Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Rogatka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 06:27
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27
| Górnośląska Rogatka | 2 | 06:29
| Chopina | 3 | 06:30
| Parczewskiego Wodna | 4 | 06:31
| Parczewskiego | 5 | 06:33
| Plac Jana Pawła II | 6 | 06:35
| Łódzka Warszawska | 7 | 06:37
| Łódzka OSRiR | 8 | 06:38
| Łódzka Sportowa | 9 | 06:39
| Łódzka Miła | 10 | 06:40
| Łódzka Tyniec | 11 | 06:42
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 06:44
| Łódzka Lubelska | 13 | 06:45
| Łódzka Winiary | 14 | 06:46
| Łódzka Okrąglicka | 15 | 06:47
| Zduny | 16 | 06:49
| Opatówek Dróżnik | 17 | 06:51
| Opatówek Hellena | 18 | 06:52
| Opatówek Szkoła | 19 | 06:53
| Opatówek |
|
|
|
za: 13 min o 06:38
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38
| Górnośląska Rogatka | 2 | 06:41
| Chopina | 3 | 06:42
| Parczewskiego Wodna | 4 | 06:44
| Parczewskiego | 5 | 06:45
| Plac Jana Pawła II | 6 | 06:47
| Sukiennicza | 7 | 06:49
| Częstochowska Teatr | 8 | 06:51
| Częstochowska Inkubator | 9 | 06:53
| Częstochowska Rypinek | 10 | 06:54
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 06:55
| Częstochowska Szkoła | 12 | 06:57
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 06:58
| Częstochowska WSK | 14 | 06:59
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 07:00
| Księżnej Jolanty | 16 | 07:01
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 07:02
| Pokrzywnicka Starożytna | 18 | 07:03
| Pokrzywnicka Pasterska | 19 | 07:04
| Pokrzywnicka Miodowa | 20 | 07:05
| Pokrzywnicka Tama | 21 | 07:06
| Szałe KTW | 22 | 07:07
| Szałe Przystań | 23 | 07:09
| Szałe Klub | 24 | 07:10
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 17 min o 06:42
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:42
| Górnośląska Rogatka | 2 | 06:45
| Chopina | 3 | 06:46
| Parczewskiego Wodna | 4 | 06:48
| Parczewskiego | 5 | 06:50
| Plac Jana Pawła II | 6 | 06:52
| 3-go Maja | 7 | 06:55
| Majkowska Medix | 8 | 06:56
| Majkowska Kaliszanka | 9 | 06:58
| Wyspiańskiego | 10 | 06:59
| Żeleńskiego | 11 | 07:00
| Morelowa Stawiszyńska | 12 | 07:01
| Stawiszyńska Długa | 13 | 07:03
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 21 min o 06:46
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:46
| Górnośląska Rogatka | 2 | 06:49
| Chopina | 3 | 06:50
| Parczewskiego Wodna | 4 | 06:52
| Parczewskiego | 5 | 06:54
| Plac Jana Pawła II | 6 | 06:56
| Łódzka Warszawska | 7 | 06:58
| Łódzka OSRiR | 8 | 06:59
| Łódzka Sportowa | 9 | 07:00
| Łódzka Miła | 10 | 07:01
| Łódzka Tyniec | 11 | 07:03
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 07:05
| Łódzka Lubelska | 13 | 07:06
| Łódzka Winiary | 14 | 07:07
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 07:09
| Połaniecka | 16 | 07:10
| Chocimska | 17 | 07:12
| Lubelska Winiary | 18 | 07:13
| Leśna | 19 | 07:14
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 28 min o 06:53
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:53
| Górnośląska Rogatka | 2 | 06:56
| Chopina | 3 | 06:57
| Parczewskiego Wodna | 4 | 06:59
| Parczewskiego | 5 | 07:00
| Plac Jana Pawła II | 6 | 07:02
| Sukiennicza | 7 | 07:04
| Częstochowska Teatr | 8 | 07:06
| Częstochowska Inkubator | 9 | 07:08
| Częstochowska Rypinek | 10 | 07:09
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 07:10
| Częstochowska Szkoła | 12 | 07:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 07:13
| Częstochowska WSK | 14 | 07:14
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 07:15
| Księżnej Jolanty | 16 | 07:25
| Rzymska Piwonice | 17 | 07:26
| Rzymska Celtycka | 18 | 07:28
| Rzymska Romańska | 19 | 07:29
| Romańska Wenedów | 20 | 07:31
| Romańska Szkoła | 21 | 07:33
| Romańska Pętla | 22 | 07:34
| Zachodnia Celtycka | 23 | 07:35
| Zachodnia | 24 | 07:36
| Zachodnia Działki | 25 | 07:38
| Obozowa Pętla | 26 | 07:39
| Obozowa Wega | 27 | 07:40
| Obozowa Centrozłom | 28 | 07:41
| Obozowa Przychodnia | 29 | 07:43
| Górnośląska Galeria Amber | 30 | 07:45
| Podmiejska Rondo | 31 | 07:47
| Podmiejska Widok | 32 | 07:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 33 | 07:50
| Wyszyńskiego Kościół | 34 | 07:51
| Wyszyńskiego Arena | 35 | 07:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 36 | 07:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 33 min o 06:58
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:58
| Górnośląska Rogatka | 2 | 07:01
| Chopina | 3 | 07:02
| Parczewskiego Wodna | 4 | 07:04
| Parczewskiego | 5 | 07:06
| Plac Jana Pawła II | 6 | 07:08
| Łódzka Warszawska | 7 | 07:10
| Łódzka OSRiR | 8 | 07:11
| Łódzka Sportowa | 9 | 07:12
| Łódzka Miła | 10 | 07:13
| Łódzka Tyniec | 11 | 07:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 07:17
| Łódzka Lubelska | 13 | 07:18
| Łódzka Winiary | 14 | 07:19
| Łódzka Okrąglicka | 15 | 07:20
| Zduny | 16 | 07:22
| Opatówek Dróżnik | 17 | 07:24
| Opatówek Hellena | 18 | 07:25
| Opatówek Szkoła | 19 | 07:26
| Opatówek |
|
Powrót | | Następne dojazdy |