Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Miła
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 07:43
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:43
| Łódzka Miła | 2 | 07:44
| Łódzka OSRiR | 3 | 07:46
| Łódzka Warszawska | 4 | 07:48
| Babina | 5 | 07:49
| Nowy Rynek Babina | 6 | 07:50
| Babina Wodna | 7 | 07:51
| Chopina | 8 | 07:53
| Harcerska Rogatka | 9 | 07:55
| Górnośląska Polna | 10 | 07:57
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 07:59
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 08:00
| Podmiejska Rondo | 13 | 08:01
| Podmiejska Widok | 14 | 08:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 08:04
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 08:05
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 08:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 08:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 19 | 08:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 20 | 08:12
| Korczak Słoneczny Stok | 21 | 08:13
| Korczak Poznańska | 22 | 08:14
| Poznańska Szpital | 23 | 08:16
| Poznańska Galeria | 24 | 08:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 25 | 08:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 25 min o 07:58
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:58
| Łódzka Miła | 2 | 07:59
| Łódzka OSRiR | 3 | 08:01
| Łódzka Warszawska | 4 | 08:04
| Plac Jana Pawła II | 5 | 08:05
| Sukiennicza | 6 | 08:06
| Bankowa | 7 | 08:08
| Legionów Handlowa | 8 | 08:10
| Legionów Polna | 9 | 08:12
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 08:14
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 08:15
| Podmiejska Rondo | 12 | 08:16
| Podmiejska Widok | 13 | 08:18
| Wyszyńskiego Przychodnia | 14 | 08:19
| Wyszyńskiego Kościół | 15 | 08:20
| Wyszyńskiego Arena | 16 | 08:22
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 08:23
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 40 min o 08:13
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:13
| Łódzka Miła | 2 | 08:14
| Łódzka OSRiR | 3 | 08:16
| Łódzka Warszawska | 4 | 08:18
| Babina | 5 | 08:19
| Nowy Rynek Babina | 6 | 08:20
| Babina Wodna | 7 | 08:21
| Chopina | 8 | 08:23
| Harcerska Rogatka | 9 | 08:25
| Górnośląska Polna | 10 | 08:27
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 08:29
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 08:30
| Podmiejska Rondo | 13 | 08:31
| Podmiejska Widok | 14 | 08:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 08:34
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 08:35
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 08:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 08:38
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 55 min o 08:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:28
| Łódzka Miła | 2 | 08:29
| Łódzka OSRiR | 3 | 08:31
| Łódzka Warszawska | 4 | 08:34
| Plac Jana Pawła II | 5 | 08:35
| Sukiennicza | 6 | 08:36
| Bankowa | 7 | 08:38
| Legionów Handlowa | 8 | 08:40
| Legionów Polna | 9 | 08:42
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 08:44
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 08:45
| Podmiejska Rondo | 12 | 08:46
| Podmiejska Widok | 13 | 08:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 14 | 08:49
| Wyszyńskiego Kościół | 15 | 08:50
| Wyszyńskiego Arena | 16 | 08:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 08:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:10 godz : min o 08:43
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:43
| Łódzka Miła | 2 | 08:44
| Łódzka OSRiR | 3 | 08:46
| Łódzka Warszawska | 4 | 08:48
| Babina | 5 | 08:49
| Nowy Rynek Babina | 6 | 08:50
| Babina Wodna | 7 | 08:51
| Chopina | 8 | 08:53
| Harcerska Rogatka | 9 | 08:55
| Górnośląska Polna | 10 | 08:57
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 08:59
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 09:00
| Podmiejska Rondo | 13 | 09:01
| Podmiejska Widok | 14 | 09:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 09:04
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 09:05
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 09:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 09:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 19 | 09:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 20 | 09:12
| Korczak Słoneczny Stok | 21 | 09:13
| Korczak Poznańska | 22 | 09:14
| Poznańska Szpital | 23 | 09:16
| Poznańska Galeria | 24 | 09:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 25 | 09:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 08:58
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:58
| Łódzka Miła | 2 | 08:59
| Łódzka OSRiR | 3 | 09:01
| Łódzka Warszawska | 4 | 09:04
| Plac Jana Pawła II | 5 | 09:05
| Sukiennicza | 6 | 09:06
| Bankowa | 7 | 09:08
| Legionów Handlowa | 8 | 09:10
| Legionów Polna | 9 | 09:12
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 09:14
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 09:15
| Podmiejska Rondo | 12 | 09:16
| Podmiejska Widok | 13 | 09:18
| Wyszyńskiego Przychodnia | 14 | 09:19
| Wyszyńskiego Kościół | 15 | 09:20
| Wyszyńskiego Arena | 16 | 09:22
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 09:23
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |