Najbliższe odjazdy
Przystanek: Tucholska- Stacja Paliw - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:10 godz : min o 08:32 oV
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:32oV
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 08:33oV
| Gdańska-Figura | 3 | 08:35oV
| Gdańska 01 | 4 | 08:36oV
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 08:37oV
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 08:39V
| Plac Św. Jerzego | 7 | 08:40
| Piłsudskiego | 8 | 08:41
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 18:03 godz : min o 09:25
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:25
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 09:27
| Gdańska-Figura | 3 | 09:28
| Gdańska 01 | 4 | 09:29
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 09:30
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 09:32
| Sukienników-Baszta | 7 | 09:34
| Plac Jagielloński | 8 | 09:35
| Strzelecka-Zielona | 9 | 09:36
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 10 | 09:37
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 11 | 09:38
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 12 | 09:39
| Lasek Miejski 01 | 13 | 09:40
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 14 | 09:41
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 15 | 09:42
| Chojniczki-Widokowa | 16 | 09:43
| Chojniczki-I | 17 | 09:44
| Chojniczki-Wieś | 18 | 09:45
| Jarcewo-Wieś | 19 | 09:47
| |
|
|
|
za: 18:03 godz : min o 09:25
Plac Św. Jerzego x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:25
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 09:27
| Gdańska-Figura | 3 | 09:28
| Gdańska 01 | 4 | 09:29
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 09:30
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 09:31
| Plac Św. Jerzego x00 |
|
|
|
za: 21:14 godz : min o 12:36
Czartołomie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:36
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 12:38
| Gdańska-Figura | 3 | 12:39
| Gdańska 01 | 4 | 12:40
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 12:41
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 12:43
| Sukienników-Baszta | 7 | 12:45
| Plac Jagielloński | 8 | 12:46
| Strzelecka-Zielona | 9 | 12:47
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 10 | 12:48
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 11 | 12:49
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 12 | 12:50
| Lasek Miejski 01 | 13 | 12:51
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 14 | 12:52
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 15 | 12:53
| Chojniczki-Widokowa | 16 | 12:54
| Chojniczki-I | 17 | 12:55
| Chojniczki-Wieś | 18 | 12:56
| Czartołomie |
|
|
|
za: 21:24 godz : min o 12:46
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 12:48
| Gdańska-Figura | 3 | 12:49
| Gdańska 01 | 4 | 12:50
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 12:51
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 12:53
| |
|
|
|
za: 22:12 godz : min o 13:34
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:34
| Tucholska- Stacja Paliw | 2 | 13:36
| Gdańska-Figura | 3 | 13:38
| Gdańska 01 | 4 | 13:39
| Gdańska-Budowlanych 01 | 5 | 13:41
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 6 | 13:44
| Sukienników-Baszta | 7 | 13:46
| Plac Jagielloński | 8 | 13:47
| Strzelecka-Zielona | 9 | 13:48
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 10 | 13:49
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 11 | 13:50
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 12 | 13:51
| Lasek Miejski 01 | 13 | 13:52
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 14 | 13:53
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 15 | 13:54
| Chojniczki-Widokowa | 16 | 13:55
| Chojniczki-I | 17 | 13:56
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |