Najbliższe odjazdy
Przystanek: Spółdzielców - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 14:11 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:11t
| Spółdzielców | 2 | 14:13t
| ZS im. Kopernika | 3 | 14:16t
| Dworzec PKP | 4 | 14:18t
| Dworcowa | 5 | 14:20t
| Trasa Warszawska | 6 | 14:22t
| Grunwaldzka | 7 | 14:23t
| Wał Tarejwy | 8 | 14:24t
| Żwirki i Wigury | 9 | 14:26t
| Kolska | 10 | 14:28t
| Józefa Bema | 11 | 14:29t
| Rondo Kamińskiego | 12 | 14:30t
| Szpital | 13 | 14:31t
| Szpitalna | 14 | 14:32
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 16 min o 14:15
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:15
| Spółdzielców | 2 | 14:17
| ZUS | 3 | 14:18
| Dworzec PKP | 4 | 14:20
| Aleje 1 Maja | 5 | 14:22
| ZSGE | 6 | 14:24
| Wyszyńskiego | 7 | 14:25
| Glinka | 8 | 14:26
| Popiełuszki | 9 | 14:27
| Cmentarz Parafialny | 10 | 14:28
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 43 min o 14:42
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:42
| Spółdzielców | 2 | 14:44
| ZS im. Kopernika | 3 | 14:47
| Dworzec PKP | 4 | 14:49
| Aleje 1 Maja | 5 | 14:51
| Rondo Solidarności | 6 | 14:53
| Targowisko Miejskie | 7 | 14:54
| 11 Listopada | 8 | 14:55
| Zakole | 9 | 14:56
| Okólna | 10 | 14:57
| Sosnowa | 11 | 14:58
| Wyzwolenia | 12 | 15:00
| Wyszyńskiego | 13 | 15:02
| ZSGE | 14 | 15:04
| Hala Rondo | 15 | 15:05
| Aleje 1 Maja | 16 | 15:07
| Dworzec PKP | 17 | 15:09
| ZS im. Kopernika | 18 | 15:11
| Wiadukt Pokoju NŻ | 19 | 15:12
| Spółdzielców | 20 | 15:14
| Rondo Konińskich Cyklistów | 21 | 15:15
| Szkoła Salezjańska NŻ | 22 | 15:16
| Rolna | 23 | 15:17
| Hiacyntowa | 24 | 15:19
| Nowy Dwór | 25 | 15:20
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 45 min o 14:44 d
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44d
| Spółdzielców | 2 | 14:46d
| Wiadukt Pokoju | 3 | 14:48d
| Sąd Rejonowy | 4 | 14:49d
| Zatorze | 5 | 14:50d
| Szeligowskiego | 6 | 14:51d
| Torowa | 7 | 14:54d
| Targowisko Miejskie | 8 | 14:55d
| 11 Listopada | 9 | 14:56d
| Zakole | 10 | 14:57d
| Okólna | 11 | 14:58d
| Sosnowa | 12 | 14:59d
| Wyzwolenia | 13 | 15:00d
| Glinka | 14 | 15:01d
| Popiełuszki | 15 | 15:02d
| Cmentarz Parafialny | 16 | 15:03d
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 15:11 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:11t
| Spółdzielców | 2 | 15:13t
| ZS im. Kopernika | 3 | 15:16t
| Dworzec PKP | 4 | 15:18t
| Dworcowa | 5 | 15:20t
| Trasa Warszawska | 6 | 15:22t
| Grunwaldzka | 7 | 15:23t
| Wał Tarejwy | 8 | 15:24t
| Żwirki i Wigury | 9 | 15:26t
| Kolska | 10 | 15:28t
| Józefa Bema | 11 | 15:29t
| Rondo Kamińskiego | 12 | 15:30t
| Szpital | 13 | 15:31t
| Szpitalna | 14 | 15:32
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 15:34 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:34a
| Spółdzielców | 2 | 15:36a
| Wiadukt Pokoju | 3 | 15:38a
| Sąd Rejonowy | 4 | 15:39a
| Zatorze | 5 | 15:40a
| Szeligowskiego | 6 | 15:41a
| Torowa | 7 | 15:44a
| Targowisko Miejskie | 8 | 15:45a
| 11 Listopada | 9 | 15:46a
| Zakole | 10 | 15:47a
| Okólna | 11 | 15:48a
| Sosnowa | 12 | 15:49a
| Wyzwolenia | 13 | 15:51a
| Glinka | 14 | 15:53a
| Portowa NŻ | 15 | 15:54a
| Laskówiecka NŻ | 16 | 15:55a
| Jana Pawła II | 17 | 15:56a
| Śniadeckich | 18 | 15:57a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 19 | 15:59a
| Grójecka I NŻ | 20 | 16:00a
| Grójecka II NŻ | 21 | 16:00a
| Grójec-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |