Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Rondo - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 12:03
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:03
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:05
| Al. Woj. Pol. Rondo | 3 | 12:06
| Al. Woj. Pol. STW | 4 | 12:07
| Al. Woj. Pol. Fabryka Domów | 5 | 12:09
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 6 | 12:10
| Armii Krajowej | 7 | 12:11
| Wojciechowskiego | 8 | 12:12
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 12:13
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 06 min o 12:07
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:07
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:08
| Podmiejska Widok | 3 | 12:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 12:11
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 12:12
| Wyszyńskiego Arena | 6 | 12:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 12:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08 min o 12:09
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:09
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:10
| Podmiejska Widok | 3 | 12:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 12:13
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 12:14
| Wyszyńskiego Arena | 6 | 12:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 12:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11 min o 12:12
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:12
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:13
| Podmiejska Widok | 3 | 12:15
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 12:16
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 12:17
| Wyszyńskiego Arena | 6 | 12:19
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 12:20
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15 min o 12:16
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:16
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:17
| Podmiejska Widok | 3 | 12:18
| Podmiejska Wyszyńskiego | 4 | 12:20
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 5 | 12:23
| Poznańska Szpital | 6 | 12:24
| Poznańska Wojska Polskiego | 7 | 12:28
| Harcerska | 8 | 12:30
| Chopina | 9 | 12:31
| Parczewskiego Wodna | 10 | 12:32
| Parczewskiego | 11 | 12:34
| Plac Jana Pawła II | 12 | 12:36
| Warszawska Niemojowskich | 13 | 12:37
| Warszawska Moniuszki | 14 | 12:38
| Warszawska Lecznica | 15 | 12:39
| Warszawska Schronisko | 16 | 12:41
| Botaniczna | 17 | 12:42
| Borkowska Działki | 18 | 12:43
| Borkowska | 19 | 12:44
| Skarszewska Topolowa | 20 | 12:45
| Skarszewska Gdyńska | 21 | 12:46
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 16 min o 12:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:17
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:19
| Al. Woj. Pol. Rondo | 3 | 12:20
| Al. Woj. Pol. STW | 4 | 12:21
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 12:23
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 6 | 12:24
| Armii Krajowej | 7 | 12:25
| Wojciechowskiego | 8 | 12:26
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 12:27
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |