Najbliższe odjazdy
Przystanek: Plac Jagielloński
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 45 min o 17:57 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:57A
| Plac Jagielloński | 2 | 17:59A
| Zielona 01 | 3 | 18:00A
| Młodzieżowa 02 | 4 | 18:02A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 18:03A
| Ceynowy 01 | 6 | 18:04
| Książąt Pomorskich-Działki | 7 | 18:06
| Książąt Pomorskich 01 | 8 | 18:08
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 9 | 18:08
| Jana Pawła II | 10 | 18:11
| Obrońców Chojnic 01 | 11 | 18:13
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 12 | 18:15
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 13 | 18:16
| Świętopełka | 14 | 18:17
| Warszawska-Dworzec 02 | 15 | 18:18
| Lichnowska-Urząd Pracy | 16 | 18:19
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 18:24 A
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:24A
| Plac Jagielloński | 2 | 18:26A
| Zielona 01 | 3 | 18:27A
| Młodzieżowa 02 | 4 | 18:28A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 18:29A
| Ceynowy 01 | 6 | 18:31
| Książąt Pomorskich-Działki | 7 | 18:32
| Książąt Pomorskich 01 | 8 | 18:34
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 9 | 18:35
| Jana Pawła II | 10 | 18:37
| Obrońców Chojnic 01 | 11 | 18:39
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 12 | 18:41
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 13 | 18:42
| Świętopełka | 14 | 18:43
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 18:30
Galeria Brama Pomorza x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:30
| Plac Jagielloński | 2 | 18:37
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 3 | 18:39
| Obrońców Chojnic 02 | 4 | 18:40
| Jana Pawła II | 5 | 18:41
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 6 | 18:42
| Wielewska 02 | 7 | 18:43
| Gdańska-Małe Osady 01 | 8 | 18:44
| Gdańska-Figura | 9 | 18:45
| Gdańska 01 | 10 | 18:47
| Subisława 01 | 11 | 18:48
| Towarowa-Dworzec | 12 | 18:50
| Lichnowska-Urząd Pracy | 13 | 18:51
| Lichnowska-Rondo 01 | 14 | 18:52
| Mostostal 01 | 15 | 18:53
| Przemysłowa | 16 | 18:54
| ZREMB | 17 | 18:55
| Tucholska-Bocianowo 02 | 18 | 18:56
| Pawłówko-Rondo 02 | 19 | 18:57
| Galeria Brama Pomorza x00 |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 19:02
Swornegacie x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:02
| Plac Jagielloński | 2 | 19:04
| Bytowskie-Kopernika | 3 | 19:04
| Bytowska-Lelewela | 4 | 19:07
| Bytowska-Leśna | 5 | 19:08
| Bytowska-Dębowa | 6 | 19:10
| Działki Metalowiec 01 | 7 | 19:12
| Charzykowy-Żwirowa 01 | 8 | 19:13
| Charzykowy-Długa | 9 | 19:14
| Charzykowy-Cmentarz | 10 | 19:15s
| Charzykowy-Szkoła | 11 | 19:16
| Charzykowy-Spółdzielnia 01 | 12 | 19:17
| Charzykowy-Hotel 01 | 13 | 19:18
| Charzykowy-Energetyk 01 | 14 | 19:19
| Stary Młyn 01 | 15 | 19:20
| Funka Przepompownia 01 | 16 | 19:21
| Funka-ZHP 01 | 17 | 19:22
| Funka-MIKOMANIA 01 | 18 | 19:24
| Bachorze-Motor 01 | 19 | 19:25
| Bachorze-Leśniczówka 01 | 20 | 19:27
| Bachorze-Struga 01 | 21 | 19:29
| Małe Swornegacie-Karsińska 01 | 22 | 19:30
| Małe Swornegacie 01 | 23 | 19:32
| Małe Swornegacie-Kopernica | 24 | 19:36
| Chociński Młyn 01 | 25 | 19:38
| Kokoszki 01 | 26 | 19:40
| Swornegacie-Wyb. 01 | 27 | 19:41
| Swornegacie x00 |
|
|
|
za: 02:12 godz : min o 19:24 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:24A
| Plac Jagielloński | 2 | 19:26A
| Zielona 01 | 3 | 19:28A
| Młodzieżowa 02 | 4 | 19:29A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 19:30A
| Ceynowy 01 | 6 | 19:32
| Książąt Pomorskich-Działki | 7 | 19:33
| Książąt Pomorskich 01 | 8 | 19:35
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 9 | 19:36
| Jana Pawła II | 10 | 19:38
| Obrońców Chojnic 01 | 11 | 19:40
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 12 | 19:42
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 13 | 19:43
| Świętopełka | 14 | 19:44
| Warszawska-Dworzec 02 | 15 | 19:45
| Lichnowska-Urząd Pracy | 16 | 19:46
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 02:15 godz : min o 19:27
Swornegacie x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:27
| Plac Jagielloński | 2 | 19:29
| Bytowskie-Kopernika | 3 | 19:30
| Bytowska-Lelewela | 4 | 19:32
| Bytowska-Leśna | 5 | 19:33
| Bytowska-Dębowa | 6 | 19:35
| Działki Metalowiec 01 | 7 | 19:37
| Charzykowy-Żwirowa 01 | 8 | 19:38
| Charzykowy-Długa | 9 | 19:39
| Charzykowy-Cmentarz | 10 | 19:40s
| Charzykowy-Szkoła | 11 | 19:41
| Charzykowy-Spółdzielnia 01 | 12 | 19:42
| Charzykowy-Hotel 01 | 13 | 19:43
| Charzykowy-Energetyk 01 | 14 | 19:44
| Stary Młyn 01 | 15 | 19:45
| Funka Przepompownia 01 | 16 | 19:46
| Funka-ZHP 01 | 17 | 19:47
| Funka-MIKOMANIA 01 | 18 | 19:49
| Bachorze-Motor 01 | 19 | 19:50
| Bachorze-Leśniczówka 01 | 20 | 19:52
| Bachorze-Struga 01 | 21 | 19:54
| Małe Swornegacie-Karsińska 01 | 22 | 19:55
| Małe Swornegacie 01 | 23 | 19:57
| Małe Swornegacie-Kopernica | 24 | 20:00
| Chociński Młyn 01 | 25 | 20:03
| Kokoszki 01 | 26 | 20:04
| Swornegacie-Wyb. 01 | 27 | 20:06
| Swornegacie x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |