Najbliższe odjazdy
Przystanek: ul. Andersa - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22:20 godz : min o 07:31
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:31
| ul. Andersa | 2 | 07:33
| Smolki | 3 | 07:35
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 07:36
| 1 Maja | 5 | 07:38
| Sobieskiego | 6 | 07:39
| Królowej Jadwigi | 7 | 07:40
| Niepodległości | 8 | 07:42
| Dąbrowskiego | 9 | 07:43
| | 10 | 07:44
| Iława ul. Dąbrowskiego | 11 | 07:45
| | 12 | 07:46
| Iława ul. Lipowy Dwór | 13 | 07:47
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 22:21 godz : min o 07:32
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:32
| ul. Andersa | 2 | 07:34
| Smolki | 3 | 07:36
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 07:37
| 1 Maja | 5 | 07:39
| Sobieskiego | 6 | 07:40
| Królowej Jadwigi | 7 | 07:42
| Kościuszki | 8 | 07:43
| Kościuszki | 9 | 07:45
| Zielona | 10 | 07:46
| Odnowiciela | 11 | 07:47
| Odnowiciela | 12 | 07:49
| Ostródzka | 13 | 07:51
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 22:21 godz : min o 07:32
Iława Dąbrowskiego /rondo/
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:32
| ul. Andersa | 2 | 07:33
| Smolki | 3 | 07:35
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 07:36
| 1 Maja | 5 | 07:38
| Gdańska | 6 | 07:39
| Gdańska | 7 | 07:40
| Bydgoska | 8 | 07:41
| Grudziądzka | 9 | 07:43
| Iława ul. Biskupska | 10 | 07:45
| Konstytucji 3 Maja | 11 | 07:47
| Niepodległości | 12 | 07:50
| Królowej Jadwigi | 13 | 07:52
| Kościuszki | 14 | 07:53
| Kościuszki | 15 | 07:55
| Al.J.Pawła II | 16 | 07:56
| Al. J. Pawła II | 17 | 07:58
| Dąbrowskiego | 18 | 07:59
| Iława Dąbrowskiego /rondo/ |
|
|
|
za: 22:31 godz : min o 07:42 s
Sienkiewicza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:42s
| ul. Andersa | 2 | 07:44s
| Smolki | 3 | 07:46s
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 07:47s
| 1 Maja | 5 | 07:49s
| Sobieskiego | 6 | 07:50s
| Królowej Jadwigi | 7 | 07:51s
| Niepodległości | 8 | 07:53s
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 07:55s
| Sienkiewicza |
|
|
|
za: 22:48 godz : min o 07:59 k
Księżnej Dobrawy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:59k
| ul. Andersa | 2 | 08:01k
| Smolki | 3 | 08:03k
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 08:04k
| 1 Maja | 5 | 08:06k
| Sobieskiego | 6 | 08:07k
| Królowej Jadwigi | 7 | 08:09k
| Kościuszki | 8 | 08:10k
| Kościuszki | 9 | 08:12k
| Zielona | 10 | 08:13k
| Odnowiciela | 11 | 08:14k
| Odnowiciela | 12 | 08:16
| Księżnej Dobrawy |
|
|
|
za: 23:03 godz : min o 08:14
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:14
| ul. Andersa | 2 | 08:15
| Smolki | 3 | 08:17
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 08:18
| 1 Maja | 5 | 08:20
| Sobieskiego | 6 | 08:21
| Królowej Jadwigi | 7 | 08:22
| Niepodległości | 8 | 08:24
| Dąbrowskiego | 9 | 08:25
| | 10 | 08:26
| Iława ul. Dąbrowskiego | 11 | 08:27
| | 12 | 08:28
| Iława ul. Lipowy Dwór | 13 | 08:29
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
Powrót | | Następne dojazdy |