Najbliższe odjazdy
Przystanek: Obrońców Chojnic 01 - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 12:55 at
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:55at
| Obrońców Chojnic 01 | 2 | 12:57at
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 3 | 12:58at
| Młodzieżowa 02 | 4 | 12:59at
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 13:00at
| Derdowskiego-F.Ceynowy | 6 | 13:02at
| Adama Mickiewicza | 7 | 13:04at
| Pl.Jagielloński | 8 | 13:05at
| Człuchowska-Gałczyńskiego | 9 | 13:06t
| Asnyka-Człuchowska 01 | 10 | 13:07t
| Asnyka 01 | 11 | 13:09t
| Człuchowska 02 | 12 | 13:10y
| Topole-Fiat 01 | 13 | 13:11y
| Człuchowska 01 | 14 | 13:12y
| Kard.Stefana Wyszyńskiego 02 | 15 | 13:13y
| Błękitnej Armii | 16 | 13:14
| |
|
|
|
za: 11 min o 13:03
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:03
| Obrońców Chojnic 01 | 2 | 13:05
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 3 | 13:07
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 4 | 13:08
| Świętopełka | 5 | 13:09
| Warszawska-Dworzec 02 | 6 | 13:10
| Lichnowska-Urząd Pracy | 7 | 13:11
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 34 min o 13:26
Zakładowa-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:26
| Obrońców Chojnic 01 | 2 | 13:28
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 3 | 13:30
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 4 | 13:31
| Świętopełka | 5 | 13:32
| Warszawska-Dworzec 02 | 6 | 13:33
| Lichnowska-Urząd Pracy | 7 | 13:34
| Lichnowska-Rondo 01 | 8 | 13:35
| Mostostal 01 | 9 | 13:36
| Zakładowa 01 | 10 | 13:37
| Zakładowa-Pętla x00 |
|
|
|
za: 38 min o 13:30
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:30
| Obrońców Chojnic 01 | 2 | 13:32
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 3 | 13:33
| Młodzieżowa 02 | 4 | 13:34
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 13:35
| Derdowskiego-F.Ceynowy | 6 | 13:37
| Adama Mickiewicza | 7 | 13:39
| Pl.Jagielloński | 8 | 13:40
| Człuchowska-Gałczyńskiego | 9 | 13:42
| Człuchowska 02 | 10 | 13:43
| Topole 07 | 11 | 13:44
| |
|
|
|
za: 43 min o 13:35
Swornegacie x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35
| Obrońców Chojnic 01 | 2 | 13:39
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 13:41
| Sukienników-Baszta | 4 | 13:42
| Plac Jagielloński | 5 | 13:44
| Bytowskie-Kopernika | 6 | 13:45
| Bytowska-Lelewela | 7 | 13:47
| Bytowska-Leśna | 8 | 13:48
| Bytowska-Dębowa | 9 | 13:50
| Działki Metalowiec 01 | 10 | 13:52
| Charzykowy-Żwirowa 01 | 11 | 13:53
| Charzykowy-Długa | 12 | 13:54
| Charzykowy-Cmentarz | 13 | 13:55s
| Charzykowy-Szkoła | 14 | 13:56
| Charzykowy-Spółdzielnia 01 | 15 | 13:57
| Charzykowy-Hotel 01 | 16 | 13:58
| Charzykowy-Energetyk 01 | 17 | 13:59
| Stary Młyn 01 | 18 | 14:00
| Funka Przepompownia 01 | 19 | 14:01
| Funka-ZHP 01 | 20 | 14:02
| Funka-MIKOMANIA 01 | 21 | 14:04
| Bachorze-Motor 01 | 22 | 14:05
| Bachorze-Leśniczówka 01 | 23 | 14:07
| Bachorze-Struga 01 | 24 | 14:09
| Małe Swornegacie-Karsińska 01 | 25 | 14:10
| Małe Swornegacie 01 | 26 | 14:12
| Małe Swornegacie-Kopernica | 27 | 14:16
| Chociński Młyn 01 | 28 | 14:18
| Kokoszki 01 | 29 | 14:20
| Swornegacie-Wyb. 01 | 30 | 14:21
| Swornegacie x00 |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 13:57
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:57
| Obrońców Chojnic 01 | 2 | 13:59
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 3 | 14:00
| Młodzieżowa 02 | 4 | 14:01
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 14:02
| Derdowskiego-F.Ceynowy | 6 | 14:04
| Adama Mickiewicza | 7 | 14:06
| Pl.Jagielloński | 8 | 14:07
| Człuchowska-Gałczyńskiego | 9 | 14:09
| Człuchowska 02 | 10 | 14:10
| Topole 07 | 11 | 14:11
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |