Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego / kościół - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 12:50
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:50
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 12:51
| Wyszyńskiego / Sercańska | 3 | 12:52
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 12:53
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 12:54
| Wojska Polskiego / wiadukt | 6 | 12:56
| Wojska Polskiego / Zamoście | 7 | 12:57
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 39 min o 13:23
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:23
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 13:24
| Wyszyńskiego / Sercańska | 3 | 13:25
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 13:26
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 13:28
| Armii Krajowej / stacja paliw | 6 | 13:29
| Armii Krajowej / Kolejowa | 7 | 13:30
| Staszica / Budryka | 8 | 13:31
| Budryka / szkoła | 9 | 13:32
| Budryka / Szafirowa | 10 | 13:33
| Budryka / Topazowa | 11 | 13:34
| |
|
|
|
za: 46 min o 13:30
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:30
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 13:31
| Wyszyńskiego / Sercańska | 3 | 13:32
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 13:33
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 13:34
| Wojska Polskiego / wiadukt | 6 | 13:36
| Wojska Polskiego / Zamoście | 7 | 13:37
| | 8 | 13:38
| | 9 | 13:39
| | 10 | 13:40
| | 11 | 13:41
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 13:44
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 13:45
| Wyszyńskiego / Sercańska | 3 | 13:46
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 13:47
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 13:48
| Wojska Polskiego / wiadukt | 6 | 13:49
| Przemysłowa / PKS | 7 | 13:50
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 13:55
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:55
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 13:56
| Wyszyńskiego / Sercańska | 3 | 13:57
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 13:58
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 13:59
| Wojska Polskiego / wiadukt | 6 | 14:01
| Wojska Polskiego / Zamoście | 7 | 14:02
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:51 godz : min o 14:35
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:35
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 14:36
| Wyszyńskiego / Sercańska | 3 | 14:37
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 4 | 14:38
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 14:39
| Wojska Polskiego / wiadukt | 6 | 14:41
| Wojska Polskiego / Zamoście | 7 | 14:42
| | 8 | 14:43
| | 9 | 14:44
| | 10 | 14:45
| | 11 | 14:46
| Rynek Grocholski |
|
Powrót | | Następne dojazdy |