Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Miast Partnerskich - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 44 min o 15:24 a
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:24a
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 15:26a
| Wiadukt Pokoju | 3 | 15:28a
| Sąd Rejonowy | 4 | 15:29a
| Zatorze | 5 | 15:30a
| Szeligowskiego | 6 | 15:32a
| Torowa | 7 | 15:34a
| Leśna | 8 | 15:36a
| Niesłusz | 9 | 15:37a
| Gajowa NŻ | 10 | 15:39a
| Marantów NŻ | 11 | 15:41a
| Maliniec | 12 | 15:42a
| Przemysłowa NŻ | 13 | 15:43a
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 15:45a
| Jędrzejewskiego NŻ | 15 | 15:46a
| Muzeum Okręgowe | 16 | 15:48a
| Gosławice | 17 | 15:50a
| Przystań Gosławice | 18 | 15:52a
| Gaj NŻ | 19 | 15:53a
| Pątnów | 20 | 15:54a
| Pątnowska NŻ | 21 | 15:55a
| Kazimierska NŻ | 22 | 15:57a
| Elektrownia Pątnów | 23 | 15:59a
| Kamienica I NŻ | 24 | 16:00a
| Kamienica II NŻ | 25 | 16:00a
| Kamienica III NŻ | 26 | 16:02a
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 27 | 16:04
| Jóźwin NŻ | 28 | 16:06
| Jóźwin NŻ | 29 | 16:10
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:20 godz : min o 16:00 d
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00d
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 16:02d
| Wiadukt Pokoju NŻ | 3 | 16:04d
| ZUS | 4 | 16:04d
| Dworzec PKP | 5 | 16:07d
| ZS im. Kopernika | 6 | 16:08d
| Wiadukt Pokoju | 7 | 16:10d
| Wieniawskiego NŻ | 8 | 16:11d
| ROD Górnik NŻ | 9 | 16:12d
| Urząd Skarbowy | 10 | 16:13d
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 02:32 godz : min o 17:12
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:12
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 17:14
| Wiadukt Pokoju | 3 | 17:16
| Sąd Rejonowy | 4 | 17:17
| Zatorze | 5 | 17:18
| Szeligowskiego | 6 | 17:19
| Torowa | 7 | 17:21
| Leśna | 8 | 17:23
| Niesłusz | 9 | 17:24
| Gajowa NŻ | 10 | 17:25
| Marantów NŻ | 11 | 17:27
| Maliniec | 12 | 17:28
| Przemysłowa NŻ | 13 | 17:29
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 17:31
| Jędrzejewskiego NŻ | 15 | 17:32
| Muzeum Okręgowe | 16 | 17:34
| Gosławice | 17 | 17:35
| Przystań Gosławice | 18 | 17:37
| Gaj NŻ | 19 | 17:38
| Pątnów | 20 | 17:39
| Pątnowska NŻ | 21 | 17:40
| Kazimierska NŻ | 22 | 17:42
| Elektrownia Pątnów | 23 | 17:44
| Kamienica I NŻ | 24 | 17:45
| Kamienica II NŻ | 25 | 17:46
| Kamienica III NŻ | 26 | 17:47
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 27 | 17:49
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 03:20 godz : min o 18:00 c
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:00c
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 18:02c
| Wiadukt Pokoju NŻ | 3 | 18:04c
| ZUS | 4 | 18:04c
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 04:36 godz : min o 19:16
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:16
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 19:18
| Wiadukt Pokoju | 3 | 19:20
| Sąd Rejonowy | 4 | 19:21
| Zatorze | 5 | 19:22
| Szeligowskiego | 6 | 19:23
| Torowa | 7 | 19:25
| Leśna | 8 | 19:26
| Niesłusz | 9 | 19:27
| Gajowa NŻ | 10 | 19:28
| Marantów NŻ | 11 | 19:30
| Maliniec | 12 | 19:31
| Przemysłowa NŻ | 13 | 19:32
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 19:34
| Jędrzejewskiego NŻ | 15 | 19:35
| Muzeum Okręgowe | 16 | 19:37
| Gosławice | 17 | 19:38
| Przystań Gosławice | 18 | 19:40
| Gaj NŻ | 19 | 19:41
| Pątnów | 20 | 19:42
| Pątnowska NŻ | 21 | 19:43
| Kazimierska NŻ | 22 | 19:45
| Elektrownia Pątnów | 23 | 19:47
| Kamienica I NŻ | 24 | 19:48
| Kamienica II NŻ | 25 | 19:49
| Kamienica III NŻ | 26 | 19:50
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 27 | 19:52
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 06:28 godz : min o 21:08 h
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08h
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 21:10h
| Wiadukt Pokoju | 3 | 21:12h
| Sąd Rejonowy | 4 | 21:13h
| Zatorze | 5 | 21:14h
| Szeligowskiego | 6 | 21:15h
| Torowa | 7 | 21:17h
| Leśna | 8 | 21:18h
| Niesłusz | 9 | 21:19h
| Gajowa NŻ | 10 | 21:20h
| Marantów NŻ | 11 | 21:23
| Huta | 12 | 21:26
| Maliniec | 13 | 21:27
| Przemysłowa NŻ | 14 | 21:28
| Elektrownia Konin NŻ | 15 | 21:30
| Jędrzejewskiego NŻ | 16 | 21:31
| Muzeum Okręgowe | 17 | 21:33
| Gosławice | 18 | 21:34
| Przystań Gosławice | 19 | 21:36
| Gaj NŻ | 20 | 21:37
| Pątnów | 21 | 21:38
| Pątnowska NŻ | 22 | 21:39
| Kazimierska NŻ | 23 | 21:41
| Elektrownia Pątnów | 24 | 21:43
| Kamienica I NŻ | 25 | 21:44
| Kamienica II NŻ | 26 | 21:45
| Kamienica III NŻ | 27 | 21:46
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 28 | 21:48
| Janów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |