Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Rondo - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 13 min o 14:45
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:45
| Podmiejska Rondo | 2 | 14:46
| Podmiejska Widok | 3 | 14:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 14:49
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 14:50
| Wyszyńskiego Arena | 6 | 14:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 14:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 13 min o 14:45
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:45
| Podmiejska Rondo | 2 | 14:46
| Podmiejska Widok | 3 | 14:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 14:49
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 14:50
| Wyszyńskiego Arena | 6 | 14:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 14:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 17 min o 14:49
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:49
| Podmiejska Rondo | 2 | 14:51
| Al. Woj. Pol. Rondo | 3 | 14:52
| Al. Woj. Pol. STW | 4 | 14:53
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 14:56
| Al. Woj. Pol. Skoda | 6 | 14:58
| Wrocławska Sąsiedzka | 7 | 14:59
| Wrocławska Nosków | 8 | 15:00
| Wrocławska NŻ | 9 | 15:01
| Wrocławska Agroma | 10 | 15:03
| Wrocławska Elmet | 11 | 15:05
| Szczypiorno NS | 12 | 15:06
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 13 | 15:08
| Skalmierzyce Starowiejska | 14 | 15:09
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 17 min o 14:49
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:49
| Podmiejska Rondo | 2 | 14:51
| Al. Woj. Pol. Rondo | 3 | 14:52
| Al. Woj. Pol. STW | 4 | 14:53
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 14:55
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 6 | 14:56
| Armii Krajowej | 7 | 14:57
| Wojciechowskiego | 8 | 14:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 14:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 28 min o 15:00
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:00
| Podmiejska Rondo | 2 | 15:01
| Podmiejska Widok | 3 | 15:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 15:04
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 15:05
| Wyszyńskiego Arena | 6 | 15:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 15:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 8 | 15:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 9 | 15:12
| Korczak Słoneczny Stok | 10 | 15:13
| Korczak Poznańska | 11 | 15:14
| Poznańska Szpital | 12 | 15:16
| Poznańska Galeria | 13 | 15:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 14 | 15:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 38 min o 15:10
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:10
| Podmiejska Rondo | 2 | 15:11
| Podmiejska Widok | 3 | 15:13
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 15:14
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 15:15
| Wyszyńskiego Arena | 6 | 15:17
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 15:18
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |