Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Rogatka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 39 min o 07:09
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:09
| Górnośląska Rogatka | 2 | 07:11
| Chopina | 3 | 07:12
| Parczewskiego Wodna | 4 | 07:13
| Parczewskiego | 5 | 07:14
| Plac Jana Pawła II | 6 | 07:15
| Sukiennicza | 7 | 07:16
| Częstochowska Teatr | 8 | 07:17
| Częstochowska Inkubator | 9 | 07:19
| Częstochowska Rypinek | 10 | 07:20
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 07:21
| Częstochowska Szkoła | 12 | 07:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 07:24
| Częstochowska WSK | 14 | 07:25
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 07:26
| Księżnej Jolanty | 16 | 07:36
| Rzymska Piwonice | 17 | 07:37
| Rzymska Celtycka | 18 | 07:39
| Rzymska Romańska | 19 | 07:40
| Romańska Wenedów | 20 | 07:42
| Romańska Szkoła | 21 | 07:44
| Romańska Pętla | 22 | 07:45
| Zachodnia Celtycka | 23 | 07:46
| Zachodnia | 24 | 07:47
| Zachodnia Działki | 25 | 07:49
| Obozowa Pętla | 26 | 07:50
| Obozowa Wega | 27 | 07:51
| Obozowa Centrozłom | 28 | 07:52
| Obozowa Przychodnia | 29 | 07:54
| Górnośląska Galeria Amber | 30 | 07:55
| Podmiejska Rondo | 31 | 07:56
| Podmiejska Widok | 32 | 07:58
| Wyszyńskiego Przychodnia | 33 | 07:59
| Wyszyńskiego Kościół | 34 | 08:00
| Wyszyńskiego Arena | 35 | 08:02
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 36 | 08:03
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 51 min o 07:21
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:21
| Górnośląska Rogatka | 2 | 07:23
| Chopina | 3 | 07:24
| Parczewskiego Wodna | 4 | 07:25
| Parczewskiego | 5 | 07:26
| Plac Jana Pawła II | 6 | 07:28
| Łódzka Warszawska | 7 | 07:30
| Łódzka OSRiR | 8 | 07:31
| Łódzka Sportowa | 9 | 07:32
| Łódzka Miła | 10 | 07:33
| Łódzka Tyniec | 11 | 07:35
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 07:37
| Łódzka Lubelska | 13 | 07:38
| Łódzka Winiary | 14 | 07:39
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 07:41
| Połaniecka | 16 | 07:42
| Chocimska | 17 | 07:44
| Lubelska Winiary | 18 | 07:45
| Leśna | 19 | 07:46
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 01:14 godz : min o 07:44
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:44
| Górnośląska Rogatka | 2 | 07:46
| Chopina | 3 | 07:47
| Parczewskiego Wodna | 4 | 07:48
| Parczewskiego | 5 | 07:49
| Plac Jana Pawła II | 6 | 07:50
| Sukiennicza | 7 | 07:51
| Częstochowska Teatr | 8 | 07:52
| Częstochowska Inkubator | 9 | 07:54
| Częstochowska Rypinek | 10 | 07:55
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 07:56
| Częstochowska Szkoła | 12 | 07:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 07:59
| Częstochowska WSK | 14 | 08:00
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 08:01
| Księżnej Jolanty | 16 | 08:02
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 08:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 18 | 08:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 19 | 08:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 20 | 08:06
| Pokrzywnicka Tama | 21 | 08:07
| Szałe KTW | 22 | 08:08
| Szałe Przystań | 23 | 08:10
| Szałe Klub | 24 | 08:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:39 godz : min o 08:09
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:09
| Górnośląska Rogatka | 2 | 08:11
| Chopina | 3 | 08:12
| Parczewskiego Wodna | 4 | 08:13
| Parczewskiego | 5 | 08:14
| Plac Jana Pawła II | 6 | 08:15
| Sukiennicza | 7 | 08:16
| Częstochowska Teatr | 8 | 08:17
| Częstochowska Inkubator | 9 | 08:19
| Częstochowska Rypinek | 10 | 08:20
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 08:21
| Częstochowska Szkoła | 12 | 08:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 08:24
| Częstochowska WSK | 14 | 08:25
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 08:26
| Księżnej Jolanty | 16 | 08:27
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 08:29
| Starożytna Osadnicza | 18 | 08:31
| Starożytna Szałasowa | 19 | 08:32
| Starożytna Bizantyjska | 20 | 08:33
| Wolica Las | 21 | 08:35
| Borek I | 22 | 08:37
| |
|
|
|
za: 01:51 godz : min o 08:21
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:21
| Górnośląska Rogatka | 2 | 08:23
| Chopina | 3 | 08:24
| Parczewskiego Wodna | 4 | 08:25
| Parczewskiego | 5 | 08:26
| Plac Jana Pawła II | 6 | 08:28
| Łódzka Warszawska | 7 | 08:30
| Łódzka OSRiR | 8 | 08:31
| Łódzka Sportowa | 9 | 08:32
| Łódzka Miła | 10 | 08:33
| Łódzka Tyniec | 11 | 08:35
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 08:37
| Łódzka Lubelska | 13 | 08:38
| Łódzka Winiary | 14 | 08:39
| Łódzka Okrąglicka | 15 | 08:40
| Zduny | 16 | 08:42
| Opatówek Dróżnik | 17 | 08:44
| Opatówek Hellena | 18 | 08:45
| Opatówek Szkoła | 19 | 08:46
| Opatówek |
|
|
|
za: 02:14 godz : min o 08:44
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:44
| Górnośląska Rogatka | 2 | 08:46
| Chopina | 3 | 08:47
| Parczewskiego Wodna | 4 | 08:48
| Parczewskiego | 5 | 08:49
| Plac Jana Pawła II | 6 | 08:50
| Sukiennicza | 7 | 08:51
| Częstochowska Teatr | 8 | 08:52
| Częstochowska Inkubator | 9 | 08:54
| Częstochowska Rypinek | 10 | 08:55
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 08:56
| Częstochowska Szkoła | 12 | 08:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 08:59
| Częstochowska WSK | 14 | 09:00
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 09:01
| Księżnej Jolanty | 16 | 09:02
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 09:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 18 | 09:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 19 | 09:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 20 | 09:06
| Pokrzywnicka Tama | 21 | 09:07
| Szałe KTW | 22 | 09:08
| Szałe Przystań | 23 | 09:10
| Szałe Klub | 24 | 09:11
| Szałe Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |