Najbliższe odjazdy
Przystanek: Smolki - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 11:53
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:53
| Smolki | 2 | 11:55
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 11:56
| 1 Maja | 4 | 11:58
| Sobieskiego | 5 | 11:59
| Królowej Jadwigi | 6 | 12:01
| Kościuszki | 7 | 12:02
| Kościuszki | 8 | 12:04
| Zielona | 9 | 12:05
| Odnowiciela | 10 | 12:06
| Odnowiciela | 11 | 12:08
| Ostródzka | 12 | 12:10
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 40 min o 12:27
Odnowiciela
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:27
| Smolki | 2 | 12:29
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 12:30
| ul. Wiejska /przy rondzie/ | 4 | 12:31
| ul. Wiejska | 5 | 12:32
| ul. Wiejska /obręb działek/ | 6 | 12:33
| ul. Kwidzyńska | 7 | 12:35
| Iława ul. Biskupska | 8 | 12:37
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 12:39
| Niepodległości | 10 | 12:42
| Królowej Jadwigi | 11 | 12:44
| Kościuszki | 12 | 12:45
| Kościuszki | 13 | 12:47
| Ostródzka | 14 | 12:48
| Ostródzka | 15 | 12:49c
| Odnowiciela |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 12:55
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:55
| Smolki | 2 | 12:57
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 12:58
| 1 Maja | 4 | 13:00
| Sobieskiego | 5 | 13:01
| Królowej Jadwigi | 6 | 13:02
| Niepodległości | 7 | 13:04
| Dąbrowskiego | 8 | 13:05
| | 9 | 13:06
| Iława ul. Dąbrowskiego | 10 | 13:07
| | 11 | 13:08
| Iława ul. Lipowy Dwór | 12 | 13:09
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 13:37
Odnowiciela
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:37
| Smolki | 2 | 13:39
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 13:40
| ul. Wiejska /przy rondzie/ | 4 | 13:41
| ul. Wiejska | 5 | 13:42
| ul. Wiejska /obręb działek/ | 6 | 13:43
| ul. Kwidzyńska | 7 | 13:45
| Iława ul. Biskupska | 8 | 13:47
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 13:49
| Niepodległości | 10 | 13:52
| Królowej Jadwigi | 11 | 13:54
| Kościuszki | 12 | 13:55
| Kościuszki | 13 | 13:57
| Ostródzka | 14 | 13:58
| Ostródzka | 15 | 13:59
| Odnowiciela |
|
|
|
za: 02:01 godz : min o 13:48
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:48
| Smolki | 2 | 13:50
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 13:51
| 1 Maja | 4 | 13:53
| Sobieskiego | 5 | 13:54
| Królowej Jadwigi | 6 | 13:56
| Kościuszki | 7 | 13:57
| Kościuszki | 8 | 13:59
| Zielona | 9 | 14:00
| Odnowiciela | 10 | 14:01
| Odnowiciela | 11 | 14:03
| Ostródzka | 12 | 14:05
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 02:19 godz : min o 14:06
Odnowiciela
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:06
| Smolki | 2 | 14:08
| ul. Skłodowskiej- Curie | 3 | 14:09
| ul. Wiejska /przy rondzie/ | 4 | 14:10
| ul. Wiejska | 5 | 14:11
| ul. Wiejska /obręb działek/ | 6 | 14:12
| ul. Kwidzyńska | 7 | 14:14
| Iława ul. Biskupska | 8 | 14:16
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 14:18
| Niepodległości | 10 | 14:21
| Królowej Jadwigi | 11 | 14:23
| Kościuszki | 12 | 14:24
| Kościuszki | 13 | 14:26
| Ostródzka | 14 | 14:27
| Ostródzka | 15 | 14:28c
| Odnowiciela |
|
Powrót | | Następne dojazdy |