Najbliższe odjazdy
Przystanek: - pokaż QR kod
dni robocze
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:15 godz : min o 15:25
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:25
| | 2 | 15:27
| | 3 | 15:28
| Czapliniecka / Grabowa | 4 | 15:30
| Szpital / krańcówka | 5 | 15:32
| Czapliniecka / ZSP | 6 | 15:33
| Czapliniecka / Włókniarzy | 7 | 15:35
| Mielczarskiego | 8 | 15:37
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 9 | 15:38
| Wojska Polskiego / rondo | 10 | 15:40
| Wojska Polskiego / Edwardów | 11 | 15:41
| Wojska Polskiego / blok 201 | 12 | 15:42
| Plac Dolnośląski | 13 | 15:44
| Armii Krajowej / stacja paliw | 14 | 15:45
| Armii Krajowej / Kolejowa | 15 | 15:46
| Staszica / Budryka | 16 | 15:47
| Budryka / szkoła | 17 | 15:48
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 02:50 godz : min o 17:00
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:00
| | 2 | 17:02
| | 3 | 17:03
| Czapliniecka / Grabowa | 4 | 17:04
| Szpital / krańcówka | 5 | 17:07
| Czapliniecka / ZSP | 6 | 17:08
| Czapliniecka / Włókniarzy | 7 | 17:10
| Mielczarskiego | 8 | 17:12
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 9 | 17:13
| Wojska Polskiego / rondo | 10 | 17:15
| Wojska Polskiego / Edwardów | 11 | 17:16
| Wojska Polskiego / blok 201 | 12 | 17:17
| Plac Dolnośląski | 13 | 17:19
| Armii Krajowej / stacja paliw | 14 | 17:20
| Armii Krajowej / Kolejowa | 15 | 17:21
| Staszica / Budryka | 16 | 17:22
| Budryka / szkoła | 17 | 17:23
| Budryka / pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |