Najbliższe odjazdy
Przystanek: Spółdzielców - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 11:58
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:58
| Spółdzielców | 2 | 12:00
| ZUS | 3 | 12:01
| Dworzec PKP | 4 | 12:03
| Aleje 1 Maja | 5 | 12:05
| ZSGE | 6 | 12:07
| Wyszyńskiego | 7 | 12:08
| Glinka | 8 | 12:09
| Popiełuszki | 9 | 12:10
| Cmentarz Parafialny | 10 | 12:11
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 20 min o 12:17
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:17
| Spółdzielców | 2 | 12:19
| ZS im. Kopernika | 3 | 12:22
| Dworzec PKP | 4 | 12:24
| Aleje 1 Maja | 5 | 12:26
| Rondo Solidarności | 6 | 12:28
| Targowisko Miejskie | 7 | 12:29
| 11 Listopada | 8 | 12:30
| Zakole | 9 | 12:31
| Okólna | 10 | 12:32
| Sosnowa | 11 | 12:34
| Wyzwolenia | 12 | 12:36
| Wyszyńskiego | 13 | 12:38
| ZSGE | 14 | 12:40
| Hala Rondo | 15 | 12:41
| Aleje 1 Maja | 16 | 12:43
| Dworzec PKP | 17 | 12:46
| ZS im. Kopernika | 18 | 12:48
| Wiadukt Pokoju NŻ | 19 | 12:49
| Spółdzielców | 20 | 12:51
| Rondo Konińskich Cyklistów | 21 | 12:52
| Szkoła Salezjańska NŻ | 22 | 12:53
| Rolna | 23 | 12:54
| Hiacyntowa | 24 | 12:56
| Nowy Dwór | 25 | 12:57
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 43 min o 12:40 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:40f
| Spółdzielców | 2 | 12:42f
| ZS im. Kopernika | 3 | 12:45f
| Dworzec PKP | 4 | 12:48f
| Dworcowa | 5 | 12:50f
| Trasa Warszawska | 6 | 12:52f
| Grunwaldzka | 7 | 12:53f
| Wał Tarejwy | 8 | 12:54f
| Żwirki i Wigury | 9 | 12:56f
| Kolska | 10 | 12:58f
| Józefa Bema | 11 | 12:59f
| Rondo Kamińskiego | 12 | 13:00f
| Szpital | 13 | 13:01f
| Szpitalna | 14 | 13:02f
| Ametystowa NŻ | 15 | 13:05f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 47 min o 12:44 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:44a
| Spółdzielców | 2 | 12:46a
| Wiadukt Pokoju | 3 | 12:48a
| Sąd Rejonowy | 4 | 12:49a
| Zatorze | 5 | 12:50a
| Szeligowskiego | 6 | 12:51a
| Torowa | 7 | 12:54a
| Targowisko Miejskie | 8 | 12:55a
| 11 Listopada | 9 | 12:56a
| Zakole | 10 | 12:57a
| Okólna | 11 | 12:58a
| Sosnowa | 12 | 12:59a
| Wyzwolenia | 13 | 13:01a
| Glinka | 14 | 13:03a
| Portowa NŻ | 15 | 13:04a
| Laskówiecka NŻ | 16 | 13:05a
| Jana Pawła II | 17 | 13:06a
| Śniadeckich | 18 | 13:07a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 19 | 13:09a
| Grójecka I NŻ | 20 | 13:10a
| Grójecka II NŻ | 21 | 13:11a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 50 min o 12:47
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:47
| Spółdzielców | 2 | 12:49
| ZS im. Kopernika | 3 | 12:52
| Dworzec PKP | 4 | 12:54
| Aleje 1 Maja | 5 | 12:56
| Rondo Solidarności | 6 | 12:58
| Targowisko Miejskie | 7 | 12:59
| 11 Listopada | 8 | 13:00
| Zakole | 9 | 13:01
| Okólna | 10 | 13:02
| Sosnowa | 11 | 13:04
| Wyzwolenia | 12 | 13:06
| Wyszyńskiego | 13 | 13:08
| ZSGE | 14 | 13:10
| Hala Rondo | 15 | 13:11
| Aleje 1 Maja | 16 | 13:13
| Dworzec PKP | 17 | 13:16
| ZS im. Kopernika | 18 | 13:18
| Wiadukt Pokoju NŻ | 19 | 13:19
| Spółdzielców | 20 | 13:21
| Rondo Konińskich Cyklistów | 21 | 13:22
| Szkoła Salezjańska NŻ | 22 | 13:23
| Rolna | 23 | 13:24
| Hiacyntowa | 24 | 13:26
| Nowy Dwór | 25 | 13:27
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 12:58
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:58
| Spółdzielców | 2 | 13:00
| ZUS | 3 | 13:01
| Dworzec PKP | 4 | 13:03
| Aleje 1 Maja | 5 | 13:05
| ZSGE | 6 | 13:07
| Wyszyńskiego | 7 | 13:08
| Glinka | 8 | 13:09
| Popiełuszki | 9 | 13:10
| Cmentarz Parafialny | 10 | 13:11
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |