Najbliższe odjazdy
Przystanek: Topazowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 16:00 h
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00h
| Topazowa | 2 | 16:02h
| Szpitalna | 3 | 16:03h
| Szpital | 4 | 16:04h
| Rondo Kamińskiego | 5 | 16:04h
| Józefa Bema | 6 | 16:07h
| Kolska | 7 | 16:08h
| Żwirki i Wigury | 8 | 16:10h
| Wał Tarejwy | 9 | 16:13h
| Trasa Warszawska | 10 | 16:16h
| Dworcowa | 11 | 16:19h
| Dworzec PKP | 12 | 16:22h
| Aleje 1 Maja | 13 | 16:24h
| Rondo Solidarności | 14 | 16:27h
| Leśna | 15 | 16:29h
| Niesłusz | 16 | 16:30h
| Gajowa NŻ | 17 | 16:32h
| Marantów NŻ | 18 | 16:35
| Huta | 19 | 16:38
| Maliniec | 20 | 16:39
| Przemysłowa NŻ | 21 | 16:40
| Elektrownia Konin NŻ | 22 | 16:42
| Jędrzejewskiego NŻ | 23 | 16:43
| Muzeum Okręgowe | 24 | 16:45
| Gosławice | 25 | 16:47
| Przystań Gosławice | 26 | 16:49
| Gaj NŻ | 27 | 16:50
| Pątnów | 28 | 16:51
| Ślesińska I | 29 | 16:52
| Ślesińska II NŻ | 30 | 16:54
| Łężyńska NŻ | 31 | 16:56
| Ks. Palenickiego | 32 | 16:57
| Nowiny NŻ | 33 | 16:58
| Bernardynka NŻ | 34 | 16:59
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 43 min o 16:40
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:40
| Topazowa | 2 | 16:42
| Szpitalna | 3 | 16:43
| Szpital | 4 | 16:44
| Rondo Kamińskiego | 5 | 16:45
| Józefa Bema | 6 | 16:47
| Kolska | 7 | 16:49
| Żwirki i Wigury | 8 | 16:50
| Wał Tarejwy | 9 | 16:53
| Trasa Warszawska | 10 | 16:56
| Dworcowa | 11 | 16:59
| Dworzec PKP | 12 | 17:02
| Aleje 1 Maja | 13 | 17:04
| Rondo Solidarności | 14 | 17:07
| Leśna | 15 | 17:08
| Niesłusz | 16 | 17:10
| Gajowa NŻ | 17 | 17:12
| Marantów NŻ | 18 | 17:14
| Maliniec | 19 | 17:15
| Przemysłowa NŻ | 20 | 17:16
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 17:18
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 17:19
| Muzeum Okręgowe | 23 | 17:21
| Gosławice | 24 | 17:23
| Przystań Gosławice | 25 | 17:25
| Gaj NŻ | 26 | 17:26
| Pątnów | 27 | 17:27
| Ślesińska I | 28 | 17:28
| Ślesińska II NŻ | 29 | 17:30
| Łężyńska NŻ | 30 | 17:32
| Ks. Palenickiego | 31 | 17:33
| Nowiny NŻ | 32 | 17:34
| Bernardynka NŻ | 33 | 17:35
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 17:15
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:15
| Topazowa | 2 | 17:16
| Szpitalna | 3 | 17:17
| Szpital | 4 | 17:18
| Rondo Kamińskiego | 5 | 17:19
| Józefa Bema | 6 | 17:21
| Kolska | 7 | 17:23
| Żwirki i Wigury | 8 | 17:24
| Wał Tarejwy | 9 | 17:27
| Trasa Warszawska | 10 | 17:30
| Dworcowa | 11 | 17:33
| Dworzec PKP | 12 | 17:35
| Aleje 1 Maja | 13 | 17:37
| Rondo Solidarności | 14 | 17:40
| Leśna | 15 | 17:42
| Niesłusz | 16 | 17:43
| Gajowa NŻ | 17 | 17:44
| Marantów NŻ | 18 | 17:46
| Maliniec | 19 | 17:47
| Przemysłowa NŻ | 20 | 17:48
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 17:50
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 17:51
| Muzeum Okręgowe | 23 | 17:53
| Gosławice | 24 | 17:54
| Przystań Gosławice | 25 | 17:56
| Gaj NŻ | 26 | 17:57
| Pątnów | 27 | 17:58
| Ślesińska I | 28 | 17:59
| Ślesińska II NŻ | 29 | 18:00
| Łężyńska NŻ | 30 | 18:03
| Ks. Palenickiego | 31 | 18:04
| Nowiny NŻ | 32 | 18:04
| Bernardynka NŻ | 33 | 18:06
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 02:18 godz : min o 18:15
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:15
| Topazowa | 2 | 18:16
| Szpitalna | 3 | 18:17
| Szpital | 4 | 18:18
| Rondo Kamińskiego | 5 | 18:19
| Józefa Bema | 6 | 18:21
| Kolska | 7 | 18:23
| Żwirki i Wigury | 8 | 18:24
| Wał Tarejwy | 9 | 18:27
| Trasa Warszawska | 10 | 18:29
| Dworcowa | 11 | 18:31
| Dworzec PKP | 12 | 18:33
| Aleje 1 Maja | 13 | 18:35
| Rondo Solidarności | 14 | 18:38
| Leśna | 15 | 18:39
| Niesłusz | 16 | 18:40
| Gajowa NŻ | 17 | 18:41
| Marantów NŻ | 18 | 18:43
| Maliniec | 19 | 18:44
| Przemysłowa NŻ | 20 | 18:45
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 18:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 18:48
| Muzeum Okręgowe | 23 | 18:50
| Gosławice | 24 | 18:51
| Przystań Gosławice | 25 | 18:53
| Gaj NŻ | 26 | 18:54
| Pątnów | 27 | 18:55
| Ślesińska I | 28 | 18:56
| Ślesińska II NŻ | 29 | 18:58
| Łężyńska NŻ | 30 | 19:00
| Ks. Palenickiego | 31 | 19:00
| Nowiny NŻ | 32 | 19:02
| Bernardynka NŻ | 33 | 19:03
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 03:18 godz : min o 19:15
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:15
| Topazowa | 2 | 19:16
| Szpitalna | 3 | 19:17
| Szpital | 4 | 19:18
| Rondo Kamińskiego | 5 | 19:19
| Józefa Bema | 6 | 19:21
| Kolska | 7 | 19:23
| Żwirki i Wigury | 8 | 19:24
| Wał Tarejwy | 9 | 19:27
| Trasa Warszawska | 10 | 19:29
| Dworcowa | 11 | 19:31
| Dworzec PKP | 12 | 19:33
| Aleje 1 Maja | 13 | 19:35
| Rondo Solidarności | 14 | 19:38
| Leśna | 15 | 19:39
| Niesłusz | 16 | 19:40
| Gajowa NŻ | 17 | 19:41
| Marantów NŻ | 18 | 19:43
| Maliniec | 19 | 19:44
| Przemysłowa NŻ | 20 | 19:45
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 19:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 19:48
| Muzeum Okręgowe | 23 | 19:50
| Gosławice | 24 | 19:51
| Przystań Gosławice | 25 | 19:53
| Gaj NŻ | 26 | 19:54
| Pątnów | 27 | 19:55
| Ślesińska I | 28 | 19:56
| Ślesińska II NŻ | 29 | 19:58
| Łężyńska NŻ | 30 | 20:00
| Ks. Palenickiego | 31 | 20:00
| Nowiny NŻ | 32 | 20:02
| Bernardynka NŻ | 33 | 20:03
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 04:18 godz : min o 20:15
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:15
| Topazowa | 2 | 20:16
| Szpitalna | 3 | 20:17
| Szpital | 4 | 20:18
| Rondo Kamińskiego | 5 | 20:19
| Józefa Bema | 6 | 20:21
| Kolska | 7 | 20:23
| Żwirki i Wigury | 8 | 20:24
| Wał Tarejwy | 9 | 20:27
| Trasa Warszawska | 10 | 20:29
| Dworcowa | 11 | 20:31
| Dworzec PKP | 12 | 20:33
| Aleje 1 Maja | 13 | 20:35
| Rondo Solidarności | 14 | 20:38
| Leśna | 15 | 20:39
| Niesłusz | 16 | 20:40
| Gajowa NŻ | 17 | 20:41
| Marantów NŻ | 18 | 20:43
| Maliniec | 19 | 20:44
| Przemysłowa NŻ | 20 | 20:45
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 20:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 20:48
| Muzeum Okręgowe | 23 | 20:50
| Gosławice | 24 | 20:51
| Przystań Gosławice | 25 | 20:53
| Gaj NŻ | 26 | 20:54
| Pątnów | 27 | 20:55
| Ślesińska I | 28 | 20:56
| Ślesińska II NŻ | 29 | 20:58
| Łężyńska NŻ | 30 | 21:00
| Ks. Palenickiego | 31 | 21:00
| Nowiny NŻ | 32 | 21:02
| Bernardynka NŻ | 33 | 21:03
| Łężyn-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |