Najbliższe odjazdy
Przystanek: Szpital / krańcówka - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 14:37
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:37
| Szpital / krańcówka | 2 | 14:38
| Czapliniecka / ZSP | 3 | 14:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 4 | 14:41
| Czapliniecka / rondo | 5 | 14:43
| Lipowa / rondo | 6 | 14:45
| Lipowa / park | 7 | 14:46
| Lipowa / Grażyny | 8 | 14:47
| Lipowa / Ludwikowska | 9 | 14:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 06 min o 14:40
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:40
| Szpital / krańcówka | 2 | 14:41
| Czapliniecka / ZSP | 3 | 14:43
| Czapliniecka / Włókniarzy | 4 | 14:44
| Czapliniecka / rondo | 5 | 14:46
| Lipowa / rondo | 6 | 14:48
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 14:49
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 14:50
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 9 | 14:51
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 10 | 14:53
| Armii Krajowej / stacja paliw | 11 | 14:54
| Armii Krajowej / Kolejowa | 12 | 14:55
| Staszica / Budryka | 13 | 14:56
| Budryka / szkoła | 14 | 14:57
| Budryka / Szafirowa | 15 | 14:58
| Budryka / Topazowa | 16 | 14:59
| św. Faustyny Kowalskiej | 17 | 15:00
| Staszica / 1 Maja | 18 | 15:02
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 19 | 15:04
| Dąbrowskiego | 20 | 15:06
| Kwiatowa | 21 | 15:07
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 22 | 15:08
| Sienkiewicza | 23 | 15:09
| Aleja Włókniarzy | 24 | 15:11
| Czapliniecka / LO | 25 | 15:13
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 11 min o 14:45
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:45
| Szpital / krańcówka | 2 | 14:46
| Czapliniecka / ZSP | 3 | 14:48
| Aleja Włókniarzy / stacja paliw | 4 | 14:49
| Sienkiewicza | 5 | 14:50
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 6 | 14:51
| Kwiatowa | 7 | 14:53
| Dąbrowskiego | 8 | 14:55
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 9 | 14:57
| Staszica / 1 Maja | 10 | 14:58
| św. Faustyny Kowalskiej | 11 | 14:59
| Budryka / Szmaragdowa | 12 | 15:01
| Budryka / pętla | 13 | 15:02
| Budryka / Mioceńska | 14 | 15:03
| Staszica / rondo | 15 | 15:04
| Armii Krajowej / Kolejowa | 16 | 15:07
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 17 | 15:08
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 18 | 15:09
| Wyszyńskiego / Sercańska | 19 | 15:10
| Wyszyńskiego / kościół | 20 | 15:12
| Lipowa / rondo | 21 | 15:14
| Czapliniecka / rondo | 22 | 15:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 23 | 15:16
| Czapliniecka / LO | 24 | 15:18
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 31 min o 15:05
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:05
| Szpital / krańcówka | 2 | 15:06
| Czapliniecka / ZSP | 3 | 15:08
| Czapliniecka / Włókniarzy | 4 | 15:10
| Mielczarskiego | 5 | 15:13
| Sienkiewicza | 6 | 15:14
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 7 | 15:15
| Plac Wolności | 8 | 15:16
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 9 | 15:17
| Staszica / 1 Maja | 10 | 15:18
| 1 Maja / stadion | 11 | 15:20
| 1 Maja / przychodnia | 12 | 15:22
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 13 | 15:24
| Lipowa / rondo | 14 | 15:25
| Wyszyńskiego / kościół | 15 | 15:26
| Wyszyńskiego / Sercańska | 16 | 15:27
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 17 | 15:28
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 18 | 15:29
| Wojska Polskiego / wiadukt | 19 | 15:31
| Wojska Polskiego / Zamoście | 20 | 15:32
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 41 min o 15:15
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15
| Szpital / krańcówka | 2 | 15:16
| Czapliniecka / ZSP | 3 | 15:18
| Aleja Włókniarzy / stacja paliw | 4 | 15:20
| Sienkiewicza | 5 | 15:21
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 6 | 15:23
| Kwiatowa | 7 | 15:24
| 1 Maja / przychodnia | 8 | 15:25
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 9 | 15:26
| Wojska Polskiego / rondo | 10 | 15:27
| Wojska Polskiego / Edwardów | 11 | 15:28
| Wojska Polskiego / blok 201 | 12 | 15:30
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 13 | 15:31
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 14 | 15:33
| Aleja Jana Pawła II | 15 | 15:35
| Zamoście | 16 | 15:37
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 46 min o 15:20
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20
| Szpital / krańcówka | 2 | 15:21
| Czapliniecka / ZSP | 3 | 15:23
| Czapliniecka / Włókniarzy | 4 | 15:24
| Czapliniecka / rondo | 5 | 15:26
| Lipowa / rondo | 6 | 15:28
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 15:29
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 15:30
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 9 | 15:31
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 10 | 15:33
| Armii Krajowej / stacja paliw | 11 | 15:34
| Armii Krajowej / Kolejowa | 12 | 15:35
| Staszica / Budryka | 13 | 15:36
| Budryka / szkoła | 14 | 15:37
| Budryka / Szafirowa | 15 | 15:38
| Budryka / Topazowa | 16 | 15:39
| św. Faustyny Kowalskiej | 17 | 15:40
| Staszica / 1 Maja | 18 | 15:41
| Staszica / Czyżewskiego | 19 | 15:42
| Olsztyńska / Wspólna | 20 | 15:43
| Olsztyńska / Mazowiecka | 21 | 15:44
| Warszawska | 22 | 15:45
| Słoneczna / Popiełuszki | 23 | 15:46
| Słoneczna / Żytnia | 24 | 15:48
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 25 | 15:50
| Dąbrowskiego | 26 | 15:52
| Kwiatowa | 27 | 15:53
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 28 | 15:54
| Sienkiewicza | 29 | 15:55
| Aleja Włókniarzy | 30 | 15:57
| Czapliniecka / LO | 31 | 15:59
| Szpital / krańcówka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |