Najbliższe odjazdy
Przystanek: Budryka / Szmaragdowa - pokaż QR kod
dni robocze
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 39 min o 07:25
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:25
| Budryka / Szmaragdowa | 2 | 07:27
| Budryka / pętla | 3 | 07:28
| Budryka / Mioceńska | 4 | 07:29
| Staszica / rondo | 5 | 07:30
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 07:33
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 7 | 07:34
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 07:35
| Wyszyńskiego / Sercańska | 9 | 07:36
| Wyszyńskiego / kościół | 10 | 07:38
| Lipowa / rondo | 11 | 07:40
| Czapliniecka / rondo | 12 | 07:41
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 13 | 07:42
| Czapliniecka / LO | 14 | 07:44
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:33 godz : min o 08:19
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:19
| Budryka / Szmaragdowa | 2 | 08:21
| Budryka / pętla | 3 | 08:22
| Budryka / Mioceńska | 4 | 08:23
| Staszica / rondo | 5 | 08:24
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 08:27
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 7 | 08:28
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 08:29
| Wyszyńskiego / Sercańska | 9 | 08:30
| Wyszyńskiego / kościół | 10 | 08:32
| Lipowa / rondo | 11 | 08:34
| Czapliniecka / rondo | 12 | 08:35
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 13 | 08:36
| Czapliniecka / LO | 14 | 08:38
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 02:28 godz : min o 09:14
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:14
| Budryka / Szmaragdowa | 2 | 09:16
| Budryka / pętla | 3 | 09:17
| Budryka / Mioceńska | 4 | 09:18
| Staszica / rondo | 5 | 09:19
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 09:22
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 7 | 09:23
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 09:24
| Wyszyńskiego / Sercańska | 9 | 09:25
| Wyszyńskiego / kościół | 10 | 09:27
| Lipowa / rondo | 11 | 09:29
| Czapliniecka / rondo | 12 | 09:30
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 13 | 09:31
| Czapliniecka / LO | 14 | 09:33
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 03:28 godz : min o 10:14
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:14
| Budryka / Szmaragdowa | 2 | 10:16
| Budryka / pętla | 3 | 10:17
| Budryka / Mioceńska | 4 | 10:18
| Staszica / rondo | 5 | 10:19
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 10:22
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 7 | 10:23
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 10:24
| Wyszyńskiego / Sercańska | 9 | 10:25
| Wyszyńskiego / kościół | 10 | 10:27
| Lipowa / rondo | 11 | 10:29
| Czapliniecka / rondo | 12 | 10:30
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 13 | 10:31
| Czapliniecka / LO | 14 | 10:33
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 04:48 godz : min o 11:34
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:34
| Budryka / Szmaragdowa | 2 | 11:36
| Budryka / pętla | 3 | 11:37
| Budryka / Mioceńska | 4 | 11:38
| Staszica / rondo | 5 | 11:39
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 11:42
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 7 | 11:43
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 11:44
| Wyszyńskiego / Sercańska | 9 | 11:45
| Wyszyńskiego / kościół | 10 | 11:47
| Lipowa / rondo | 11 | 11:49
| Czapliniecka / rondo | 12 | 11:50
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 13 | 11:51
| Czapliniecka / LO | 14 | 11:53
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 05:38 godz : min o 12:24
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:24
| Budryka / Szmaragdowa | 2 | 12:26
| Budryka / pętla | 3 | 12:27
| Budryka / Mioceńska | 4 | 12:28
| Staszica / rondo | 5 | 12:29
| Armii Krajowej / Kolejowa | 6 | 12:32
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 7 | 12:33
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 12:34
| Wyszyńskiego / Sercańska | 9 | 12:35
| Wyszyńskiego / kościół | 10 | 12:37
| Lipowa / rondo | 11 | 12:39
| Czapliniecka / rondo | 12 | 12:40
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 13 | 12:41
| Czapliniecka / LO | 14 | 12:43
| Szpital / krańcówka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |