Najbliższe odjazdy
Przystanek: Smolki - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 15:14
Odnowiciela
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:14
| Smolki | 2 | 15:16
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 15:17
| ul. Wiejska /przy rondzie/ | 4 | 15:18
| ul. Wiejska | 5 | 15:19
| ul. Wiejska /obręb działek/ | 6 | 15:20
| ul. Kwidzyńska | 7 | 15:22
| Iława ul. Biskupska | 8 | 15:24
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 15:26
| Niepodległości | 10 | 15:29
| Królowej Jadwigi | 11 | 15:31
| Kościuszki | 12 | 15:32
| Kościuszki | 13 | 15:34
| Ostródzka | 14 | 15:35
| Ostródzka | 15 | 15:36c
| Odnowiciela |
|
|
|
za: 19 min o 15:15
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15
| Smolki | 2 | 15:17
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 15:18
| 1 Maja | 4 | 15:20
| Sobieskiego | 5 | 15:21
| Królowej Jadwigi | 6 | 15:22
| Niepodległości | 7 | 15:24
| Dąbrowskiego | 8 | 15:25
| | 9 | 15:26
| Iława ul. Dąbrowskiego | 10 | 15:27
| | 11 | 15:28
| Iława ul. Lipowy Dwór | 12 | 15:30
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 24 min o 15:20
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20
| Smolki | 2 | 15:22
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 15:23
| 1 Maja | 4 | 15:25
| Sobieskiego | 5 | 15:26
| Królowej Jadwigi | 6 | 15:28
| Kościuszki | 7 | 15:29
| Kościuszki | 8 | 15:32
| Zielona | 9 | 15:33
| Odnowiciela | 10 | 15:34
| Odnowiciela | 11 | 15:36
| Ostródzka | 12 | 15:38
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 41 min o 15:37
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37
| Smolki | 2 | 15:39
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 15:40
| 1 Maja | 4 | 15:42
| Sobieskiego | 5 | 15:43
| Królowej Jadwigi | 6 | 15:45
| Niepodległości | 7 | 15:47
| Dąbrowskiego | 8 | 15:48
| | 9 | 15:49
| Iława ul. Dąbrowskiego | 10 | 15:50
| | 11 | 15:51
| Iława ul. Lipowy Dwór | 12 | 15:52
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 42 min o 15:38
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:38
| Smolki | 2 | 15:40
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 15:41
| ul. Wiejska /przy rondzie/ | 4 | 15:42
| ul. Wiejska | 5 | 15:43
| ul. Wiejska /obręb działek/ | 6 | 15:44
| ul. Kwidzyńska | 7 | 15:46
| Iława ul. Biskupska | 8 | 15:48
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 15:49
| Niepodległości | 10 | 15:51
| Królowej Jadwigi | 11 | 15:54
| Kościuszki | 12 | 15:55
| Kościuszki | 13 | 15:57
| Ostródzka | 14 | 15:58
| Ostródzka | 15 | 15:59
| Ostródzka | 16 | 16:00
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 45 min o 15:41
Iława Dąbrowskiego /rondo/
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:41
| Smolki | 2 | 15:43
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 15:44
| 1 Maja | 4 | 15:46
| Gdańska | 5 | 15:47
| Gdańska | 6 | 15:48
| Bydgoska | 7 | 15:49
| Grudziądzka | 8 | 15:51
| Iława ul. Biskupska | 9 | 15:53
| Konstytucji 3 Maja | 10 | 15:55
| Niepodległości | 11 | 15:58
| Królowej Jadwigi | 12 | 16:00
| Kościuszki | 13 | 16:00
| Kościuszki | 14 | 16:03
| Al.J.Pawła II | 15 | 16:04
| Al. J. Pawła II | 16 | 16:06
| Dąbrowskiego | 17 | 16:07
| Iława Dąbrowskiego /rondo/ |
|
Powrót | | Następne dojazdy |