Najbliższe odjazdy
Przystanek: ul. Andersa - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 11:06
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:06
| ul. Andersa | 2 | 11:07
| Smolki | 3 | 11:09
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 11:10
| 1 Maja | 5 | 11:12
| Sobieskiego | 6 | 11:13
| Królowej Jadwigi | 7 | 11:14
| Niepodległości | 8 | 11:16
| Dąbrowskiego | 9 | 11:17
| | 10 | 11:18
| Iława ul. Dąbrowskiego | 11 | 11:19
| | 12 | 11:20
| Iława ul. Lipowy Dwór | 13 | 11:21
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 19 min o 11:14 k
Księżnej Dobrawy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:14k
| ul. Andersa | 2 | 11:16k
| Smolki | 3 | 11:18k
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 11:19k
| 1 Maja | 5 | 11:21k
| Sobieskiego | 6 | 11:22k
| Królowej Jadwigi | 7 | 11:24k
| Kościuszki | 8 | 11:25k
| Kościuszki | 9 | 11:27k
| Zielona | 10 | 11:28k
| Odnowiciela | 11 | 11:29k
| Odnowiciela | 12 | 11:31
| Księżnej Dobrawy |
|
|
|
za: 27 min o 11:22
Iława Dąbrowskiego /rondo/
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:22
| ul. Andersa | 2 | 11:23
| Smolki | 3 | 11:25
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 11:26
| 1 Maja | 5 | 11:28
| Gdańska | 6 | 11:29
| Gdańska | 7 | 11:30
| Bydgoska | 8 | 11:31
| Grudziądzka | 9 | 11:33
| Iława ul. Biskupska | 10 | 11:35
| Konstytucji 3 Maja | 11 | 11:37
| Niepodległości | 12 | 11:40
| Królowej Jadwigi | 13 | 11:42
| Kościuszki | 14 | 11:43
| Kościuszki | 15 | 11:45
| Al.J.Pawła II | 16 | 11:46
| Al. J. Pawła II | 17 | 11:48
| Dąbrowskiego | 18 | 11:49
| Iława Dąbrowskiego /rondo/ |
|
|
|
za: 32 min o 11:27
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:27
| ul. Andersa | 2 | 11:29
| Smolki | 3 | 11:31
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 11:32
| 1 Maja | 5 | 11:34
| Sobieskiego | 6 | 11:35
| Królowej Jadwigi | 7 | 11:36
| Niepodległości | 8 | 11:38
| Dąbrowskiego | 9 | 11:39
| | 10 | 11:40
| Iława ul. Dąbrowskiego | 11 | 11:41
| | 12 | 11:42
| Iława ul. Lipowy Dwór | 13 | 11:43
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 44 min o 11:39
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:39
| ul. Andersa | 2 | 11:41
| Smolki | 3 | 11:43
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 11:44
| 1 Maja | 5 | 11:46
| Sobieskiego | 6 | 11:47
| Królowej Jadwigi | 7 | 11:49
| Kościuszki | 8 | 11:50
| Kościuszki | 9 | 11:52
| Zielona | 10 | 11:53
| Odnowiciela | 11 | 11:54
| Odnowiciela | 12 | 11:56
| Ostródzka | 13 | 11:58
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 12:00 k
Księżnej Dobrawy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:00k
| ul. Andersa | 2 | 12:02k
| Smolki | 3 | 12:04k
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 12:05k
| 1 Maja | 5 | 12:07k
| Sobieskiego | 6 | 12:08k
| Królowej Jadwigi | 7 | 12:10k
| Kościuszki | 8 | 12:11k
| Kościuszki | 9 | 12:13k
| Zielona | 10 | 12:14k
| Odnowiciela | 11 | 12:15k
| Odnowiciela | 12 | 12:17
| Księżnej Dobrawy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |