Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego / Sercańska - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 15:26
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:26
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 15:27
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 3 | 15:28
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 15:29
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 15:31
| Wojska Polskiego / Zamoście | 6 | 15:32
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 21 min o 15:29
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 15:30
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 3 | 15:31
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 15:33
| Armii Krajowej / stacja paliw | 5 | 15:34
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 15:35
| Staszica / Budryka | 7 | 15:36
| Budryka / szkoła | 8 | 15:37
| Budryka / Szafirowa | 9 | 15:38
| Budryka / Topazowa | 10 | 15:39
| św. Faustyny Kowalskiej | 11 | 15:40
| Staszica / 1 Maja | 12 | 15:41
| Staszica / Czyżewskiego | 13 | 15:42
| Olsztyńska / Wspólna | 14 | 15:43
| Olsztyńska / Mazowiecka | 15 | 15:44
| Warszawska | 16 | 15:45
| Słoneczna / Popiełuszki | 17 | 15:46
| Słoneczna / Żytnia | 18 | 15:48
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 19 | 15:50
| Dąbrowskiego | 20 | 15:52
| Kwiatowa | 21 | 15:53
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 22 | 15:54
| Sienkiewicza | 23 | 15:55
| Aleja Włókniarzy | 24 | 15:57
| Czapliniecka / LO | 25 | 15:59
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 47 min o 15:55
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 15:56
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 3 | 15:57
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 15:58
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 15:59
| Przemysłowa / PKS | 6 | 16:00
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 58 min o 16:06
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:06
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 16:07
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 3 | 16:08
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 16:08
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 16:11
| Wojska Polskiego / Zamoście | 6 | 16:12
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 16:24
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:24
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 16:25
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 3 | 16:26
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 16:28
| Armii Krajowej / stacja paliw | 5 | 16:29
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 16:30
| Staszica / Budryka | 7 | 16:31
| Budryka / szkoła | 8 | 16:32
| Budryka / Szafirowa | 9 | 16:33
| Budryka / Topazowa | 10 | 16:34
| św. Faustyny Kowalskiej | 11 | 16:35
| Staszica / 1 Maja | 12 | 16:37
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 13 | 16:39
| Dąbrowskiego | 14 | 16:41
| Kwiatowa | 15 | 16:42
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 16 | 16:43
| Sienkiewicza | 17 | 16:44
| Aleja Włókniarzy | 18 | 16:46
| Czapliniecka / LO | 19 | 16:48
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:48 godz : min o 16:56
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:56
| Wyszyńskiego / Sercańska | 2 | 16:57
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 3 | 16:58
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 4 | 16:59
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 17:00
| Wojska Polskiego / Zamoście | 6 | 17:02
| Rynek Grocholski |
|
Powrót | | Następne dojazdy |