicza | 7 | 12:13
| Pabianicka / Starostwo | 8 | 12:14
| Mielczarskiego | 9 | 12:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 10 | 12:16
| Czapliniecka / LO | 11 | 12:18
| Szpital / krańcówka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |