Najbliższe odjazdy
Przystanek: Tucholska- Stacja Paliw - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16 min o 13:34
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:34
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 13:36
| Gdańska-Figura | 3 | 13:38
| Gdańska 01 | 4 | 13:39
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 13:41
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 13:44
| Sukienników-Baszta | 7 | 13:46
| Plac Jagielloński | 8 | 13:47
| Strzelecka-Zielona | 9 | 13:48
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 10 | 13:49
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 11 | 13:50
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 12 | 13:51
| Lasek Miejski 01 | 13 | 13:52
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 14 | 13:53
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 15 | 13:54
| Chojniczki-Widokowa | 16 | 13:55
| Chojniczki-I | 17 | 13:56
| |
|
|
|
za: 56 min o 14:14
Czartołomie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:14
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 14:17
| Gdańska-Figura | 3 | 14:19
| Gdańska 01 | 4 | 14:20
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 14:21
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 14:24
| Sukienników-Baszta | 7 | 14:26
| Plac Jagielloński | 8 | 14:28
| Strzelecka-Zielona | 9 | 14:29
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 10 | 14:30
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 11 | 14:31
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 12 | 14:32
| Lasek Miejski 01 | 13 | 14:33
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 14 | 14:34
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 15 | 14:35
| Chojniczki-Widokowa | 16 | 14:36
| Chojniczki-I | 17 | 14:37
| Chojniczki-Wieś | 18 | 14:38
| Chojniczki-Spokojna | 19 | 14:46
| Charzykowy-Szkoła | 20 | 14:51
| Chojniczki-Wieś | 21 | 15:01
| Czartołomie |
|
|
|
za: 02:09 godz : min o 15:27
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 15:30
| Gdańska-Figura | 3 | 15:33
| Gdańska 01 | 4 | 15:35
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 15:38f
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 15:41f
| Sukienników-Baszta | 7 | 15:43f
| Plac Jagielloński | 8 | 15:44f
| Strzelecka-Zielona | 9 | 15:45f
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 10 | 15:46f
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 11 | 15:47f
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 12 | 15:48f
| Lasek Miejski 01 | 13 | 15:49f
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 14 | 15:50w
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 15 | 15:51s
| Chojniczki-Świerkowa | 16 | 15:52s
| Chojniczki-Dębowa | 17 | 15:53s
| Chojniczki-Sosnowa | 18 | 15:55
| Chojniczki-Widokowa | 19 | 15:56
| Chojniczki-I | 20 | 15:57
| Chojniczki-Wieś | 21 | 15:58
| Jarcewo-Wieś | 22 | 16:00
| |
|
|
|
za: 03:08 godz : min o 16:26
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:26
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 16:28
| Gdańska-Figura | 3 | 16:29
| Gdańska 01 | 4 | 16:30
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 16:31
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 16:33
| Sukienników-Baszta | 7 | 16:35
| Plac Jagielloński | 8 | 16:36
| Strzelecka-Zielona | 9 | 16:37
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 10 | 16:38
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 11 | 16:39
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 12 | 16:40
| Lasek Miejski 01 | 13 | 16:41
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 14 | 16:42
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 15 | 16:43
| Chojniczki-Widokowa | 16 | 16:44
| Chojniczki-I | 17 | 16:45
| Chojniczki-Wieś | 18 | 16:47
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |