Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Miast Partnerskich - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 30 min o 17:12
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:12
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 17:14
| Wiadukt Pokoju | 3 | 17:16
| Sąd Rejonowy | 4 | 17:17
| Zatorze | 5 | 17:18
| Szeligowskiego | 6 | 17:19
| Torowa | 7 | 17:21
| Leśna | 8 | 17:23
| Niesłusz | 9 | 17:24
| Gajowa NŻ | 10 | 17:25
| Marantów NŻ | 11 | 17:27
| Maliniec | 12 | 17:28
| Przemysłowa NŻ | 13 | 17:29
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 17:31
| Jędrzejewskiego NŻ | 15 | 17:32
| Muzeum Okręgowe | 16 | 17:34
| Gosławice | 17 | 17:35
| Przystań Gosławice | 18 | 17:37
| Gaj NŻ | 19 | 17:38
| Pątnów | 20 | 17:39
| Pątnowska NŻ | 21 | 17:40
| Kazimierska NŻ | 22 | 17:42
| Elektrownia Pątnów | 23 | 17:44
| Kamienica I NŻ | 24 | 17:45
| Kamienica II NŻ | 25 | 17:46
| Kamienica III NŻ | 26 | 17:47
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 27 | 17:49
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 18:04 c
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04c
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 18:06c
| Wiadukt Pokoju NŻ | 3 | 18:08c
| ZUS | 4 | 18:08c
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 02:29 godz : min o 19:11
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:11
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 19:13
| Wiadukt Pokoju | 3 | 19:15
| Sąd Rejonowy | 4 | 19:16
| Zatorze | 5 | 19:17
| Szeligowskiego | 6 | 19:18
| Torowa | 7 | 19:20
| Leśna | 8 | 19:21
| Niesłusz | 9 | 19:22
| Gajowa NŻ | 10 | 19:23
| Marantów NŻ | 11 | 19:25
| Maliniec | 12 | 19:26
| Przemysłowa NŻ | 13 | 19:27
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 19:29
| Jędrzejewskiego NŻ | 15 | 19:30
| Muzeum Okręgowe | 16 | 19:32
| Gosławice | 17 | 19:33
| Przystań Gosławice | 18 | 19:35
| Gaj NŻ | 19 | 19:36
| Pątnów | 20 | 19:37
| Pątnowska NŻ | 21 | 19:38
| Kazimierska NŻ | 22 | 19:40
| Elektrownia Pątnów | 23 | 19:42
| Kamienica I NŻ | 24 | 19:43
| Kamienica II NŻ | 25 | 19:44
| Kamienica III NŻ | 26 | 19:45
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 27 | 19:47
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 04:26 godz : min o 21:08 h
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08h
| Rondo Miast Partnerskich | 2 | 21:10h
| Wiadukt Pokoju | 3 | 21:12h
| Sąd Rejonowy | 4 | 21:13h
| Zatorze | 5 | 21:14h
| Szeligowskiego | 6 | 21:15h
| Torowa | 7 | 21:17h
| Leśna | 8 | 21:18h
| Niesłusz | 9 | 21:19h
| Gajowa NŻ | 10 | 21:20h
| Marantów NŻ | 11 | 21:23
| Huta | 12 | 21:26
| Maliniec | 13 | 21:27
| Przemysłowa NŻ | 14 | 21:28
| Elektrownia Konin NŻ | 15 | 21:30
| Jędrzejewskiego NŻ | 16 | 21:31
| Muzeum Okręgowe | 17 | 21:33
| Gosławice | 18 | 21:34
| Przystań Gosławice | 19 | 21:36
| Gaj NŻ | 20 | 21:37
| Pątnów | 21 | 21:38
| Pątnowska NŻ | 22 | 21:39
| Kazimierska NŻ | 23 | 21:41
| Elektrownia Pątnów | 24 | 21:43
| Kamienica I NŻ | 25 | 21:44
| Kamienica II NŻ | 26 | 21:45
| Kamienica III NŻ | 27 | 21:46
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 28 | 21:48
| Janów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |